«Вовки» Євгена Абаджана відкрили лік своїм перемогам у хокейній УХЛ

У сьомому турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 «Крижані Вовки» зі столиці та херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, свої матчі завершили з різним підсумком.

Сьомий тур був цікавий тим, що зустрічалися між собою ті самі клуби, що й у попередньому, шостому. От тільки місце проведення матчів змінилося – господарями були ті команди, які два дні тому гостювали у суперників. Одразу скажемо, що у двох поєдинках з чотирьох відбулися реванші. А в двох інших зустрічах повторні виграші переможцям далися значно важче, ніж перший раз.

Прем’єрний реванш сезону відбувся в столичному дербі, у якому «Крижані Вовки», за яких в нападі грає третьокурсник факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Євген Абаджан, зустрілися із «Соколом». Після поразки в овертаймі (4:5) «вовки» зуміли не тільки знову дати бій титулованому супернику, а й спромоглися здобути свою першу перемогу в сезоні, причому зробили це у основний ігровий час. Фінальна сирена зафіксувала звитягу аутсайдера з мінімальним рахунком 2:1 (0:0, 1:1, 1:0). У переможців шайби закинули Соломон Шапіро (21:12) і Олександр Панков (42:05); у переможених – Богдан Середницький (25:38). Додамо, що після цієї перемоги команда Євгена Каштанова залишила останній рядок турнірної таблиці.

В іншому матчі четверга ХК «Кременчук» прогнозовано вдруге поспіль взяв гору над «Білим Барсом» з Білої Церкви. Однак на відміну від домашньої звитяги з розгромним рахунком 8:3, у гостях чинний чемпіон виграв з докладанням максимальних зусиль. В кінці поєдинку рахунок був рівним – 2:2, проте за неповних п’ять хвилин до завершення основного ігрового часу зустрічі «містяни» провели результативну атаку і вирвали свою шосту перемогу поспіль – 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). У гостей голи у свій актив записали Олександр Коробов (15:08), Микола Кисельов (25:20) та Вадим Хрішпенц (55:17); у господарів – Дмитро Даниленко (00:21) і Артем Грабовецький (51:30).

Удруге поспіль неймовірно драматичним видався вчорашній поєдинок між новачком турніру ХК «Краматорськ» та херсонським «Дніпром» із ще двома студентами третього курсу факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК у складі – захисником Євгеном Ратушним та нападником Владиславом Брагою. У вівторок «щуки» на своєму майданчику зуміли вирвати перемогу в овертаймі – 6:5. Цього разу вияснення стосунків тривало ще довше, адже три періоди основного ігрового часу і додаткові п’ять хвилин завершилися внічию – 4:4 (0:1, 3:2, 1:1, 0:0). При цьому «Дніпро» тричі виходив вперед, господарі відігравалися, а в кінці вже самі забили, але херсонські «щуки» встигли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, упродовж якого ніхто не забивав. Тому сильнішого суперники визначали у серії післяматчевих булітів. У хокейній лотереї фортуна посміхнулася краматорцям, тож фінальний рахунок – 5:4 на їхню користь. Зазначимо, що це була перша серія булітів у поточному сезоні. А шайби з гри у цьому матчі закинули: у краматорців – Микита Полухін (25:45), Артем Сурсов (27:56), Едуард Гринь (34:52), Іван Ципняков (43:35); у херсонців – Ілля Декало (12:57), Антон Крисанов (дві – 26:06, 31:43), Олексій Зайцев (53:59).

А завершувало сьомий тур протистояння донецького «Донбасу» і ще одного новачка УХЛ, новоствореного ХК «Маріуполь» на ковзанці «Альтаїр» у Дружківці. «Стальні чайки» вдруге програли, але що цікаво, вдома вони поступилися, що називається, без варіантів: остаточні цифри на табло – 1:7 – говорять самі за себе. Значно краще для них склався вчорашній матч – 1:3 (0:1, 0:2, 1:0). У донеччан шайби закинули – Олександр Костіков (дві – 03:11, 36:56), Євген Монс (33:36); у маріупольців – Денис Мостовий (43:28).

ПОТОЧНА ТУРНАРНА ТАБЛИЦЯ РЕГУЛЯНОЇ ПЕРШОСТІ
(станом на 14-е листопада)