Новорічний день стрибуна - 2011

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

30 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Den-stribuna.jpgНапередодні Нового року, 28 грудня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулись традиційні змагання «Новорічний день стрибуна». Цьогоріч легкоатлетичний манеж «СКІФ» 42-ий раз зібрав під своїм дахом біля новорічної ялинки близько 100 учасників зі Львова та Львівської області, Хмельницького, Мукачева, Києва, Тернопільської та Волинської областей.
  

Детальніше »

Анфіса Почкалова: "Сподіваюся, що у 2012 дракончик нам допоможе"

30 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/x_316246b0.jpgНаприкинці змагального сезону прийнято підбивати підсумки та робити плани на наступний рік. Cтудентка Львівського державного університету фізичної культури фехтувальниця Анфіса Почкалова розповідає про те, яким для неї був цей змагальний сезон, а також про те, чого вона очікує від року Червоного Дракона. 

Детальніше »

Маркіян Івашко: "Успішний виступ на Олімпіаді – це здобуття олімпійської медалі"

29 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Markian-Ivashko.jpgРік Тигра, що минає для українських лучників був сприятливим. Їм вдалося здобути максимум олімпійських ліцензій на Лондон-2012. Одним із ковалів перепусток на Олімпіаду став львівський лучник, випускник Львівського державного університету фізичної культури Маркіян Івашко.

Детальніше »

Методичний посібник "Теорія і методика викладання гандболу"

НАШІ ВИДАННЯ
29 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/gandbol.jpgВийшов друком методичний посібник для студентів. Автори – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, відмінник освіти Володимир Іванович ЛЕВКІВ, старші викладачі кафедри спортивних ігор нашого Університету Ніна Віталіївна КУДРІНА та Віктор Лукович ЗГОБА.

Детальніше »

Конференція трудового колективу

28 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Konferencija.jpgНапередодні Нового Року, а саме 27 грудня, відбулася конференція трудового колективу Львівського державного університету фізичної культури, яка зібрала 123 делегати з різних підрозділів нашого зоряного університету. Р
озпочалася конференція з обговорення колективного договору. Про діяльність ЛДУФК за поточний рік звітував його ректор, професор Євген Никодимович Приступа. А звітувати таки було про що, адже рік що минає для Львівського державного університету був ювілейним, тож багатим на приємні сюрпризи.

Детальніше »

Сергій Дребот – найкращий спортсмен Львівщини у грудні

27 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Drebot Sergij.jpgНайкращим спортсменом місяця грудня 2011 року відділення НОК України у Львівській області обрало майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної команди України з дзюдо, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Сергія Дребота. Для Сергія це друге таке визнання - кращим спортсменом області він визнавався у лютому 2011 року.

Детальніше »

На святкуванні 100-річчя CТ «Україна» презентували почесну відзнаку ЛДУФК імені Івана Боберського

23 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/100 ST Ukrajina.jpgОскільки ні на обласному й державному рівнях урочисто й помпезно не відзначали 100-річчя з часу створення спортивного товариства «Україна», то керівництво Львівського державного університету фізичної культури вирішило відзначити 100-річчя «України» у своєму навчальному закладі.
Символічно, що саме під час святкування у актовій залі ЛДУФК відбулася презентація почесної відзнаки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

На «Скіфі» завершені фасадні роботи

23 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/SKIF.jpgБудівництво тренувальної бази «Скіф» вийшло на завершальний етап, – повідомляє Державне підприємство «Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові».
Зараз робітники займаються внутрішнім оздобленням адміністративно-побутового корпусу. «Фасадні роботи зі спорудження будівлі виконані повністю», - зазначив керівник проекту з будівництва тренувальної бази «Скіф» ДП «Західінфрапроект» Степан Свінціцький

Детальніше »

Сергій ДРЕБОТ: «2011-й для мене задовільний»

23 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Drebot.jpgЛьвівський дзюдоїст Сергій Дребот (вагова категорія до 66 кг) на останньому у році етапі Гран-прі в Китаї виборов бронзову нагороду. На шляху до півфіналу Дребот переміг трьох спортсменів з Азії. На жаль, у півфіналі Сергієві не вдалося перемогти росіянина Аліма Гаданова. Відтак Сергій, вигравши «бронзу», фактично забезпечив собі місце на лондонській Олімпіаді. Про китайський Гран-прі, неспортивні враження від Піднебесної, наступні змагання, майбутню Олімпіаду та увесь змагальний сезон
розповів аспірант Львівського державного університету фізичної культури Сергій Дребот.

Детальніше »

Володимир ЛЕВКІВ: «Рівень майстерності студентів ЛДУФК зріс у два-три рази»

22 грудня 2011 р.

files/photoGallery/teacher/Sportivni igri/Levkiv.jpgЦілковитим тріумфом студентів Львівського державного університету фізичної культури завершилася X літня Універсіада України. Навіть попри те, що через недостатнє фінансування, були проведені змагання лише з 10 із запланованих 29 видів спорту, студенти ЛДУФК таки випередили головних опонентів із столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Детальніше »

Баскетбольний турнір Спеціальної Олімпіади України у Львові

21 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/DSC08773v.jpgУ рамках щорічного Європейського баскетбольного тижня у Львові відбувся баскетбольний турнір Спеціальної Олімпіади України. Волонтерську підтримку в організації і проведенні цього заходу надав Львівський державний університет фізичної культури.

Детальніше »

Гусяк і Остапчук - призери Кубка Росії

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
20 грудня 2011 р.

У Підмосков’ї відбувся відкритий Кубок Росії з жіночої боротьби. Участь у ньому взяла збірна команда України, у складі якої виступали студентки Львівського державного університету фізичної культури Юлія Остапчук та Ірина Гусяк.

Детальніше »

Яна Шемякіна: "Хочу потрапити на Олімпіаду до Лондона"

19 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Jana-Shemjakina.jpgНа чотирнадцятому міжнародному турнірі з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха, що відбувся у Харкові, титулована шпажистка Яна Шемякіна несподівано припинила боротьбу за нагороди на стадії чвертьфіналу. Про виступ на цих змаганнях, а також про змагальний сезон, що минає, розказує аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу Яна Шемякіна.

Детальніше »

Львівщина – друга, ЛДУФК – перший

ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА
16 грудня 2011 р.

Днями були затверджені результати X літньої Універсіади України серед збірних команд Автономної республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, а також – паралельного заліку серед вищих навчальних закладів України. Вперше за роки Незалежності України Львівська область виборола призове друге місце, у чому основна заслуга студентів-спортсменів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Неперевершений Родіон Чеберко

КІКБОКСИНГ
15 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Rodion Cheberko (chervona forma).jpg10 грудня у польському місті Каліш розігрувався відкритий Кубок Польщі з К-1 та муай-тай. У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з Польщі, України та Білорусі. Студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Родіон Чеберко (1 група ФФВ) у своїй ваговій категорії до 63,5 кг не мав собі рівних у двох видах програми – К-1 та муай-тай серед дорослих, провівши за спортивний вечір чотири двобої.

Вечорниці на Андрія

14 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_5907.jpg13 грудня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося українське свято "Вечорниці на Андрія", яке організували культурно-мистецький відділ та студентське самоврядування університету за сприяння відділу технічного забезпечення навчання. У цей день вся Україна пересипана намистом українських традицій, серед яких основними є ворожіння, забави, конкурси, співанки... .

Детальніше »

Наші студенти здобули перемогу в Німеччині

БОКС
14 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Igor Sumchenko (chervona forma) ta Danijel Paul (temna).jpgНаприкінці листопада у передмісті німецького міста Кьольн відбулася матчева зустріч "Україна-Німеччина" між боксерськими дружинами України та Німеччини. Честь нашої держави відстоювали шість боксерів, чотири з яких здобули перемогу. Приємно, що серед переможців цієї міжнародної зустрічі двоє студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Ігор Адамчук – чемпіон України з першої спроби

ПАУЕРЛІФТИНГ
14 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Adamchuk.jpgЗ 10 по 13 грудня у Коломиї відбувся  третій чемпіонат України з пауерліфтингу  серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та шкіл вищої спортивної майстерності. Золото цих змагань до Львова привіз студент 23 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Ігор Адамчук, який вперше взяв участь у Всеукраїнських змаганнях.

Детальніше »

Шановний Євгене Никодимовичу!

Федерація фехтування України висловлює щиру подяку Вам особисто, Львівському державному університету фізичної культури, зокрема кафедрі фехтування, боксу та національних єдиноборств за сприяння в організації та проведенні Всеукраїнського семінару провідних тренерів і суддів з фехтування з 6 по 8 грудня 2011 року.

З повагою,
Президент Федерації фехтування України
С.О. Міщенко

Турнір пам'яті Антона Івановича Кривого

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

13 грудня 2011 р.

Нещодавно в Івано-Франківську відбулися легкоатлетичні змагання пам'яті Антона Івановича  Кривого. Їх учасниками стали легкоатлети з Молдови та України. Загалом було представлено 21 команду. Студенти Львівського державного університету фізичної культури стали призерами цих змагань.

