Вітання зі святом 1-го Вересня – Днем знань

Шановні викладачі, дорогі студенти!

1-е вересня – День знань – особливе свято! Перший календарний день осені зазвичай яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Упродовж нього дзвінко звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик здобувати нові знання! Та цього року традиційних і звичних для нас з вами святкувань немає. Причина добре нам відома – коронавірус. Тим не менше, у цей день від усієї душі хочемо вам побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають усі – від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили середню школу або вищий навчальний заклад. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі завжди лежать знання. Адже саме вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі середніх шкіл, викладачі вишів – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато чого. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах України впроваджується безліч інноваційних програм, українські школярі і студенти перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.

Україна завжди вирізнялася високим інтелектуальним потенціалом своїх громадян, і ми віримо, що усі разом ми збережемо і примножимо його.

Коли ж говорити конкретно про наш рідний Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, то слід зазначити, що цьогоріч він увійшов у ТОП-100 усіх вишів України за кількістю заяв, поданих абітурієнтами на навчання у ньому та за консолідованим рейтингом, який визначається Міністерством освіти і науки за низкою показників. Входимо ми й до ТОП-10 вишів Львівської області!

Тож у цей світлий день бажаємо усім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Нехай цьогорічний першовересень, незважаючи ні на що, буде сонячним та несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, у кожну родину! Зі святом 1-го вересня!

З повагою, Ректорат ЛДУФК