Володимир і Богдан Гоза – призери молодіжного Євро з важкої атлетики

У столиці Румунії Бухаресті завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів і молоді. Честь збірної України успішно відстояли троє студентів нашого Університету: Володимир і Богдан Гоза та Анатолій Горідько. А виступ братів Гозів взагалі можна назвати тріумфальним!

Отож, студент магістратури ЛДУФК Володимир Гоза після важкої травми, яка на рік позбавила його змагальної практики, не тільки зміг повернутися на міжнародний поміст, але й скласти гідну конкуренцію найсильнішим важкоатлетам Європи вагової категорії до 96 кг. В останній спробі поштовху на 200 кг наш атлет виборов срібну нагороду змагань із сумою двоборства (364 кг). Також в активі Володимира мале срібло у ривку (164 кг) та мала бронза у поштовху (200 кг).

Виступ нашого 17-річного першокурсника Богдана Гози на юніорському Євро вагової категорії до 102 кг викликав подив усієї важкоатлетичної спільноти. Богдан розпочав свій міжнародний дебют, одразу встановивши чотири юнацькі рекорди світу (2 – у ривку, 2 – у сумі двоборства) та шість рекордів Європи (3 – у ривку, 1 – у поштовху та 2 – у сумі двоборства). У ривку йому підкорилася штанга вагою 170 кг, а у поштовху – 195 кг. Отож, у активі Богдана срібло чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років у сумі двоборства (365 кг) та мале срібло у ривку (170 кг).

Також вдалим виявився міжнародний дебют студента 2 курсу ЛДУФК імені Івана Боберського Анатолія Горідька (вагова категорія до 81 кг). Спортсмен вдало використав усі шість спроб і посів підсумкове 8-ме місце юніорського Євро-2019.

Отож, вітаємо спортсменів, тренерів та увесь колектив кафедри Атлетичних видів спорту із цими досягненнями!