Детальніше »

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Vidznaka_Sosnovskij.jpgУ Львівському державному університеті фізичної культури відбулася неофіційна зустріч його ректора, професора Євгена Приступи із заслуженим тренером України Дмитром Сосновським. Під час цієї зустрічі Дмитро Дмитрович передав нашому Університетові Почесну відзнаку Міжнародної асоціації боксу АІВА "Найкращий тренер року – 2011". Ця нагорода поповнить чималу колекцію ЛДУФК, яка засвідчує про визнання його випускників, викладачів і студентів на найвищому світовому рівні.

"Українські соколи" знову в нашому Університеті


12 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ukr_sokil.jpg9 грудня 2011 року у дзеркальному залі Палацу Потоцьких відбулося урочисте засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області, на якому було вручено унікальну нагороду "Український сокіл" аспірантам Львівського державного університету фізичної культури Олександру Усику та Ігорю Шемечку.

Детальніше »

Чемпіонат України у Львові

КАРАТЕ WKF
9 грудня 2011 р.

3 грудня у Львові відбувся чемпіонат України серед кадетів і юніорів з карате WKF. У ньому взяли участь близько 500 спортсменів з Польщі, Росії, Латвії, Словакії та України. Студенти Львівського державного університету фізичної культури були призерами цього чемпіонату.

Детальніше »

Фізична терапія тепер в Україні

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ
8 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Kobeljev-Stepan.jpgЗбори Світової Конфедерації фізичної терапії (СКФТ) відбулися
у червні цього року в Амстердамі (Нідерланди). На них прибули делегати з 96 країн світу, серед представників України був старший викладач кафедри фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Степан Кобелєв.

Детальніше »

Ольга Задорожна здобула золоту медаль на міжнародному турнірі в Харкові

ФЕХТУВАННЯ
8 грудня 2011 р.

У Харкові відбувся ХІV міжнародний турнір з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха. Золото цих змагань до Львова привезла магістранта Львівського державного університету фізичної культури Ольга Задорожна.

Детальніше »

Навчальний посібник "Масаж"

НАШІ ВИДАННЯ
7 грудня 2911 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Rudenko.jpgНещодавно вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри валеології та спортивної медицини Романни Євгенівни РУДЕНКО „Масаж”.

У цьому посібнику вперше комплексно, державною мовою викладено матеріал зі спортивного масажу. Посібник розроблено на основі аналізу спеціальної літератури, власного досвіду та власних наукових досліджень.

Детальніше »

Дмитро Сосновський: "Олімпіада – це навіть вище, ніж Євро-2012 з футболу"

7 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/49118-178x122.jpegНещодавно міжнародна асоціація любительського боксу (АIBA) визнала головного тренера національної збірної команди України з боксу, заслуженого тренера України, викладача кафедри теоретико-методичних основ спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитра Сосновського найкращим тренером світу 2011 року. Ще б пак, на чемпіонаті світу в Баку українська команда під керівництвом Дмитра Дмитровича виборола п’ять медалей, чотири з яких – золоті. Окрім цього, наші боксери здобули шість олімпійських ліцензій.

Детальніше »

Молодіжна команда Львівщини - чемпіон України

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО
6 грудня 2011 р.

У Донецьку з 2 по 4 грудня 2011 року відбувся командний чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. Золото цього чемпіонату здобула молодіжна збірна команда Львівщини. У її складі виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури Павло Зведенюк, Андрій Федечко та його молодший брат (студент ЛУФК) Юрій Федечко.

Детальніше »

Олена Підгрушна посіла п'яте місце на першому етапі Кубка світу

БІАТЛОН
5 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/29388.jpgАспірантка Львівського державного університету фізичної культури, капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підрушна була найкращою серед українок в індивідуальній гонці, а згодом і в спринті Кубка світу, перший етап якого відбувся у шведському Остерсунді.

Детальніше »

Чемпіонат України у Харкові

КІКБОКСИНГ
2 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/f_132190999983_cfabe28eb8.jpgВ Харкові відбулися Відкриті Молодіжно-юнацькі спортивні ігри України з кікбоксингу WPKA та Фінал Кубку України з кікбоксингу WPKA 2011 року. Учасниками цих змагань стали 565 спортсменів із 17 областей України та АР Крим.  На третю сходинку п’єдесталу пошани цього турніру вийшли кікбоксери зі Львова, серед них був першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Родіон Чеберко, який здобув ІІІ місце в категорії до 65кг.

Детальніше »

Ірина Гусяк: "Сутичка з Синишин була найважчою"

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
2 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/husiak.jpgСтудентка Львівського державного університету фізичної культури Ірина Гусяк  (42 ФФВ) ще будучи кадеткою завоювала золото та бронзу Чемпіонату Європи. Цього року на Гран-Прі Медведя у Мінську вона здобула своє перше доросле золото. Другу дорослу перемогу Ірина здобула минулого тижня на Кубку України, у найпопулярнішій ваговій категорії до 55 кг.

Детальніше »

Бігові доріжки "Скіфу" готові на 72 відсотки

1 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/07498778.jpgТренувальна база "Скіф" — єдиний спортивний комплекс в Україні, який матиме дев’ять легкоатлетичних доріжок для проведення різноманітних змагань. "Здебільшого бази такого типу мають шість бігових доріжок, у Львові їх буде вісім і одна додаткова доріжка для проведення марафонського пробігу", - розповів керівник проекту з будівництва даного об'єкту ДП "Західінфрапроект" Степан Свінціцький.

Детальніше »

Ігор ШИМЕЧКО: "Якщо б на чемпіонаті світу вдалося завоювати медаль у сумі, то я б цей рік міг назвати вдалим"

1 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/igor sh.jpgВиснажливий змагальний сезон для українських важкоатлетів добігає до завершення. А як відомо, наприкінці року прийнято підбивати підсумки та аналізувати змагальний сезон, аби в майбутньому покращувати результати.  Підсумки змагального сезону,  а також плани на майбутнє підвів аспірант Львівського державного університету фізичної культури, надія на олімпійську медаль для української збірної у Лондоні-2012, важкоатлет Ігор Шимечко.

Детальніше »

Універсіада Львівщини - 2011

СТРІЛЬБА З ЛУКА
29 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/1412.jpgЗ 23 по 28 листопада в лучному комплексі Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького проходила "Універсіада Львівщини - 2011" зі стрільби з лука в приміщенні. Втішила своїм виступом команда Львівського державного університету фізичної культури, яка у загально-командному заліку посіла перше місце. Вітаємо наших студентів і кафедру стрільби та технічних видів спорту з відмінним результатом.

Детальніше »

Світове визнання

29 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Sosnovskij.jpgДмитра Сосновського визнали найкращим тренером із боксу 2011 року у світі
Міжнародна федерація боксу (АIBA) віддала перемогу в номінації «найкращий тренер року» старшому тренерові збірної України, викладачу кафедри теоретико-методичних основ спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитрові Сосновському. В історії українського боксу таке трапилося вперше.

Детальніше »

До Дня пам’яті жертв Голодомору

25 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/gumanitarni disciplini/holodomor.JPGДо Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, у читальній залі бібліотеки Львівського державного університету фізичної культури, що по вул. Підголоско, 25, проводиться виставка літератури та інформаційних матеріалів під назвою "Свіча пам’яті".

Детальніше »

Наш тріумф на Кубку України

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
25 листопада 2011 р.

У Чернігові 22-25 листопада тривали спортивні баталії Кубка України з вільної боротьби, де переконливу перемогу у загальнокомандному заліку здобули студенти Львівського державного університету фізичної культури (кафедра атлетичних видів спорту). Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли: Нарепеха Ольга, Гусяк Ірина, Остапчук Юлія.

Детальніше »

У спортивному виші відзначили кращих студентів 2011 року

25 листопада 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_5323.gif24 листопада 2011 року в нашому університеті відбулося свято "День студента ЛДУФК". Студенти були нагороджені у спеціальних номінаціях: "Кращий староста 2011 року", "Кращий студент кафедри 2011 року". Почесний титул "Кращий студент ЛДУФК 2011 року" здобула член збірної команди України з вільної боротьби Ірина Гусяк, яка відмінно поєднує навчальну та спортивну діяльність.

Детальніше »

Волейбольна команда "ЛДУФК-Розточчя" - чемпіон ХV Всеукраїнського студентського фестивалю

ВОЛЕЙБОЛ
24 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/volejbol.jpgЗ 15 по 18 листопада 2011 року у Львові відбувся Всеукраїнський студентський спортивний фестиваль. За традицією цей фестиваль проводиться у місті з 1994 року. Щорічно у цьому заході бере участь понад 2000 студентів. Цьогорічний фестиваль присвячений Міжнародному Дню студента. Організували його Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОНМС України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення ,,Спорт для всіх’’.

Детальніше »

Нагороди НОК знайшли героїв спортивного жовтня

22 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/box-1.jpgУ жовтні перед Експертною комісією Національного олімпійського комітету  України постала непроста задача, адже на звання найкращого спортсмена місяця цього разу претендували одразу 4 чемпіони світу. Після тривалих обговорень титул "Найкращого спортсмена жовтня" було присуджено Олександру Усику. Вручивши Олександру заслужену нагороду, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка побажав йому подальших успіхів, зокрема у штурмі Олімпійських вершин наступного року в Лондоні.

