Змагання зі штовхання ядра пам’яті Михайла Микіча

В Універсальному манежі навчально-спортивного комплексу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури кафедра легкої атлетики ЛДУФК спільно з Федерацією легкої атлетики Львівської області (ФЛАЛО) та спортивним клубом ЛДУФК «СКІФ» вдруге провела змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Микіча Михайла Стаховича.

Змагання представників спортивних шкіл Львівської, Закарпатської, Тернопільської та Київської областей проводились серед чоловіків і жінок. Насправді дуже цікава та непередбачувана боротьба розгорнулася у секторі для штовхання ядра серед чоловіків. Переможний результат – 17 м 97 см – у своїй четвертій спробі продемонстрував студент п’ятого курсу факультету педагогічної освіти ЛДУФК Степан Дем’янчук.

Як не намагався, але так і не зміг наздогнати Степана представник Тернополя Олександр Шилівський – у шостій, заключній спробі своїм результатом він поступився переможцю лише одним сантиметром і виборов срібну нагороду. А володарем бронзової медалі став киянин Віктор Климук з результатом 17 м 33 см.

У штовханні ядра серед жінок золоту нагороду здобула столична спортсменка Вікторія Кириленко. Студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК Христина Бойчук стала срібною призеркою, а «бронзу» виборола магістрант цього ж факультету Тамара Євдокимова.