Христина Філевич зіграє за збірну України з баскетболу 3х3 на Євро-2020 у Антверпені

Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА-Європа) оголосила про рестарт сезону у баскетболі 3х3 і проведення чемпіонату Європи 2020 року, який з 24-го по 26-е вересня прийматиме бельгійський Антверпен. Серед учасників континентального форуму будуть й чоловіча та жіноча збірні України. Одним з лідерів «синьо-жовтої» жіночої команди є випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Кваліфікаційні турніри було скасовано, тому до десяти команд у чоловічій та жіночій сітках, які потрапили в основну частину змагань напряму, додалися ще по дві команди відповідно до спільного рейтингу федерацій у баскетболі 3х3.

УЧАСНИКИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2020:

Чоловіки:
Україна, Бельгія, Естонія, Франція, Німеччина, Італія, Латвія,
Нідерланди, Польща, Румунія, Росія, Сербія

Жінки:
Україна, Бельгія, Білорусь, Естонія, Франція, Німеччина, Італія,
Латвія, Нідерланди, Польща, Румунія, Росія

Приймаюча сторона Євро-2020 буде зобов’язана притримуватись виконання проекту заходів безпеки, що розроблені Медичною консультативною групою ФІБА щодо поширення COVID-19.

Додамо, що національна та молодіжна жіночі збірні України з баскетболу 3х3 5-го липня під керівництвом Володимира Холопова розпочали тренувальний збір в Одесі, який триватиме до 20-го липня.

Склад національної жіночої збірної України: Ганна Ольховик, Дар’я Завидна, Христина Філевич, Віта Горобець, Вікторія Кондусь, Ольга Краєвська.

Склад молодіжної жіночої збірної України: Вероніка Любінець, Наталія Цюбик, Юлія Мусієнко, Ганна Сугак, Уляна Дацько, Єлизавета Мітіна, Олена Бойко.

План підготовки у національної та молодіжної команд буде ідентичним, окрім того, що доросла збірна перед Євро-2020 проведе додатковий завершальний етап збору в Києві (МТА):

• 5–20 липня, Одеса (СБ «Динамо»)

• 3–9 серпня, Київ (МТА)

• 24–31 серпня, Одеса (СБ «Динамо»)

• 1–22 вересня (національна збірна), Київ (МТА)


За матеріалами офіційного сайту ФБУ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