Детальніше »

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та з нагоди Дня студента нагороджено подякою від Голови Львівської обласної державної адміністрації Костюка М.Д голову студентського самоврядування Львівського державного університету фізичної культури Христину Іваничак.

На чемпіонаті світу в Парижі українські спортсмени завоювали максимальну кількість олімпійських ліцензій

ВАЖКА АТЛЕТИКА
21 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/imagescaktp1zt.jpgНа чемпіонаті світу-2011 з важкої атлетики в Парижі українські спортсмени завоювали максимальну кількість олімпійських ліцензій на Олімпіаду -2012 в Лондоні – 10.  Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, вітаючи спортсменів, зазначив: "Результат Чемпіонату світу свідчить, що Україна може розраховувати на нагороди в Олімпійському Лондоні-2012".

Детальніше »

Вітаємо переможців конкурсу НОК України на кращу наукову роботу з олімпійського руху в номінації „Кращий підручник року” президента Олімпійської Академії України, професора Булатову Марію Михайлівну та професора Львівського державного університету фізичної культури Мухіна Володимира Миколайовича.
Ректорат

Lviv Open-2011

КАРАТЕ
21 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/lviv-1045.jpgУ Львові відбувся міжнародний турнір з карате "Lviv Open-2011". Змагання тривали з 11 по 13 листопада. Участь у них взяли 240 спортсменів з України, Росії і Білорусі. Серед них змагалися студенти Львівського державного університету фізичної культури, які знову підтвердили свою високу майстерність.

Детальніше »

Спортивна акробатика знову у Львові

18 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/akrobatika_Chempionat-Ukrajini.jpgЧерговим феєричним видовищем стало відкриття чемпіонату України зі спортивної акробатики, яке відбулося 17 листопада у спеціалізованому залі Львівського державного університету фізичної культури, що на Дудаєва.

Детальніше »

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

ГРАМОТИ, ПОДЯКИ ТА КУБКИ

ПРИВІТАННЯ

З нагоди 65-річчя ЛДУФК

Детальніше »

НАГОРОДИ

Професорсько-викладацького складу та працівників університету
з нагоди 65-річчя ЛДУФК

Детальніше »

Олександр Усик отримає "Українського сокола"

17 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/images usik.jpgУ конференц-залі управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації 14 листопада відбулося засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області. Окрім багатьох вирішених питань, члени виконкому визначили кращого спортсмена жовтня – ним став аспірант Львівського державного університету фізичної культури, заслужений майстер спорту,  чемпіон світу 2011 року, боксер Олександр Усик.

Ігор Шимечко виборов малу “срібну” медаль на чемпіонаті світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА
15 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/phoca_thumb_l_83.jpgАспірант Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко виборов "малу" срібну медаль чемпіонату світу, що відбувся в Парижі, проте в сумі посів тільки 5-е місце. До "великих" медалей Ігор не дотягнув лише 3 кг.

Детальніше »

У Львові відбувся Меморіал пам’яті Юрія Козія

14 листопада 2011р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Zhurnalisti/turnir Kozija.jpgУ Львові відбувся Вікритий рейтинговий турнір пам’яті тренера-викладача СДЮШОР "Прудкий м’яч", доцента Львівського державного університету фізичної культури Юрія Севериновича Козія. Як зауважила учасниця турніру, майстер спорту міжнародного класу, студентка Львівського державного університету фізичної культури Ірина Моцик, відчутно, що ці змагання стрімко розвиваються. Сюди приїхало багато достойних спортсменів. Багато тих, хто знав Юрія  Козія і перебувають тут саме з поваги до цієї людини.

Детальніше »

Біобібліографічний покажчик наукових праць провідних учених, видатних спортовців Львівського державного університету фізичної культури (1946–2010)

14 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Pokazhchik.jpgBидання представляє етапи життя, наукової, спортивної, педагогічної та громадської діяльності провідних учених, відомих спортсменів та завідувачів кафедр університету.
Інформаційні матеріали відібрано, упорядковано й систематизовано з архівних матеріалів університету, бібліографічного покажчика наукових праць ЛДІФК 1946–1962 рр. Т. І. Карпенко та А. Н. Князькіної, картотеки наукових видань професорсько-викладацького складу університету, до якої інформацію подавали самі викладачі.

Детальніше »

Олена Підгрушна: "Коли у спину кричать “Україна, Україна – вперед, Олена! Давай!”, – я розумію, що біжу для когось"

14 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/pidgrushna.jpg"Україна стабільно знаходиться в першій п`ятірці світового біатлону. В Україні відсутні  траси, немає жодного стрільбища, яке б відповідало світовим стандартам. І при цьому всьому ми завойовуємо для України медалі" - каже капітан жіночої збірної України з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна, яка попри велику зайнятість погодилася відповісти на запитання журналістів.


Детальніше »

Турнір пам'яті Макарова у Дніпропетровську

БАДМІНТОН
11 листопада 2011 р.

З 3 по 6 листопада у Дніпропетровську відбувся Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону присвячений пам’яті почесного громадянина міста Дніпропетровська Олександра Максимовича Макарова. Участь у ньому взяли четверо львівських бадмінтоністів. Серед них був студент Львівського державного університету фізичної культури Владислав Гуркало.

Детальніше »

90-річчя з дня народження Віктора Чукаріна

10 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_3412.jpg9 листопада 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури було присвячено видатному українському гімнастові Віктору Чукаріну. Заплановані заходи розпочалися з самого ранку. Працівники ЛДУФК разом із ректором Євгеном Приступою відвідали могилу  Віктора Чукаріна на Личаківському цвинтарі. Вшанувати пам'ять відомого спортсмена прийшли його учні, колеги, родина.

Детальніше »

Турнір у Тернополі

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
8 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/index.jpgЗ 4 по 6 листопада в Тернополі проходив Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби "Тернопіль-2011" на призи Тернопільської міської ради. На турнір прибуло більше 100 учасників з 15-и областей України. Студенти Львівського державного університету фізичної культури Валентин Луцов'ят та Ігор Степанович здобули третє місце цих змагань.

Детальніше »

Львівський державний університет фізичної культури відзначив свій ювілей

7 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Urochista akademija/IMG_3013.jpgУ п’ятницю 4 листопада відбулася урочиста Академія з нагоди 65-річчя Львівського державного університету фізичної культури. На свято завітали гості з Польщі, Молдови, Росії та усіх куточків України. На початок свята, знаменитий Театр спорту ЛДУФК розгорнув на сцені актового залу захопливе спортивно-акробатичне дійство, а студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств продемонстрували фрагмент українського рукопашу гопак. Магічне видовище вразило глядачів, адже виступали вихованці вишу, в якому готують справжніх зірок українського спорту.

Детальніше »

Урочиста вчена рада

3 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Urochista vchena rada/Izobrazhenie-358.jpgЛьвівський державний університет фізичної культури розпочав святкування свого 65-річчя. Сьогодні в актовому залі ЛДУФК відбулася Урочиста вчена рада, на якій затвердили рішення про інавгурацію. На урочисте  засідання прибули почесні гості з вищих навчальних закладів України. Також свою Aльма-матер привітав  один з перших випускників, заслужений тренер Росії.

Детальніше »

Олександр Усик – найкращий спортсмен жовтня в Україні

2 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/images.jpgНаціональний олімпійський комітет України підвів підсумки спортивного жовтня, назвавши найкращого спортсмена і тренера місяця. Найкращим спортсменом жовтня визнано аспіранта Львівського державного університету фізичної культури  Олександра Усика, а найкращим тренером
заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри теоретико-методичних основ спорту ЛДУФК Дмитра Сосновського.

Детальніше »

Улюбленому університетові

1 листопада 2011 р.
Щастя не можна купити, але є
місця, де його можна зустріти.


files/photoGallery/2011/Turisti/Pikuj/IMG_7076.jpgДо 65-річного ювілею Львівського державного університету фізичної культури кафедра туризму організувала сходження-присвяту. Студенти, викладачі, молоді науковці й випускники під керівництвом викладачів Лідії Тимошенко та Костянтина Лабарткави винесли прапор ЛДУФК на найвищу вершину Сколівських Бескид – гору Пікуй (1408м).

Детальніше »

Дмитро Грачов отримав "Українського сокола"

31 жовтня 2011 року.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/DSC_2406-300x199.jpgКращим спортсменом вересня 2011 року, за версією відділення НОК України у Львівській області, став випускник Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грачов. Урочисте нагородження відбулося 28 жовтня 2011 року.

