Запрошуємо на творчий конкурс «Олімпійська писанка-2020»

Культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у співпраці з відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області і управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації запрошують на VІ творчий конкурс «Олімпійська писанка», який проходить під гаслом «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті».

Конкурс полягає у створенні в традиційній для України техніці писанкового розпису творів із використанням олімпійської тематики. Проводиться для популяризації олімпійських ідеалів та символів серед учнівської, студентської молоді та усіх бажаючих. У своєму задумі проект містить особливу місію: розповісти про спорт мовою дитячої творчості. В Стародавній Греції були унікальні пам’ятки мистецтва на кераміці. Давньогрецький вазопис, який зображує спортивні елементи, вражає до сьогоднішнього часу. І ось зараз, у ХХІ столітті, сучасне молоде покоління інтерпретує українські традиції, поєднуючи писанковий розпис з олімпійською тематикою.

Учасниками конкурсу упродовж п’яти попередніх проектів була учнівська та студентська молодь із різних куточків України. Конкурс об’єднав юних і талановитих митців з Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської та Миколаївської областей.

Творчий конкурс «Олімпійська писанка-2012»

Творчий конкурс «Олімпійська писанка-2013»

Творчий конкурс «Олімпійська писанка-2014»

Творчий конкурс «Олімпійська писанка-2015»

Творчий конкурс «Олімпійська писанка-2018»

За результатами поданих на конкурс робіт буде організовано тематичну виставку, а також створено електронний каталог «Олімпійська писанка-2020».

УМОВИ КОНКУРСУ:

• заповнити анкету учасника (зразок анкети додається), а також її можна отримати через запит на електронну адресу: pysanka2020@ukr.net;

• виготовити тематичні писанки на яйці – як справжньому, так і на макеті у формі яйця (вибір матеріалу, техніки, розмірів, інше – ваша творчість);

• представити не більше трьох робіт від одного автора;

• надіслати творчу роботу разом із заповненою анкетою за адресою: 79007, м. Львів, вул. Костюшка, 11, каб. 310 (культурно-мистецький відділ ЛДУФК).

Надсилаючи роботи на конкурс, учасники погоджуються з його умовами, стверджують та гарантують, що є авторами даних робіт.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ:

• поєднання елементів української писанки з олімпійською тематикою;

• відображення олімпійської ідеї в символіці писанкового орнаменту;

• відповідність писанковим традиціям у компонуванні візерунків та технічному виконанні;

• оригінальність ідеї, творчий підхід та художня майстерність.

ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:

• переможців конкурсу визначає журі;

• передбачено додаткові призи для авторів кращих робіт, обраних за результатами глядацького голосування;

• імена переможців та світлини робіт публікуватимемо у засобах масової інформації;

• автори кращих робіт конкурсу будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами, а переможці отримають цінні подарунки.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

до 15 квітня 2020 р. – прийом творчих конкурсних робіт;

16-30 квітня 2020 р. – виставка «Олімпійська писанка-2020»;

30 квітня 2020 р. – фінальний акорд конкурсу (програма-сюрприз).

ЗА ДОВІДКАМИ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЯ:
Іванна Литвинець (керівник проекту)
тел. (068) 45-90-564,
e-mail: pysanka2020@ukr.net