Вітання з ювілеєм Аліні Сениці!

Сьогодні, 26-го червня, свій ювілей відзначає старший викладач кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, тренер національної збірної України з акробатики, багаторічний керівник «Театру спорту ЛДУФК», майстер спорту зі спортивної гімнастики та просто красива і насправді дивовижна жінка – Сениця Аліна Іванівна, яка є справжнім професіоналом та чи не найбільш творчою постаттю нашого вишу!

З цієї нагоди увесь колектив Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну сумлінну педагогічну і тренерську працю та по-справжньому щире і завжди доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів.

Окреме спасибі за ту насолоду, яку даруєте нам упродовж вже майже чверті століття Ви та увесь колектив керованого вами «Театру спорту ЛДУФК», який вже давно став справжньою візитівкою не тільки нашого вишу, а й Львівщини загалом. Кожен номер у виконанні Ваших підопічних – це справжній витвір мистецтва, у якому поєднуються творчий талант керівника та висококласна спортивна майстерність і артистизм виконавців!

Пам’ятаємо ми й про Ваші тренерські успіхи – переможні виступи славетних акробатів нашого Університету як на Всеукраїнських змаганнях, так і в складі національної збірної України на самих престижних турнірах континентального і світового рівнів.

Шановна Аліно Іванівно, нехай у цей прекрасний літній день нинішнє свято принесе у Ваше життя найцінніші коштовності: здоров’я, справжнє кохання і сімейне благополуччя, щастя, любов і повагу від тих, хто Вас оточує, життєві сили та гармонію, затишок і радість від кожної прожитої миті на багато-багато років!

Від усієї душі бажаємо Вам щоденно виключно позитивних думок, прекрасного настрою і чудового самопочуття, море творчих ідей та великих успіхів, досягнення перемог, підкорення нових вершин і посмішки фортуни, безсумнівного блага і справжнього простого жіночого щастя! Бажаємо Вам якомога частіше займатися тим, що подобається, і рідше – тим, що необхідно. Молодості Вам у душі і здоров’я в тілі, аби енергія ніколи не вичерпувалася, а удача завжди була на Вашому боці!

Многая літа і нехай Всевишній завжди береже
Вас та Ваших рідних!

Ювілей – то жнив пора багата,
Хоч іще весна лиш золота...
Зичим в день, який для вас є святом:
Хай зозуля вам кує літа.

Хай дарують весни вам зелені
Чари молоді своїх чудес,
Посилає вам благословення,
Щедру благодать Господь з небес!

Радості, добра вам і здоров’я
На щодень міцного, як граніт.
Світ завжди приймайте із любов’ю,
Хай щастить вам! Многая вам літ!