Жіноча збірна України з футболу в рейтингу ФІФА перебуває в ТОП-30

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, у складі якої виступає й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик (на фото – №15), як і раніше, посідає 26-ту позицію.

Зауважимо, що у порівнянні з минулою версією світового рейтингу ФІФА змін через відсутність міжнародних матчів не сталося. Тож жіноча збірна України й надалі посідає 26-е місце.

До першої трійки входять національні збірні США, Німеччини, яка є суперником українок у відбірному турнірі чемпіонату Європи-2022, та Франції.

Решта команд, які є суперницями «синьо-жовтих» по кваліфікаційній групі «І», посідають наступні місця: Ірландія – 31-е, Греція – 62-е та Чорногорія – 97-е.