Детальніше »

Спортивно-оздоровчий туризм

НАШІ ВИДАННЯ
28 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Sportivno-ozdorovchij-turizm.jpgСпортивно-оздоровчий туризм: методичні вказівки до виконання контрольних робіт студентами VI курсу заочної форми навчання спеціалізації "Спортивно-оздоровчий туризм" спеціальності "Фізичне виховання" / Тимошенко Л.О., Лабарткава К.В. – Л.: ЛДУФК, 2011. – 55с.
ISBN 978-966-2328-22-6

Детальніше »

Наукова конференція у Чернігові

26 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Chernigiv1.jpg20-21 жовтня 2011 року у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулася IV міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна "Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту". У конференції взяли участь науковці з 15 областей України,  серед  них представники Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Делегати VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД обговорили питання розвитку спорту та здорового способу життя

25 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/dsc02544.jpgУ Києві під час VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав відбулося палатне засідання "Спорт і здоровий спосіб життя, екологія та природно-заповідний фонд". У ньому взяли участь понад 40 учасників від делегацій з різних країн Співдружності.

Детальніше »

Круглий стіл на кафедрі зимових видів спорту

25 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zimovi vidi_kruglij stil/foto_1.jpgНа кафедрі зимових видів спорту відбувся круглий стіл, присвячений 65-річчю Львівського державного університету фізичної культури. У заході взяли участь викладачі, студенти та гості – випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Гуманітарні дисципліни у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів фізкультурно-спортивного профілю

24 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Gumanitarni-disciplini.jpgУ збірнику аналізуються питання методології дослідження та методики викладання гуманітарних дисциплін: «Історія України», «Філософія», «Соціологія», «Історія фізичної культури», «Політологія», «Риторика», «Релігієзнавство» тощо.

Детальніше »

Міні-виставка художніх робіт

24 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/kanaschuk .jpgУ читальній залі бібліотеки Львівського державного університету фізичної культури, що по вул. Підголоско 25, представлено міні-виставку художніх робіт Вадима Канащука, студента 22 групи факультету фізичного виховання.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК довели свій клас

КАРАТЕ
21 жовтня 2011 р.

16 жовтня у львівському спорткомплексі збройних сил України відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з карате WKF, де змагалися 145 спортсменів зі Львова, Львівської області, Тернополя та гості з Мінська (Білорусь). Як і належиться, успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури...

Детальніше »

Генетика спорту

21 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Genetika-sportu.jpgУ навчальному посібнику викладено основи генетики людини з позиції їх значення для підготовки викладачів і фахівців фізичного виховання, спортивних лікарів, спортсменів високої кваліфікації. Посібник містить матеріал, який має принципове значення для формування майбутнього фахівця.
Рекомендовано викладачам,  магістрам і студентам вищих навчальних закладів фізичного виховання, фахівцям з генетики та біології людини, спортивним лікарям, тренерам.

Детальніше »

Михайло Цимбалюк відзначив спортсменів

20 жовтня 2011 р.

19 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк урочисто відзначив спортсменів та тренерів Львівщини, які цього року здобули нагороди світових чемпіонатів.
Серед відзначених і вшанованих є представники Львівського державного університету фізичної культури – аспірант Олександр Усик і старший викладач кафедри теоретико-методичних основ спорту, заслужений тренер України Дмитро Сосновський.

Детальніше »

Відзначення ветеранів ЛДУФК

20 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidznachennja veteraniv LDUFK/IMG_2412.jpgУ Львівському державному університеті фізичної культури «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, успіхи у викладацькій та службовій діяльності та з нагоди відзначення 65-ї річниці від дня заснування ЛДУФК» відзначили «ПОДЯКОЮ» ветеранів університету.

Детальніше »

Універсіада Львівщини зі спортивного туризму

19 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/sportivnij-turizm.jpgНа Універсіаді Львівщини зі спортивного туризму збірна команда Львівського державного університету фізичної культури виборола I місце.
Команду готували - викладач кафедри туризму
Костянтин Володимирович Лабарткава, старший викладач кафедри туризму Лідія Олексіївна Тимошенко.

Детальніше »

Євген ХИТРОВ: «Здобув чемпіонство з Божою допомогою»

18 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/hitrovjpg.jpegНовоспечений чемпіон світу з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Євген Хитров у вазі до 75кг поділився своїми враженнями від світового форуму та планами на майбутнє.

Детальніше »

Олександр УСИК: «У професійний бокс перейду після Олімпіади»

18 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Usik.jpgОлександр Усик родом з Криму, але особистим його тренером є львівський фахівець, заслужений тренер України, старший викладач кафедри теоретико-методичних основ спорту ЛДУФК Дмитро Сосновський. Також Олександр здобуває освіту у аспірантурі львівського «інфізу».

Детальніше »

«Від сокільства – до стрілецтва, від УСА – до НОК»

17 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Vid-sokilstva-–-do-strilectva.jpgСаме таку назву має традиціний легкоатлетичний пробіг, який уже 19-ть років поспіль організовує Львівський державний університет фізичної культури за сприяння керівництва спорту міста та обласного відділення НОК. Цього разу, на відміну від попередніх років, обійшлося без дощу, а учасників пробігу та усіх присутніх «зігрівало» осіннє сонечко.

Детальніше »

Михайло Мікіч: «Легка атлетика – найбільш справедливий і чесний вид спорту»

17 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Mikich.jpgМихайло Стахович Мікіч народився 8 жовтня 1941 р. в мальовничому Росточчі на Яворівщині. Цього року відзначає ювілей – 70-річчя від дня народження. 1957 року закінчив школу і вступив до Львівського залізничного училища №2. Займався різними видами спорту. Проте свого часу визначив для себе: «З легкої атлетики я нікуди не піду, бо це класика, симфонія». Двічі здобував звання майстра спорту: з десятиборства і метання диска. Від 1965 р. і дотепер є викладачем кафедри легкої атлетики. Із своїми вихованцями був на Олімпійських іграх в Атланті 1996 року. 46 років викладацької праці разом із роками навчання – це півстоліття, подарованих рідному вишу!

Детальніше »

Наталія Федина – чемпіонка України

КАРАТЕ
14 жовтня 2011 р.

Приємна новина надійшла із міста Горлівка Донецької області, де завершився чемпіонат України з карате за версією WKC, яка має популярність саме на Сході нашої країни. Попри меншу популярність цієї версії карате на Заході України, студентка Львівського державного університету фізичної культури Наталія Федина (тренер – Ігор Богдан) у ваговій категорії до 60 кг впевнено перемогла усіх своїх суперниць у шести поєдинках, і заслужено піднялася на першу сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Президент нагородив переможців та призерів Чемпіонату світу-2011 з боксу

13 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/nagorodu Xitrovu.jpg12 жовтня 2011 року Президент України Віктор Янукович нагородив переможців та призерів чемпіонату світу-2011 з боксу. Серед переможців два аспіранти Львівського державного університету фізичної культури – Євген Хитров і Олександр Усик. Відзначено державною нагородою головного тренера збірної України з боксу Дмитра Дмитровича Сосновського, cтаршого викладача кафедри теоретико-методичних основ спорту ЛДУФК, заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України.

Детальніше »

Дмитро Сосновський: «Університет фізичної культури має нових чемпіонів світу»

13 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Sosnovskij.jpgЧемпіонат світу з боксу завершився феєричною перемогою збірної України. Однак, мало кому відомо, що двоє з чотирьох володарів золотих медалей – це аспіранти Львівського державного університету фізичної культури: Олександр Усік та Євген Хитров. Їхній наставник по збірній Дмитро Сосновський, котрий, до речі, працює в львівському “інфізі”, розповів про перебіг подій на світовому боксерському форумі.

Детальніше »

На п’єдесталі – наші вихованці

БАДМІНТОН
12 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/PA090017.JPGЗ 6 по 9 жовтня у Дніпропетровську відбувався чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 1993 року народження. Студент 1 курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет ФВ) Гуркало Владислав (тренер – доц. кафедри олімпійської освіти Гречанюк О.О., тренер Гуркало Л.О.) у парі з киянином Баганом Ярославом посів друге місце й виборов срібну медаль. Бронзову нагороду серед дівчат у парі з Безденіжних Іриною з Дніпропетровська виборола учениця Львівської ОДЮСШ Лема Тетяна (тренер – старший викладач кафедри фізичної реабілітації Ціж Л.М.). 

Детальніше »

Візит першого заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Миколайовича Суліми

12 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/DSC0319.jpg11 жовтня 2011 року в Львівському державному університеті фізичної культури відбулась зустріч першого заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена  Миколайовича Суліми, начальника Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Михайла Григоровича Брегіна та ректора ЛДУФК Євгена Никодимовича Приступи.

Детальніше »

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

Хитров і Усик – чемпіони світу

БОКС
9 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ievgen-Khytrov1.jpgОлександр УСИК та Євген ХИТРОВ аспіранти Львівського державного університету фізичної культури стали чемпіонами світу з боксу, який відбувся в столиці Азербайджану Баку.
Збірна України в цих змаганнях зайняла перше загальнокомандне місце. І отримала шість ліцензій на участь в Олімпіаді-2012 в Лондоні.

Детальніше »

Відкритий чемпіонат міста Мінськ


КАРАТЕ
  7 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Karate_Riga.jpgУ Республіці Білорусь відбулися найбільші змагання з карате у Східній Європі, 7-й міжнародний турнір "MINSK OPEN - SANKER CUP" 2011. На ці змагання з'їхалися майже 800 спортсменів із вісьми країн світу. Серед представників України були студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Підготовка спортсменів у фехтуванні на шаблях

НАШІ ВИДАННЯ
7 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Shubert_fextuvannja.jpgНещодавно вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист 1/11-9457 від 14.10.2010), „Підготовка спортсменів у фехтуванні на шаблях”.

