Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» стартували у Вищій лізі

Минулих вихідних у спорткомплексі Львівського Технологічного коледжу НЛТУ України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток нашого Університету, зіграла стартові матчі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги. На жаль, підопічні Василя Ковцуна зазнали двох поразок – від «Южанки-ЧНУ-ДЮСШ №5-ВУФК» (Миколаїв) – 0:3 (23:25, 21:25, 18:25) і «Орбіти-Спортінтернат» (Запоріжжя) – 0:3 (21:25, 23:25, 15:25).

Звітні поєдинки стали справжнім повчальним уроком для оновленої й омолодженої нашої команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», честь якої у 1-му турі захищали студентки ЛДУФК: Федченко Марія та Деленько Ірина - 1 курс, Лозова Діана-Романа - 2 курс, 3-ій курс: Баран Олександра, Клименко Ірина, Скибінська Сусанна, Гончар Наталія (капітан команди), Грищенко Наталія. Дацько Наталія та Черевайко Тетяна - 4 курс, а також – Рибай Соломія - 3 курс ЛНУ імені Івана Франка, Пекарська Олександра - 3 курс ЛДУБЖД та наймолодша гравчиня Феррарі Анна. Головний тренер - Василь Іванович Ковцун, помічник тренера – Віталій Васильович Ковцун.

Зараз наша команда готується до матчів Кубка України, який відбудуться у Рівному з 24 по 27 жовтня 2019 року.