Вітання з 55-літтям Сидорку Олегу Юрійовичу!

Сьогодні, 2-го серпня, свій 55-літній ювілей відзначає декан факультету післядипломної та заочної освіти, професор кафедри водних і неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Сидорко Олег Юрійович – кандидат педагогічних наук, автор / співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з водного поло та плавання, а головне, дуже добра й порядна Людина та прекрасний чоловік і батько, який уже понад 30 років працює в нашому Університеті.

Вельмишановний Олеже Юрійовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну педагогічно-викладацьку і наукову діяльність та вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури і спорту.

Поступивши на навчання в наш Університет, по завершенні строкової служби в армії, Ви пройшли шлях від студента до професора кафедри, захистили кандидатську дисертацію, багато років за сумісництвом ефективно працюєте деканом факультету післядипломної та заочної освіти, який нині без Вас на посаді його очільника неможливо навіть уявити, підготували трьох кандидатів наук з фізичного виховання і спорту, систематично берете активну участь у виховній роботі молоді та громадській діяльності.

А найкращим підтвердженням Вашого професіоналізму та належного ставлення до роботи є державні й громадські відзнаки: Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» (2000), Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації (2011), Грамота Львівської обласної державної адміністрації (2016), Подяки Прем?єр-міністра України (2016) та Львівської обласної державної адміністрації (2017).

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей неймовірно складний час для українського народу, перш за все бажаємо Вам мирного неба, витримки і віри в нашу перемогу, стійкості та міцності духу! Звісно, бажаємо й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, справжнього кохання й вірності від дружини, любові і якомога більше радості від доньки й сина та щасливого поповнення у родині в недалекому майбутньому, поваги від колег по роботі, студентів і усіх, хто Вас оточує, а також нових творчих звершень у педагогічно-викладацькій діяльності й науковій роботі та матеріального достатку.

Напевне гарним подарунком до Вашого ювілею став й успішний виступ збірної команди нашого вишу з водного поло, сформованої зі студентів Вашої рідної кафедри водних та неолімпійських видів спорту, які здобули срібні нагороди V Європейських університетських ігор-2022, що фінішували минулої суботи в польському місті Лодзь.

55 років – це прекрасний та благословенний ювілей, коли мудрості вже не позичати, досвід майже зашкалює, тіло ще достатньо бадьоре і міцне, а душа сповнена любові та співпереживання! Тож ще раз бажаємо Вам міцного здоров’я, аби вистачило його щонайменше до столітнього ювілею. І нехай життя грає всіма фарбами веселки й дарує Вам кращі дні, в яких буде як можна менше поспіху, стресів і тривог, а переважатимуть сонце тепле, небо бездонне, ліс та поле в ніжній зелені, де лагідний вітерець цілує Вас і обіймає!

Бажаємо Вам залишатися при силі і бадьорості, радіти новим зустрічам та перемогам, з легкістю відпускати всі тривоги й образи з серця, з цікавістю і натхненням входити в новий день. Збагачення Вам духовного і матеріального, радості в домі, на роботі і в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі та щасливі і нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага!

Ювілей з двох «5» – насправді серйозна і дуже красива дата! Бажаємо Вам сміливо переступити її та впевнено йти вперед. Нехай за спиною у Вас будуть тільки добрі спогади і рюкзак з досвідом прожитих років, а попереду чекають лише щастя й неймовірне, насичене життя! Нехай здоров’я буде з Вами ще не один десяток років і нехай молодість серця змушує творити Вас екстремальні вчинки, а душа тягне на зустріч все новим і новим пригодам!

З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Олеже Юрійовичу!
І нехай Господь береже Вас, усіх Ваших рідних
та близьких і нашу рідну Україну!