Дрюков В. О. Підготовка спортсменів у фехтуванні на шаблях : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. фіз. виховання і спорту / Дрюков В. О.,. Шуберт В. С. – Л. : ЛДУФК, 2011. – 246 с.
ISBN 978-966-2328-16-5

Детальніше »

Закриття Олімпійського тижня

3 жовтня 2011 р.

Прозвучали останні акорди Олімпійського тижня ЛДУФК. Церемонія його закриття відбулася у п’ятницю 30 вересня в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Чемпіонат України в Ужгороді

ФЕХТУВАННЯ
3 жовтня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/fextuvannja uzh.jpgУ вересні в ужгородському СК "Юність" відбувся чемпіонат України з фехтування серед дорослих. Участь у змаганнях взяло понад 500 кращих фехтувальників країни. Особливо вдалими ці змагання були для чоловічої збірної Львівської області з фехтування на рапірах. У фіналі особистих змагань майстер спорту міжнародного класу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Герцик уперше став чемпіоном України! Ще один студент ЛДУФК (53 ФС) Юнес Клод здобув бронзову нагороду.

Детальніше »

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

Зустріч з керівництвом Львівського відділення НОК України

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
29 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_1145.jpgУ рамках Олімпійського тижня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч з керівництвом відділення НОК України у Львівській області. Виконавчий директор Львівського відділення НОК Ярослав Кашуба розповів про нові проекти та презентував першу книжку "Стрілецький спорт в Україні. Від козацьких звитяг до олімпійських медалей" із серії "Історія українського спорту"

Детальніше »

Міжнародний турнір у Латвії

КАРАТЕ-ДО
29 вересня 2011р.

25 вересня 2011 р. у Ризі відбувся 2 міжнародний турнір Latvia "Grand Prix 2011". У змаганнях взяли участь чемпіони та призери міжнародного рівня з 15 країн світу. Кількість учасників у кожній категорії було обмежено, тому свою країну представляли найсильніші спортсмени. У складі збірної команди України виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива та Андрій Мокринчук.

Детальніше »

Олімпійська звитяга Віктора Чукаріна

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
28 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_0786.jpgДо 90-річчя від Дня народження уславленого українського гімнаста Віктора Чукаріна у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася відкрита лекція-спогад його учня, доцента кафедри гімнастики і хореографії ЛДУФК Костянтина Петренка "Олімпійська звитяга Віктора Чукаріна".

Детальніше »

Олександр Калініченко: "Грачов є тим спортсменом, який приємні несподіванки робить часто"

СТРІЛЬБА З ЛУКА
28 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/ist_img_0487-200x300.jpgВипускник Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грачов став володарем бронзової медалі у фіналі Кубка світу зі стрільби з лука, який нещодавно завершився у турецькому Стамбулі. У поєдинку за третє місце проти Гаеля Прево з Франції він не залишив жодних шансів супернику, перемагаючи – 7:3. Відтак, Дмитро Грачов на мажорній для себе ноті завершує змагальний сезон.

Детальніше »

Круглий стіл "Шляхи вирішення проблем сучасної молоді засобами олімпійської освіти"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
27 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_0728.jpgУ програмі Олімпійського тижня у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся круглий стіл на тему "Шляхи вирішення проблем сучасної молоді засобами олімпійської освіти". У засіданні взяли участь фахівці ЛДУФК. На круглому столі було обговорено пошук шляхів вирішення проблем сучасної молоді.

Детальніше »

Олімпійський тиждень ЛДУФК

26 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Den nezalezhnosti/IMG_0190.jpgСьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури стартував Олімпійський тиждень, присвячений 90-річчю від дня народження уславленого українського гімнаста Віктора Чукаріна. Відкриття розпочалося традиційно з олімпійського гімну та урочистого внесення олімпійського прапора.

Детальніше »

Юрій Нікандров - переможець Кубка України

26 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Nikandrov 2.jpgВ Донецьку завершився IV етап Кубка України "Кубок Донбасу". Львівські стендовики стали переможцями та призерами цих змагань. На траншейному стенді переможцем Кубка України став студент Львівського державного університету фізичної культури Юрій Нікандров, а магістрант ЛДУФК Ростислав Грибовський увійшов до фіналу і в перестрілці фінішував п’ятим, що для недавнього юніора є добрим результатом.


Детальніше »

У Львівському державному університеті фізичної культури ще троє " Соколів"

23 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/DSC_1636.jpgВідділення НОК України у Львівській області нагородило кращих спортсменів травня, червня, липня і серпня. Нагородження відбулося лише у вересні, оскільки щільний графік літніх змагань не дозволив зробити цього вчасно. Відрадно, що унікальна нагорода "Український сокіл" знову дісталася трьом студентам Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Лідія Тимошенко – серед кращих плавців Європи

23 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Timoshenko/IMG_8488.jpgНадзвичайно приємні новини надійшли до нас із сонячної Ялти, де проходив чемпіонат Європи з плавання серед ветеранів – XIII European Masters Chempionships. Старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Тимошенко в індивідуальних запливах увійшла до десятки кращих плавців Європи серед ветеранів майстер класу. А в естафеті львівська команда (Тимошенко Л, Островська М., Голуб Н., Галкіна О.) виборола призове третє місце.

Детальніше »

Україна – срібний призер чемпіонату світу

  ЛІТНІЙ БІАТЛОН
23 вересня 2011 р.

У Чехії триває чемпіонат світу з літнього біатлону. Вчора було розіграно нагороди в змішаній естафеті. Збірна України фінішувала другою. Українська команда, в складі якої виступала аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна фінішувала майже через 10 секунд після збірної Росії, яка й виграла "золото". Замкнули трійку призерів словаки.

Детальніше »

Дмитро Дем’янюк: "Майже всі гроші, які заробляються, йдуть на підготовку до змагань"

22 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Demyanyuk.jpgЗмагальний легкоатлетичний сезон добіг кінця. Наш львівський стрибун у висоту, студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк підсумував свої виступи у сезоні, а також розповів про навчання у Львівському державному університеті фізичної культури.

Детальніше »

Міжнародний конгрес в Кишиневі

22 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Briskin_Linec_Xoxla.jpgДелегація Львівського державного університету фізичної культури взяла участь у роботі ХV Міжнародного конгресу "Олімпійський спорт і спорт для всіх", який відбувся 12-15 вересня 2011 року в м.Кишинів (Республіка Молдова). У програмі конгресу було зроблено доповіді у двох секціях.


Детальніше »

Навчальний посібник "Спортивна морфологія"

НАШІ ВИДАННЯ
22 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/sportivna-morfologija.jpgВийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист 1/11-3528 від 11.05.2011). Посібник підготував колективив кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Аня Музичук – друга у серії Гран Прі ФІДЕ

  ШАХИ
21 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/1_20645.jpgМагістрантка Львівського державного університету фізичної культури Аня Музичук знову вразила своїм результатом. Виступаючи на другому етапі турніру Гран Прі Міжнародної федерації шахів у китайському Шенчжені вона посіла друге місце
.

Детальніше »

Олег Полянський, Руслана Труба "Історія України"

НАШІ ВИДАННЯ
21 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/polyanskiy.jpgВийшов друком навчальний посібник для семінарських занять для студентів неісторичних спеціальностей ВНЗ „Історія України”. Автори - кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури Олег Арсенович Полянський та історик, завідувач сектору бібліотеки нашого Університету Руслана Іванівна Труба.

Детальніше »

20 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Shturbabin.jpgУ Львівському державному університеті фізичної культури відбулося вручення дипломів студентам Факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти. Серед нинішніх випускників заслужений майстер спорту України з фехтування на шаблях, переможець XXVI Всесвітньої літньої Універсіади в Китаї Олег Штурбабін.

Успішний початок спортивного сезону

КАРАТЕ-ДО WKF
20 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/karate_Berlin.jpgПочаток нового навчального та спортивного року виявився досить активним для студентів спеціалізації карате-до WKF кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури. Вже 15-го вересня студентка 41 групи ФС Катерина Крива у складі  жіночої збірної команди України виїхала на  VI міжнородний турнір «Banzai Cup», що відбувся 17 вересня в Берліні (Німеччина).

Детальніше »

Медалі з "Золотої осені"

СТРІЛЬБА З ЛУКА
19 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/zolota osin.jpgЗакінчилися традиційні Міжнародні змагання зі стрільби з лука "Золота Осінь - 2011", присвячені 80-річчю від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука, , що була заснована 1931 року у Львові. У  цьому турнірі взяли участь понад 230 лучників, які представляли збірні команди Росії (Якутія), Білорусії, Польщі, Іспанії, Казахстану, США, з 12-и областей України, Києва та АР Крим.

Детальніше »

Войцех Пйотровскі: " Ця книга – це моя любов до України"

19 вересня 2011р.

