Вітання з 65-літтям Чорнобаю Ігорю Миколайовичу!

Сьогодні, 4-го серпня, свій 65-літній ювілей відзначає доцент кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, автор / співавтор понад 70 наукових та науково-методичних праць, член лекторської групи Центру ліцензування Української асоціації футболу та просто добра, хороша й порядна Людина – Чорнобай Ігор Миколайович, який уже понад чверть століття працює у нашому виші!

Вельмишановний Ігоре Миколайовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку, тренерську й наукову діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Україні загалом та нашого регіону зокрема. Упродовж усієї трудової діяльності в нашому Університеті Ви завжди вирізнялися своїм професіоналізмом – фахово виконували свої функціональні обов’язки і тим самим не словом, а ділом показували молоді, як саме потрібно ставитися до роботи.

Окрема подяка Вам за працю на громадських засадах членом Ради виконкому і головою технічного комітету Федерації міні-футболу Львівщини, а також ефективну роботу у лекторській групі Центру ліцензування Української асоціації футболу та Федерації футболу Львівської області. А найкращим підтвердженням Вашого професіоналізму є відзначення Вас Грамотою Львівської обласної ради та Почесною Грамотою Федерації футболу України.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей прекрасний літній день, але водночас, на превеликий жаль, і в неймовірно складний час для усього українського народу, в першу чергу хочемо побажати Вам та нам усім Перемоги над ненависним ворогом-супостатом – аби Збройні Сили України якомога швидше прогнали клятих варварів-московитів з Богом нам даної Святої Землі!

Звісно, традиційно бажаємо Вам на довгі роки й міцного-міцного здоров’я, справжньої любові й підтримки у всьому від дружини, синів і рідних й близьких та поваги від усіх, хто Вас оточує, успіхів у педагогічно-викладацькій і науковій діяльності й нових досягнень у тренерській роботі, а також добра, миру, достатку і процвітання. Нехай кожен день Ваша оселя наповнюється щастям і благополуччям!

Народні філософи стверджують, що ювілей – це сума добрих справ, розуму, порядності, совісті, розуму, веселих днів, друзів, пригод і творчих удач. Тож бажаємо гідно насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, на славу відпочивати, передавати свою мудрість і знання наступним поколінням, вірити у свої сили та не переставати мріяти і якомога частіше усіх дивувати.

Бажаємо, аби Вас ще не один десяток років не вважали «антикваром», а Ви не давали для цього найменших приводів – щоб ще був порох у Ваших порохівницях. Що більше, нехай цей ювілей в рази зробить Вас бадьорішим, оптимістичнішим, веселішим та багатшим. Здоров’я Вам богатирського, завзяття невгамовного і удачі безмежної!

Нехай молодість в душі ще гуде, нехай час тікати не поспішає, нехай буде в житті свято та удача велика, нехай буде вічне щастя і радість неземна! Бажаємо, аби доля подарувала Вам ще безліч приводів для радості і щастя! Нехай здійсняться усі Ваші заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе, вірте в перемогу світла над темінню – і усе обов’язково здійсниться! Благих вістей Вам і ще раз міцного здоров’я!

З роси й води Вам,
шановний Ігоре Миколайовичу!

Летять літа, мов бистрі води
І не вернути їх назад ніколи.
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам уже – 65!

Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень.
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день!

Здоров’я, щастя зичим не на рік,
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік,
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!