Знову мир між сестрами Музичук у Казані

Учасники турніру претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок, що триває у столиці Татарстану Казані, перетнули екватор. Випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна і Марія Музичук у восьмому турі, як і на старті турніру, підписали мирову у зустрічі між собою.

Також нічия була зафіксована у партії між росіянками Катериною Лагно і Валєнтіною Гуніною. Китаянка Тань Чжуньї білими фігурами обіграла грузинку Нану Дзагнідзе, а лідер турніру росіянка Алєксандра Горячкіна – свою співвітчизницю Алєксандру Костенюк.

Отож, після восьми турів лідером є Горячкіна – 6,5 очок, у Лагно – 4,5, Дзагнідзе – 4, Анни і Марії Музичук, Гуніної і Тань Чжуньї – по 3,5. Костенюк – 3.

Сьогодні, 10-го червня, зустрічаються: Марія Музичук – Тань Чжуньї, Нана Дзагнідзе – Анна Музичук, Валєнтіна Гуніна – Алєксандра Горячкіна, Алєксандра Костенюк – Катерина Лагно.

Нагадаємо, заключний тур запланований на 17-е червня. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