НАШІ ПАРТНЕРИ
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Навчально-практичний семінар «Здорова нація – здорова держава»

Днями у Луганську пройшов міжрегіональний навчально-практичний семінар «Здорова нація – здорова держава». Його організаторами були – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганська, Львівський державний університет фізичної культури, Федерація українського рукопашу гопак. Семінар відбувався на базі центру відродження українських національних бойових мистецтв. У його роботі взяли участь представники трьох областей (Луганської, Львівської, Черкаської) та міста Києва.

Львів нині є центром розвитку рукопашу гопак в Україні. У Луганську на семінарі Львівську делегацію представляли президент української федерації рукопашу гопак, представник ЛДУФК Микола Величкович і тренер-інструктор федерації Богдан Голуб.

Упродовж трьох днів роботи семінару відбулася низка заходів – круглий стіл за участю представників різних федерацій, Луганського управління сім’ї, молоді та спорту та Луганського відділення НОК, який пройшов у приміщенні Луганської обласної дитячо-юнацької бібліотеки. Під час круглого столу обговорили проблеми здоров’я дітей, молоді, їхнього патріотичного виховання, залучення до спортивно-оздоровчої роботи. Оприлюднили регіональні програми військово-патріотичного спортивного виховання у Луганській області. Представники різних областей заакцентували свою увагу на залученні шкільної молоді до українських національних бойових мистецтв, військово-патріотичних ігор. Підсумовуючи зібрання, усі зійшлися в єдиному: Луганщина – це українська козацька земля.

Після круглого столу були показові виступи представників Центру відродження українських національних бойових мистецтв і спорту Луганська, який існує на базі луганських клубів за місцем проживання. Тут займаються люди, які відроджують козацькі бойові традиції. Провели теоретичні й практичні заняття з рукопашу гопаку, його історії, правил змагань, особливості техніки, тактичної підготовки та проведення тренувань. За чотири дні семінару у його роботі взяли участь більше сотні осіб. Головним підсумком роботи стало визнання, що рукопаш гопак – це система, яка може на рівних виступати з іншими представниками бойових мистецтв.

Назад