Вітання з ювілеєм Сибіль Марії Григорівні!

Сьогодні, 10-го вересня, ювілей відзначає професор кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, автор / співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, серед них два авторських права на твір, патент на корисну модель, співавтор трьох та автор двох навчально-методичних посібників, кандидат у майстри спорту з альпінізму – Сибіль Марія Григорівна – педагог від Бога та Людина з великої літери і по-справжньому красива в усіх значеннях цього слова Жінка, яка практично усю свою трудову діяльність, а це немало-небагато – чотири десятки років, працюючи у нашому виші, присвятила підготовці молодих фахівців нашої галузі!

Шановна Маріє Григорівно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну і високоефективну педагогічно-викладацьку діяльність й наукову роботу та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури і спорту.

Отримавши диплом про вищу освіту та пропрацювавши два роки вчителем у середній школі на Івано-Франківщині, Ви з 1982 року й до нині працюєте у нашому Університеті. За цей час Ви пройшли шлях від лаборанта до професора кафедри біохімії та гігієни, захистили дисертацію і отримали ступінь кандидата біологічних наук та наукове звання – спершу доцента, а згодом й професора, підготували трьох кандидатів наук.

За чотири десятки років роботи Ви зарекомендували себе прекрасним фахівцем, який досконало знає предмет та володіє усіма необхідними знаннями, вміннями й навичками педагогічно-викладацької діяльності. З якнайкращої сторони Ви зарекомендували себе і як науковець. А найкращим свідченням Вашої фаховості та високого професіоналізму є державні й галузеві відзнаки: Подяка Міністерства освіти і науки України, Грамота Верховної Ради України за «Заслуги перед Українським народом», Почесні грамоти Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національної академії педагогічних наук України, Подяка голови Львівської обласної державної адміністрації.

Окрема подяка за Вашу громадянську позицію – Ви є членом наукового товариства «Гуманітарна колегія», Міжнародної громадської організації «Довкілля без кордонів» (Environnement sans frontierе, Франція), товариства «Просвіта», Українського фізіологічного наукового товариства та Українського біохімічного наукового товариства; приймаєте активну участь у міжнародних наукових семінарах «Попередження і зменшення попиту на наркотики» та у культурно-мистецьких заходах університету.

Ваш ювілей співпав з відзначенням в Україні Дня фізичної культури і спорту – галузі, підготовці молодих фахівців якої Ви присвятили майже усю свою трудову діяльність. Тож у Вас нині подвійне свято! Однак при цьому і Ви, і ми не можемо не пам’ятати, що ось уже 199-й день триває героїчна боротьба українського народу з клятими московітами за право самому вирішувати, яким шляхом розбудовувати свою державу і як жити, на якій мові розмовляти та з ким підтримувати партнерські стосунки. Саме тому, вітаючи Вас у цей прекрасний осінній день з Ювілеєм, перш за все ми хочемо побажати Вам і нам усім, щоб наші рідні Збройні Сили якомога швидше розбили варварів-ординців та відправили увесь руський мір за тим самим адресом, що й горезвісний крейсер «москву»...

Звичайно, як і годиться на ювілей, ми від усієї душі також бажаємо Вам на багато-багато років міцного здоров’я, справжнього кохання та підтримки в усьому від чоловіка, любові від рідних, близьких і друзів, поваги й щирості від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й нових успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та нових злетів у науковій роботі, добробуту і матеріального достатку.

У Ваш чудовий ювілей хочемо згадати про ті прекрасні життєві якості, якими нагородила Вас доля – доброта, жіноча краса, душевність, багатогранність інтересів, невичерпне життєлюбство і прагнення до поставленої мети. Ви подаєте гідний приклад молоді та всім оточуючим. Тож нехай доля буде прихильною до Вас ще не один десяток років, а життя дарує нескінченну кількість радісних подій і чудових свят!

Курс по життю Ви тримаєте правильно і штурвалом керуєте впевнено! Бажаємо, щоб ніякі бурі або урагани не збивали Вас з правильного шляху, щоб хвилі тільки відганяли проблеми і суєту від Вашого судна, а ми, як Ваш вірний екіпаж, обов’язково будемо Вам вірні і при можливості допомагати. Бажаємо врізатися лише в айсберги успіхів і удачі, щоб штиль зміг з’являтися лише для відпочинку. Знаходьте в собі сили ще на багато-багато років цікавого життя. Нехай щогли Вашого корабля міцно тримають вітрила удачі і завжди працюють без перебоїв, а вітер змін нехай дме попутно і тільки в кращу сторону. Бажаємо, щоб всі проблеми в житті Вам були підвладні і Ви змогли подолати їх, як досвідчений капітан!

З ювілеєм Вас,
шановна Маріє Григорівно та многая літа!

Ваш ювілей – то мудрості пора,
Хай буде вдосталь і в житті, і в домі
Здоров’я, щастя, злагоди, добра,
Добробуту та щирої любові!

Нехай з Вами буде поряд
Веселий сміх і ніжний погляд,
Хороший друг і пісня тиха,
Що розганяє тугу й лихо.

Очей коханих два озерця,
Неспокій думки Вашого серця.
Хай оминає Вас нещастя,
Живіть і мрійте, бажаємо щастя!