На Форум видавців до Львова з Польщі приїздив суспільний діяч, історик-аматор, автор книжки "Від Січі до Сяну" Войцех Пйотровскі. Його монографія "Від Січі до Сяну" - це історія спортивного руху українців на теренах Польщі від 1868 до 1944 року. Її презентація відбулася у Львівському державному університеті фізичної культури в жовтні минулого року та в рамках "Літньої школи ЛДУФК-2011". Тоді ця книга зібрала чимале коло читачів, серед яких була львівська поетеса, перекладач, лауреат премії ім. М. Рильського Наталія Трохим, яка й запросила автора на нинішній Форум видавців.

Детальніше »

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_8234.jpgДепартамент "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради висловлює подяку Львівському державному університетові фізичної культури та колективу "Театру спорту" за активну підтримку та участь у відкритті Ярмарку спорту – 2011.

"За три дні роботи Ярмарок спорту відвідали 10 тисяч осіб, участь у роботі взяли представники із понад 40 спортивних федерацій та клубів міста Львова. Разом нам вдалось створити справжнє свято для молодого покоління міста. Ми переконали львів’ян, що займатись спортом – цікаво, модно та корисно. Переконаний, що спільно ми надалі популяризуватимемо здоровий спосіб життя та спорт у місті".

Директор департаменту
Олег Березюк

Марина Галайджян: "Планую потрапити до 15-ки найсильніших"

14 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Marina-Galajdzhjan.jpgСтудентка Львівського державного університету фізичної культури санкарка Марина Галайджян 28 вересня вирушає на навчально-тренувальні збори в Норвегію, після яких відразу поїде на перший етап Кубка світу.

Детальніше »

Серед лідерів – Катя Яворська


СТРІЛЬБА З ЛУКА
14 вересня 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/luchniki.jpgВже у перший день змагань серед лучників на “Золотій осені – 2011″ учасники стріляли перше коло олімпійського раунду, яке виявило лідерів у всіх видах.

Детальніше »

"Золота осінь". Лучники стрілятимуть перед вхідною брамою старого міста


СТРІЛЬБА З ЛУКА
13 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/zo_front.jpgСьогодні о 12.30 у Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ "Динамо" відкриються традиційні Міжнародні змагання зі стрільби з лука "Золота осінь – 2011". Фінал змагань відбудеться перед вхідною брамою міста Лева у суботу.

Детальніше »

Дмитро Табачник привітав переможців ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади

12 вересня 2011 р.

Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав збірну спортсменів-студентів, які представляли Україну на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді 2011 року. Серед них були студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Ірина Васьків: "Я – фанат своєї справи"


ЛЕГКА АТЛЕТИКА
8 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Vaskiv 1.jpgУ середині серпня у Вінниці пройшли змагання за Кубок України з легкої атлетики серед молоді. Львівська легкоатлетка Ірина Васьків продемонструвала чудові результати. Вона перемогла у бігу на дистанції 100 метрів (11,67с), фінішувала першою на 200 метрівці (23,85 с). Ці два успіхи вона закріпила ще й першим місцем в естафеті 4х100м. Окрім цього, Ірина Васьків виборола ще й медалі золотого ґатунку на чемпіонаті України. Як бачимо, прекрасні результати випускниці Львівського державного університету фізичної культури Ірини Васьків просто вражають.

Детальніше »

Ігор Шимечко: "Закон для всіх один"

8 вересня 2011 р.

У ці дні аспірант Львівського університету фізичної культури важкоатлет Ігор Шимечко перебуває на тренувальному зборі у Чернігові. Цікаво, що він може стати чемпіоном Європи. Ще у квітні Ігор виборов срібну нагороду чемпіонату в Казані, поступившись господарю змагань росіянину Дмитру Лапікову. Однак, зараз допінг-проба А російського важкоатлета дала позитивний результат, а це означає, що у випадку, коли повторна проба В міжнародного допінгового комітету ВАДА знову дасть позитивний результат, то росіянина позбавлять золотої нагороди.

Детальніше »

Львівщина зустріла учасників Всеукраїнської велоестафети „Спорт для всіх єднає Україну”

6 вересня 2011р.

files/photoGallery/2009/Zahalni/veloestafeta.jpg5 вересня у Львові на площі перед пам’ятником Іванові Франку відбулася урочиста зустріч учасників Всеукраїнської велоестафети „Спорт для всіх єднає Україну”. Серед тих, хто її зустрічав, були представники Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Педагогічна практика у спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах для глухих дітей

НАШІ ВИДАННЯ
2 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Malanchuk_Gribrvska.jpgНещодавно вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист 1/11-8270 від 30.08.2010), „Педагогічна практика у спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах для глухих дітей”.

Детальніше »

Дмитро Грачов: "Для мене немає принципового значення, в якій країні виступати"

2 вересня 2011 р.

Нещодавно погасли вогні XXVI Всесвітньої літньої Універсіади у китайському Шеньчжені. Участь у ній взяв  випускник Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грачов. І не просто взяв, а виборов бронзову нагороду у змаганнях змішаних команд разом із харків’янкою Ніною Мильченко.

Детальніше »

Новий навчальний рік буде особливим


31 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vixovna robota/IMG_7943.jpgЛьвівський державний університет фізичної культури сьогодні урочисто прийняв до когорти своїх студентів нове покоління вчорашніх абітурієнтів. Для них посвята у студенти стала першим святом молодості, романтики, прагнення жити і творити самостійно. З цього дня для кожного з них починається відлік часу до здійснення найзаповітніших юнацьких мрій.

Детальніше »

На п'єдесталі Наталія Івасик

ВЕСЛУВАННЯ
31 серпня 2011 р.

Українські ветерани з веслування на байдарках і каное своїм прикладом надихають молодь до нових звершень. Зокрема, доцент кафедри фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури Наталія Івасик аж чотири рази (!!!) піднімалася на п’єдестал пошани чемпіонату світу серед ветеранів, який нещодавно завершився в Угорщині.

Детальніше »

Дмитро Дем’янюк – у фіналі чемпіонату світу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
31 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Photo16_634500405031414621.pngСтудент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк успішно пройшов кваліфікацію чемпіонату світу, що триває у південнокорейському Тегу. Потрапивши у фінал чемпіонату світу, Дмитро виборов олімпійську путівку в Лондон-2012 і довів, що на сьогодні є найкращим стрибуном у висоту на Україні.

Детальніше »

Михайло Козак: "На Універсіаді не було жодного спортсмена, який був би чимось не задоволений"

29 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Kozak.jpgНа Всесвітній літній студентській Універсіаді, яка нещодавно завершилася у китайському місті Шеньчжень виступала й студентська збірна України з футболу. Участь у її складі взяв студент Львівського державного університету фізичної культури, гравець команди української прем’єр-ліги ПФК "Олександрія" Михайло Козак, який відзначився переможним голом у першому матчі гри з Малайзією.

Детальніше »

Ми твої, Україно, доньки й сини

25 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Den nezalezhnosti/IMG_7543.JPGУ День Незалежності України ці поетичні рядки звучали на фініші "Зіркової естафети" на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасові Шевченку, яка стартувала від  різних пам’ятників видатним діячам української державності. Її учасниками були фізкультурно-спортивні організації та олімпійці Львівщини.

Детальніше »

Свято Прапора

25 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Den nezalezhnosti/Den-Prapora-056.jpgСтуденти Львівського державного університету фізичної культури
ровесники Незалежності взяли участь у святковій ході та урочистому розгортанні прапора, яке організувала і провела Львівська міська рада у День Державного Прапора України.

Детальніше »

Олена КУШНІРУК: "Корейці також люди, а не роботи"


ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА
СТРІЛЬБА З ЛУКА
25 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Porec_Kushniruk2.jpgУ китайському Шеньчжені завершилася XXVI Всесвітня літня Універсіада, де українські студенти-спортсмени завоювали 44 медалі – 11 золотих, 19 срібних і 14 бронзових. Із «сріблом» повернулася у Львів магістрантка Львівського державного університету фізичної культури, лучниця Олена Кушнірук, яка разом із Тетяною Дороховою та Ніною Мильченко стояла на другій сходинці п’єдесталу.

Детальніше »

Кравців і Музичук повертаються зі "сріблом"


ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА
  ШАХИ
22 серпня 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Mariya_Muzychuk.jpgУ Китаї завершилися змагання з шахів у рамках XXVI Літніх студентських спортивних ігор. Україна завоювала "срібло" у командному заліку. До цього срібного успіху долучилися й студенти Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців і Марія Музичук.

Детальніше »

Успішний виступ у командних змаганнях

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА
СТРІЛЬБА З ЛУКА
19 серпня 2011 р.

За програмою XXVI Всесвітньої літньої Універсіади у Шеньчжені завершилися змагання лучників. У складі збірної команди України зі стрільби з лука виступали магістрантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Кушнірук та випускник ЛДУФК Дмитро Грачов.

Детальніше »

Аня МУЗИЧУК: "Шахами я вже заробляю собі на життя"

18 серпня 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_7556f.jpgЗустрівши новоспечену магістрантку Львівського державного університету фізичної культури Аню Музичук у рідному Стрию після першого турніру серії Гран Прі ФІДЕ у Ростові-на-Дону втомленою і виснаженою, зрозумів, що ж таке професійні шахи і професійний турнір найвищого рангу. Це не жарт – упродовж двох тижнів зіграти 11 партій із суперницями з першої десятки світового рейтингу...

