Вітання з ювілеєм Параняк Наталії Миколаївні!

Сьогодні, 11-го лютого, ювілей святкує доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, автор та співавтор 110 публікацій Параняк Наталія Миколаївна.

Шановна Наталіє Миколаївно, з цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання! Ви віднедавна працюєте в нашому Університеті, але уже зарекомендували себе висококласним фахівцем – справжнім професіоналом та прекрасним педагогом, тим самим абсолютно справедливо завоювавши авторитет як у колег по роботі, так і в студентів. Не можна не відзначити й Ваші людські якості – доброту, порядність, комунікабельність, доброзичливість, енергійність, вміння позитивно впливати на мікроклімат у колективі та готовність прийти на допомогу при вирішенні тих чи інших проблемних питань.

Вітаючи Вас з ювілеєм, щиро бажаємо перш за все міцного-міцного здоров’я, любові від чоловіка, синів та невістки і родинного затишку й достатку та поваги від усіх, хто Вас оточує. Успіхів Вам у далеко непростій педагогічно-викладацькій діяльності та нових наукових звершень! Також бажаємо щоденно відчувати себе безмежно щасливою Жінкою, а в найближчому майбутньому стати Бабусею і багато-багато років тішитися онуками!

Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх прожитих років. То ж нехай у Вас їх буде ще багато, аби здійснилися усі Ваші задуми! Хай щастя й удача щомиті сприяють мати успіх, достаток й добро. Нехай серце радість й любов зігрівають, а друзі й рідні як можна частіше дарують Вам своє тепло!

Дорога Наталіє Миколаївно, без перебільшення Ви достойні найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожили гідно, з відкритою душею і чуйним жіночим серцем. Тому ми щиро бажаємо Вам завжди бути здоровою, веселою і радісною! Усмішка Вам до обличчя, тож у цей святковий День загадайте бажання і вірте, що по переду Вас чекає ще багато-багато цікавого й прекрасного...

Нехай Господь береже Вас
та Вашу родину й дарує многії і благії літа!