Вітання з ювілеєм Самойловій Марині Юріївні!

Сьогодні, 1-го серпня, свій ювілей святкує головний інженер експлуатаційно-технічного відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Самойлова Марина Юріївна – висококваліфікований фахівець та дуже хороша, чуйна і доброзичлива Людина з великої літери, а головне, по-справжньому прекрасна дружина, мати й бабуся, яка вже майже три десятки років працює в нашому колективі.

Шановна Марино Юріївно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній професіонал своєї справи, тим самим заслуживши авторитет та повагу.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей прекрасний літній день, ми, на жаль, не можемо не згадати про те, що ось уже 159-й день увесь український народ веде героїчну боротьбу з ордою московітів за свою свободу і незалежність та цілісність і суверенітет нашої держави. Тож в першу чергу бажаємо Вам і нам усім мирного неба та якомога швидшої перемоги над варваром-супостатом! Звісно, бажаємо й на багато-багато років міцного здоров’я, справжнього кохання від чоловіка, любові від синів і невісток та якомога більше радості від онуків, родинного щастя й затишку і поваги від усіх, хто Вас оточує, а також плідних, але водночас спокійних трудових буднів та достатку й добробуту.

Бажаємо, щоб кожен Ваш новий день починався з радісної усмішки та ласкавого погляду найрідніших! Аби щоденно у Вас був гарний настрій і Ви завжди оцінювали ту чи іншу ситуацію з позитивної сторони в будь-яку погоду та пору року, незважаючи ні на які життєві проблеми. Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості та досвіду. І нехай поруч з Вами завжди ходить удача і для Вас постійно світить сонце щастя та добра!

Марино Юріївно, хай горе і негаразди завжди обходять Вас далекою стороною, а вже прожиті роки згадуються з теплотою. Бажаємо щастя безмежного і довголіття, здоров’я міцного й добра та щоб кожна мить життя була ненудна – більше сил, енергії, терпіння, всіх планів і бажань виконання, як можна більше днів, наповнених любов’ю та турботою близьких і друзів. Щомиті будьте бадьорими та ніколи не сумуйте – живіть, що називається, на усі сто!

Хай Матінка Божа Вам всяк час помагає, а незгоди й невдачі Вашу хату минають зі швидкістю світла. Бажаємо не знати бід, смутку й печалі. І нехай іще багато-багато літ Вас щоденно надихають світлі далі та широкомасштабні нові проекти в різних галузях життя. Нехай здоров’я і щастя будуть з Вами завжди у змові та поруч. Сонця, неба, достатку Вам і, звичайно, любові! Нехай все у житті складається виключно за Вашим сценарієм зі щасливим фіналом!!!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Марино Юріївно!
Нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас
і Ваших рідних й близьких!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла й радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, а ні бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров'ям наповнила рідна земля!