Детальніше »

Серед лідерів – Мартин Кравців

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА
  ШАХИ
17 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/231123f.jpgУ китайському місті Шеньчжень триває Всесвітня Універсіада, де виступають й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, студент ЛДУФК Мартин Кравців перебуває серед лідерів шахового турніру.
У чотирьох турах він здобув три перемоги й одного разу зіграв унічию (3,5 очок). Наразі Кравців посідає четверте місце, відстаючи від лідерів на півочка.

Детальніше »

Роман Бондарук: "До середини серпня у мене не було жодного тижня відпочинку"

 СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
17 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Roman-Bondaruk2.jpgУ столиці Сербії Бєлграді завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. Участь у цих змаганнях взяв студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук, котрий з цих престижних змагань привіз у місто Лева не лише медалі, а й олімпійську ліцензію.

Детальніше »

Комонюк і Марченко поїдуть на чемпіонат світу

 СТРІЛЬБА З ЛУКА
16 серпня 2011 р.

З 12 по 15 серпня у Львові проходили відбіркові змагання до чемпіонату світу зі стрільби з лука серед молоді. В категорії юніори, за право представляти нашу країну на світовому рівні, боролися студенти Львівського державного університету фізичної культури Віталій Комонюк та Вероніка Марченко.

Детальніше »

Аня Музичук - бронзовий призер першого етапу Гран Прі ФІДЕ


ШАХИ
15 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Muzychuk_1-224x300.jpgБлискучого результату досягла новоспечена магістрантка Львівського державного університету фізичної культури Аня Музичук, котра виборола третє місце у першому турнірі серії Гран Прі ФІДЕ, що завершився у Ростові-на-Дону. Уродженка й жителька Стрия, котра тренується під опікою своїх батьків Олега та Наталії, у 11 партіях набрала 6,5 очок.

Детальніше »

Євген ПРИСТУПА: «Ніколи раніше подібної кількості студентів на Всесвітній Універсіаді від нашого університету не було»

11 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Pristupa.jpgЗ 12 по 23 серпня українські спортсмени-студенти відстоюватимуть честь своїх університетів і України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді, яку прийматиме китайське місто Шенчжень. Спортсмени Універсіади змагатимуться у 24 видах спорту, а українці виступатимуть у 20 видах. Загалом, на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді Україну представлятимуть 316 осіб, з яких: 293 спортсмени і тренери, 15 суддів, 8 членів штабу. Приємно, що у складі збірної України буде 15 представників Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

На світовому п’єдесталі – наші лучники

 СТРІЛЬБА З ЛУКА
9 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/yavorska.jpgЛьвівські майстри стрільби з лука вкотре підтвердили свій високий рівень підготовки і класс світового рівня на етапі Кубка світу в США. Командну першість жіночих змагань виграли українки, котрі у фіналі перестріляли індійську збірну – 213:210. Отож, із золотими нагородами до України повертаються львів’янки Катерина Палеха та студентка Львівського державного університету фізичної культури Катерина Яворська разом з харків’янкою Ніною Мильченко.

Детальніше »

Віталій Шумбарець – переможець етапу Кубка ФІС

СТРИБКИ НА ЛИЖАХ З ТРАМПЛІНА
8 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Vitalij Shumbarec.jpgВихованець Львівського державного університету фізичної культури Віталій Шумбарець переміг на черговому етапі Кубка ФІС зі стрибків на лижах з трампліна, який відбувся 6-го серпня  у польському місті Щирку.
У змаганнях брали участь 78 спортсменів із 13 країн.

Детальніше »

Музичук обіграла Лагно

ШАХИ
5 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Muzichuk Anna.jpgУ Ростові-на-Дону триває перший етап серії турнірів Гран-Прі ФІДЕ з шахів серед жінок. Студентка Львівського державного університету фізичної культури, уродженка й жителька Стрия Аня Музичук вдало стартувала у цьому турнірі. Зігравши унічию з росіянками Ковалевською та Косінцевою, стриянка Аня Музичук обіграла свою землячку українку Катерину Лагно.
Відтак, після трьох турів Аня Музичук перебуває у лідируючій групі. А без втрат грає лише китаянка Хоу Іфань: три партії – три перемоги.

Детальніше »

Яна Шемякіна: "Хочу якнайкраще виступити на Універсіаді"

2 серпня 2011 р.

Провідна львівська фехтувальниця, студентка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна готується до ХХVI Всесвітньої літньої Універсіади, яка відбудеться в середині серпня у Китаї.  Про підготовку до цих змагань Яна розповіла кореспондентові noc.lviv.ua.

Детальніше »

СКІФ уже готовий наполовину

2 серпня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/SKIF_cherven.jpgРеконструкція тренувальної бази "СКІФ" завершена на 50%. На футбольному полі будівельники повністю виконали демонтажні роботи, в адмінкорпусі закінчили роботи з цегляної кладки стін та перегородок, встановили вікна, перекрили дах.


Детальніше »

Анфіса Почкалова: "На цій Універсіаді склад учасників буде куди сильнішим, аніж минулого разу"

1 серпня 2011р.

З 12 до 23 серпня у китайському місті Шенчжень пройде ХХVI Всесвітня літня Універсіада. До цих баталій готується і студентка Львівського державного університету фізичної культури, фехтувальниця Анфіса Почкалова. Кореспондент noc.lviv.ua у телефонному режимі поспілкувався з Анфісою Почкаловою про підготовку до Універсіади, а також плани на чемпіонат світу, який опісля відбудеться в Італії
.

Детальніше »

Результати Кубка Чорного моря

СТРІЛЬБА СТЕНДОВА
1 серпня 2011 р.

В Одесі завершився Кубок України "Кубок Чорного моря". Для студента Львівського державного університету фізичної культури Юрія Нікандрова (41 група ФС) цей турнір був важливим з точки зору відновлення старих снайперських кондицій після хвороби. За результатами виступів на траншейному стенді  можемо впевнено говорити, що Нікандров набирає звичну форму – він знову перший.

Детальніше »

Ростислав Герцик: «Хочу привезти медаль з Універсіади»

29 липня 2011 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/sportsmeni/Gercik-Rostislav.jpgОдин з кращих цьогорічних випускників Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Герцик зі спортивної родини. Ще б пак! Родина Герциків знана у веслуванні. Ростислав хоча й пішов у спорт, однак не підтримав родинні традиції не вибравши веслування, а обрав фехтування. На етапі Кубка світу в Гавані (столиця Куби) наш рапірист виборов срібну медаль. А от на чемпіонаті Європи в англійському Шеффілді справи у нього не заладилися. Про Шеффілдські баталії, алуштинські збори, підготовку до Універсіади в Китаї, а також неспортивне життя Ростислава Герцика. 

Детальніше »

Адам Прибило: «Виступом у Будапешті задоволений»

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО
27 липня 2011 р.

З 18 по 20 липня у столиці Угорщини Будапешті пройшов Відкритий чемпіонат Угорщини зі сучасного п’ятиборства серед юніорів. Участь у цих змаганнях брала  збірна команда України, також  п’ятиборці з Угорщини, Франції, Італії, Словаччини, Естонії, Великобританії, Канади, Єгипту та Німеччини.  У складі збірної України свої найкращі якості продемонстрували львівські п’ятиборці студенти Львівського державного університету фізичної культури  Павло Зведенюк, Юрій Федечко та киянин Денис Павлюк.

Детальніше »

V Чемпіонат Європи серед студентів

КАРАТЕ
26 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/x_7745efdb.jpg22-24 липня у м. Сараєво (Боснія та Герцеговина) під егідою EUSA проводився V Чемпіонат Європи серед студентів з карате, у якому прийняла участь збірна команда України. Чемпіонат видався досить представницьким у ньому прийняло участь 270 учасників з 78 університетів 23 країн Європи.
У загальнокомандному заліку команда України з результатом 2 золотих та 5 бронзових медалей посіла почесне 3 місце.

Детальніше »

Кубок Європи серед молоді

СТРІЛЬБА З ЛУКА
26 липня 2011 р.

З 18 по 23 липня на Кіпрі проходив 2 етап Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука. Серед учасників був і студент 2групи ФС ЛДУФК Комонюк Віталій. На цьому турнірі у складі збірної команди України серед юніорів Віталій здобув ЗОЛОТУ медаль, в особистих змаганнях він посів 9 місце.

Дмитро Дем’янюк – бронзовий призер Всесвітніх ігор військовослужбовців

21 липня 2011 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, учасник Олімпіади в Пекіні Дмитро Дем’янюк став бронзовим призером Всесвітніх ігор військовослужбовців у Ріо-де-Жанейро.
У фіналі змагань Дмитрові не вдалося продемонструвати усе, на що здатен. Вихованець Валерія Лебедюка завершив змагання з результатом – 2 м 20 см. Планка висотою 2 м 26 см Дмитрові не підкорилася у трьох спробах.

