Завтра відбудеться Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів»

З нагоди 30-річчя відновлення української держави завтра, 26-го серпня, Винники прийматимуть Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», що відбудеться за підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Турнір проводиться з метою розвитку і популяризації шахів на Львівщині та Україні, вирішення освітніх завдань, вдосконалення спортивної майстерності, виконання учасниками третього і четвертого шахових розрядів, а також визначення переможців змагань.

Змагання відбудуться у четвер, 26-го серпня, в готельно-ресторанному комплексі «Гетьман» з 11:00 до 18:00.

Турнір пройде за швейцарською системою в дев’ять турів з одночасним проведенням трьох турнірів:

Турнір «A» – для шахістів ІІ розряду і вище;

Турнір «B» – для шахістів ІІІ-ІV розряду;

Турнір «С» – для шахістів-початківців.

Контроль часу на партію: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого.

Переможці та призери змагань отримають грамоти, кубки, медалі та подарунки. Окремо будуть нагороджені найкращі у різних вікових категоріях та серед дівчат.

Учасники, які посядуть місця у ТОП-10 турніру «А» отримають грошові призи у розмірі: 1 місце – 3000 грн., 2 місце – 2000 грн., 3 місце – 1000 грн.; 4 місце – 900 грн.; 5 місце – 800 грн.; 6 місце – 700 грн.; 7 місце – 600 грн.; 8 місце – 500 грн.; 9 місце – 500 грн.; 10 місце – 500 грн.

Головним організатором «Кубок трьох королів» є ГО «Центр виховання національної еліти».

Турнір відбудеться за підтримки: будівельної компанії Z100, управління молоді і спорту ЛОДА та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Головний суддя турніру – арбітр другої категорії Микола Гусак.

Турнірний директор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, голова ГО «Центр виховання національної еліти», тренер команди ЛДУФК імені Івана Боберського з шахів Антон Литвинець.