Вітання з ювілеєм Олександрі Криворучко!

Сьогодні, 2-го квітня, ювілей відзначає дивовижна, завжди молода душею, красива, добра, чуйна і насправді хороша Людина та правдива Жінка – Криворучко Олександра Миколаївна – керівник студентської їдальні Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка вже майже 35 років смачно нас годує.

Шановна Олександро Миколаївно, з нагоди Ювілею увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за сумлінну працю. Завдяки Вам, звісно й усім працівникам їдальні, яких Ви згуртували в прекрасний колектив, і студенти, і всі працівники нашого вишу завжди ситі. А про високу якість та вишуканість страв, які Ви нам щоденно пропонуєте, найкраще свідчить той факт, що постійними відвідувачами нашої їдальні є не тільки члени колективу ЛДУФК, а й чимало працівників інших навчальних закладів та установ. Більше того, будемо відверті і скажемо прямо – про їдальню інфізу вже багато-багато років ходить по Львову слава, як про заклад громадського харчування, в якому завжди годують неймовірно смачно та ще й не дуже дорого...

Олександро Миколаївно, вітаючи Вас з Ювілеєм, від усієї душі перш за все хочемо побажати міцного-міцного здоров’я, любові від чоловіка, сина з невісткою і онука та родинного затишку й достатку, поваги від усіх, хто Вас оточує та нових успіхів і творчості у роботі. Ви вже усім все довели, як справжній професіонал кулінарної справи – у ній Ви, без найменшого перебільшення, просто суперчемпіон! Однак, ні в кого немає найменших сумнівів, що Ви ще далеко не вичерпали свій потенціал.

Також бажаємо Вам, аби молодість в душі ще гуде багато-багато років, нехай час тікати не поспішає, нехай буде у Вашому житті свято та удача велика, нехай буде безмежне щастя і радість неземна! Нехай кращі роки Вашого життя почнуться саме зараз і їх завжди буде супроводжувати щастя оберемок та безмірної любові океан. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожною миттю, цінуйте кожну зустріч і розставання!

Ви володієте неоціненним досвідом, великою мудрістю і правильним розумінням життя. Тож насолоджуйтесь цими перевагами, продовжуйте радувати рідних, друзів і нас усіх своїм оптимістичним настроєм.

Здоров’я, любові, щастя і гарного настрою на многії літа
та Божої благодаті Вам і Вашим рідним!