Жіноча збірна України отримала суперниць у відборі Євробаскету-2023

Відбулося жеребкування кваліфікації жіночого чемпіонату Європи з баскетболу 2023 року. Cвоїх суперниць дізналася й національна збірна України, серед кандидатів до якої є студентка третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Ковтун та три випускниці нашого вишу – Христина Філевич, Вероніка Любінець і Олена Бойко.

Відбулося жеребкування відбору на жіночий Євробаскет-2023. За його результатами, наша збірна потрапила до квартету «В». Суперницями українок по квартету стануть національні команди Литви, Франції та Фінляндії.

Команди в своїх групах проведуть турніри у два кола, упродовж трьох традиційних вікон: у листопаді цього року, у листопаді наступного року та у лютому 2023 року.

У фінальний турнір Євробаскета-2023 виходять переможці своїх груп, плюс чотири кращі збірні з десяти, що посядуть другі місця.

Якщо серед 14 команд опиниться хтось із господарів фінального турніру (Словенія і/або Ізраїль), то путівку на Євробаскет отримає також п’ята (та шоста) команди, що посядуть другі місця.

Матчі групового етапу Євробаскета-2023 пройдуть в ізраїльському Тель-Авіві та словенських Копере та Целе. Матчі фінальної стадії прийме Любляна.

Визначився також й розклад матчів кваліфікації жіночого чемпіонату Європи-2023. Національна збірна України розпочне свій шлях домашнім матчем проти дворазових чемпіонок Європи, бронзових призерок Олімпійських ігор в Токіо команди Франції.

До вашої уваги розклад поєдинків збірної України
у кваліфікації Євробаскета-2023
: