Вітання з ювілеєм Тетяні Курчабі!

Сьогодні, 7-го листопада, ювілей святкує доцент кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Курчаба Тетяна Миколаївна! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює ювілярці щиросердечні вітання!

Шановна Тетяно Миколаївно, за роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет досвідченого соціолога, висококваліфікованого, компетентного викладача. Найвищий професіоналізм, талант, знання та досвід разом із безмежною відданістю справі, цілеспрямованістю, працьовитістю і наполегливістю дали Вам змогу досягнути значних успіхів у педагогічній діяльності й науковій роботі.

Нехай Ваш шлях й надалі залишатиметься наповненим новими успіхами, а людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Бажаємо, аби у Вашому житті ще багато-багато років буде чимало захоплюючих миттєвостей, а кожен наступний день щедро приносить нові приємні події, радісні звістки та корисні справи. І нехай подальші сторінки Вашого життя будуть цікавимита особливими завдяки духовним цінностям, вчинкам, мріям...

Міцного здоров’я Вам, добра, любові, благополуччя, миру, щедрої долі, родинного тепла і затишку, безмежної радості від донечки, а також наснаги, натхнення і здійснення заповітних сподівань та нових ідей!

Безмежно цінуємо Вашу прихильність і раді нашій співпраці. Нехай щирість наших почуттів, дорога колего, зігріває Ваше добре серце, дає сили, а любов близьких людей приносить радість. Нехай Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм мають достатнє поле діяльності.

Щиро бажаємо Вам завжди відчувати себе коханою і безмежно щасливою! Нехай Господь береже Вас та Вашу родину й дарує многії і благії літа!

З роси й води Вам, шановна Тетяно Миколаївно!

Кажуть, що з роками жінка знов цвіте, мов сад:
Втім, як бачимо усі, Ви завжди у всій красі.
Вас з нагоди ювілею ми віншуєм, як лілею,
І здоров’я Вам міцного ще й всіляких благ до нього.

Зичимо, аби й надалі разом з нами працювали.
І здобутків Вам рясних та достатку повен міх
А вкінці ми Вам бажаєм, щоб життя здавалось раєм,
Хай багато ясних літ Вам дарує щедро світ!