Зимове свято в «зоряному» Університеті (Фото)

26 січня 2019 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося справжнє «Свято зими», на яке прийшли викладачі та працівники ЛДУФК разом із своїми дітьми. І попри дуже людне товариство, спортивного реманенту вистачило усім. Подія давно є традиційною і відбувається щороку. Організатори: кафедра зимових видів спорту і профспілковий комітет.

До зустрічі інфізівської родини кафедра зимових видів спорту під керівництвом завідувача – доцента Ореста Стефанишина готувалася відповідально. Напередодні розчищали сніг, готуючи лижну трасу. Зранку на «Свято зими» всі прибували активно, адже організатори заздалегідь обіцяли незабутній відпочинок. Потішно, що разом з батьками приїхали діти, які активно «розсипалися» вздовж засніженого стадіону і траси у підголосківському лісі. Це була найбільш вдячна, щира, емоційна частина учасників, яка вміє кожен успіх перетворювати у гарний настрій.

Біля вогнища і гарячого мангалу пропозицій було не менше: наготували усілякої смакоти, пригощали солодким чаєм. Відчувалася командна атмосфера, бо кожен представник кафедри-організатора події пильнував окрему ділянку роботи: хтось роздавав лижі, хтось проводив інструктаж для дітей, як правильно переміщатися на лижах.

Люду було так багатенько, що свято вдалося на славу. Не обійшлося без пісень, адже старший викладач кафедри зимових видів спорту Юрій Любіжанін є великим знавцем багатьох композицій, тому заохочував до співу. Лунали різдвяні колядки, народні пісні...

Ніхто не хотів розходитись, та все ж довелося. Додому поверталися з усмішками і повними жменями позитивних вражень. Дякуємо кафедрі зимових видів спорту, особливо завідувачу, доценту Оресту Стефанишину і голові профспілкового комітету – завідувачу кафедри легкої атлетики, доценту Ярославу Свищу за гарну нагоду покататись на лижах, вдихнути зимового настрою.

І головне, поки викладачі ЛДУФК навчають студентів, пишуть наукові публікації, відвідують конференції, презентують високі результати своїх вихованців у різних видах спорту, помітним стає ще один важливий момент. В родині «зоряного» Університету підростають спортивні діти. Безперечно, вони вже знатимуть, як популяризувати фізичну культуру і спорт, щоб українська нація зростала сильною і здоровою.

 

Іванна Литвинець, 
культурно-мистецький відділ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