Запрошуємо на новорічну першість ЛДУФК зі стрільби кульової

У четвер, 24-го грудня, відбудеться традиційна, уже 15-та за ліком новорічна першість Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського зі стрільби кульової.

Організатором змагань є кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого вишу (завідувач – професор Богдан Виноградський).

Змагання, що відбудуться з дотриманням усіх карантинних заходів, розпочнуться завтра, 24-го грудня, о 13:00 у стрілецькому тирі кафедри стрільби та технічних видів спорту за адресою: м. Львів, вулиця Під Голоском, 25.

До участі в чемпіонаті ЛДУФК зі стрільби кульової допускаються професорсько-викладацький склад та усі працівники нашого вишу. Склад команди кожного з підрозділів не обмежений. Тож перевірити свої снайперські здібності та випробувати себе у вмінні влучно стріляти матиме нагоду кожен бажаючий.

Переможцями стануть лише найкращі снайпери, але задоволення та емоційну розрядку організатори гарантують кожному учаснику. Тож колектив кафедри стрільби та технічних видів спорту запрошує Вас до участі у новорічній першості з стрільби кульової серед працівників нашого Університету.