Детальніше »

Міжнародний рейтинг університетів 4ICU

21 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/4ICU.jpgЗа даними світового рейтингу університетів 4ICU (International Colleges & Universities) станом на липень 2011 року Львівський державний університет фізичної культури посідає 45 місце серед українських вищих навчальних закладів.

Детальніше »

Всесвітні ігри військовослужбовців

20 липня 2011 р.

Львівський стрибун у висоту, студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк без проблем кваліфікувався у фінал Всесвітніх Ігор військовослужбовців. Для того, аби позмагатися у фіналі Дмитру достатньо було подолати планку на висоті 2 метри 11 сантиметрів. Сподіваємося, що у фіналі Дем’янюк продемонструє своє вміння долати значно вищі висоти й привезе з далекої Бразилії таке омріяне золото.

Детальніше »

Михайло Козак: «Намагатимуся гідно зіграти на Універсіаді у складі збірної»

19 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Kozak.jpgЗатверджено склад збірної студентської команди України для участі у ХХVI Всесвітній літній Універсіаді яка проходитиме з 12 по 23 серпня в Китаї у місті Шенжень.
Участь у цих престижних стартах візьме й студентська збірна України з футболу. Приємно, що участь у складі нашої футбольної дружини візьмуть і троє студентів Львівського державного університету фізичної культури:
Борис Баранець (42 гр. ФС), Олексій Омельченко  (51 гр. ФС) і Михайло Козак (33 гр. ФФВ).

Детальніше »

Юлія Благіня: "Чемпіонат світу ліцензійним для мене не буде"

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
14 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/julja-blaginja1.jpgНа міжнародному турнірі з вільної боротьби, що завершився у столиці Азербайджану Баку, львівські спортсменки Олександра Когут (до 48 кг) та Юлія Благіня (до 51 кг) вибороли дві медалі. В активі Олександри срібло, а в Юлії – бронза. Інші львівські спортсменки Наталя Синишин та Мар’яна Квятковська виступили не так успішно. Повернувшись до Львова, студентка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Благіня поділилася своїми враженнями від турніру в Азербайджані.

Детальніше »

Дмитро Дем’янюк – найкращий спортсмен червня

13 липня 2011 р.

Комісія відділення НОК України у Львівській області проаналізувала виступи наших атлетів у червні місяці й визнала найкращим спортсменом цього місяця студента Львівського державного університету фізичної культури Дмитра Дем’янюка. Адже останні результати львівського легкоатлета просто-таки вражають. Чого лише вартий особистий рекорд Дмитра на командному чемпіонаті Європи у шведському Стокгольмі, де Дмитро злетів над планкою на висоті 2 метри 35 сантиметрів.

Детальніше »

Літня школа

11 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Litnja shkola/IMG_7077.jpgВже втретє у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася щорічна "Літня школа ЛДУФК", яка спрямована на підвищення рівня фахового викладання українською мовою для викладачів, аспірантів, та студентів магістратури вищих навчальних закладів спортивної галузі. Цього разу слухачами школи були викладачі Донецького державного  інституту здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Детальніше »

Львівські студенти – найкращі спортсмени України

11 липня 2011 р.

Після змагань у 10 видах спорту  Х літньої Універсіади України організатори взяли паузу до осені.
У «боротьбі» між 27 ВУЗами України Львівський державний університет фізичної культури продовжує утримувати першість серед ВНЗ участі студентів в складі збірних команд області на Х літній Універсіаді України. Зараз «зоряний»  ЛДУФК займає перше місце з 4019 очками. На другому місці Національний університет фізичного виховання і спорту (м. Київ) – 3657 очок. На третьому призовому місці Тернопільський національний економічний університет з 3185 очками. Інші ВУЗи серйозно відстали.

Детальніше »

Кубок України у Дніпропетровську

ФЕХТУВАННЯ
5 липня 2011р.

У Дніпропетровську завершився Кубок України з фехтування. Він був успішним для студентів Львівського державного університету фізичної культури. Золоту медаль у змаганнях з рапіри серед чоловіків виборов студент 41 групи Юнес Клод, бронзову медаль здобув наш випускник Павло Сорочинський, а у командних змаганнях обидва спортсмени завоювали срібну нагороду. Володарем Кубка України серед жінок стала збірна команда Львівщини, у складі якої була студентка ЛДУФК (41 група ФС)  Анфіса Почкалова.

Зустріч з кращими випускниками

5 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Zustrich-z-vipusknikami.jpgОднією з добрих традицій Львівського державного університету фізичної культури є щорічна зустріч ректора з кращими випускниками, які за роки навчання примножили славу своєї Альма-матер. 4 липня в кабінеті ректора, професора Євгена Никодимовича Приступи зібралися понад двадцять найкращих випускників 2011 року. Серед них відомі у світі спортсмени, ті хто робить впевнені кроки в науку України, активні громадські діячі  й просто неординарні особистості.

Детальніше »

Чемпіони України в естафеті "мікс"

 СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО
4 липня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/100_0307.jpgУ Дніпропетровську відбулися VI Літні юнацькі ігри України з сучасного п'ятиборства. Участь у них взяло більше 130 спортсменів, серед учасників ігор був срібний призер чемпіонату Європи, студент Львівського державного університету фізичної культури Юрій Ткачук, який посів третє місце в особистому заліку, третє – у змаганнях команд, а в парі зі студенткою львівського училища фізкультури Валерією Пермикіною виборов золото у естафеті "мікс".

Детальніше »


Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України 1 липня 2011 року ухвалила рішення про відкриття у Львівському державному університеті фізичної культури докторантури за двома спеціальностями: «Олімпійський та професійний спорт» і «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».


Дмитро Дем’янюк знову переміг

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
30 червня 2011 р.

Минулого вікенду в Європі пройшли кілька міжнародних змагань, що входять до календаря Європейської легкоатлетичної асоціації. Зокрема, студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк знову переміг. Цього разу – у шведському місті Соллентуна на турнірі Folksan Grand Швеції з результатом 2 м 27 см.

Детальніше »

Чемпіонат України у Києві

 СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО
30 червня 2011 р.

Нещодавно у Києві завершився літній чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. Серед представників Львова його честь захищали студенти Львівського державного університету фізичної культури. Павло Зведенюк (31група ФС), Юрій Ткачук (2 група ФС) у команді з Юрієм Федечком (училище фізкультури) вибороли золоту медаль в естафеті і стали Чемпіонами України серед дорослих. Кращим в особистому заліку з-поміж львівських п’ятиборців став наш студент-заочник  Андрій Федечко.

Детальніше »

Меморіал Богдана Кокота

СТРІЛЬБА З ЛУКА
29 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Katerina-Javorska.jpgУ Львові завершилися 9-ті за ліком Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука пам’яті заслуженого тренера України Богдана Кокота, які відбувалися на  лучному полі СДЮШОР "Електрон" з 22 по 26 червня 2011р. У змаганнях взяло участь 180 найсильніших лучників із 14 регіонів України. Студенти Львівського державного університету фізичної культури на цьому турнірі вибороли 3 нагороди.

Детальніше »

Фізична активність, здоров'я і спорт

НАШІ ВИДАННЯ
29 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zhurnal/Zhurnal-4.jpgВийшов друком №2(4) періодичного щоквартального наукового журналу "Фізична активність, здоров'я і спорт" (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ 15693-4165 Р від 18.08.2009 р.

Детальніше »

Юрій НІКАНДРОВ: «Спробую виграти «золото» на Універсіаді»

23 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Nikandrov-Jurij.jpgМинулої неділі у Львові завершився ІІ тур чемпіонату України зі стендової стрільби. Друге місце на траншейному стенді здобув студент Львівського державного університету фізичної культури Юрій Нікандров.

Детальніше »

На спецолімпіаду – до Афін

23 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_5519.jpg25 червня в Афінах розпочинається великий світовий форум – спецолімпіада, учасниками якої будуть представники 170 країн світу. Збірна України змагатиметься у восьми видах програми.

Детальніше »

Урочиста Академія

22 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Den nezalezhnosti/IMG_5268.jpg21 червня, напередодні Дня Конституції України у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася урочиста Академія присвячена 20-й річниці незалежності Української держави. Почесними гостями нашого університету у цей святковий день були академік НАН України, народний депутат України кількох скликань Ігор Юхновський, ректор Львівського національного університету ім. Івана Франка, професор Іван Вакарчук та розпорядник канадського доброчинного фонду ім.В. Кузя Віра Маланчій. 

Детальніше »

Дмитро ДЕМ’ЯНЮК: «За кордоном наших спортсменів знають краще, ніж в Україні»

21 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Demyanyuk.jpgСтудент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк тріумфував на Кубку України з легкої атлетики у Ялті. Наш стрибун підкорив висоту 2 метри 31 см, а це – олімпійський норматив. На досягнутому Дмитро не зупинився і на командному чемпіонаті Європи у Швеції він завоював золоту медаль і при цьому встановив новий рекорд чемпіонатів, покращивши свій особистий – до показника 2 метри 35 сантиметрів.

Детальніше »

Срібний успіх Ростислава Герцика

ФЕХТУВАННЯ
21 червня 2011 р.

Студент п’ятого курсу факультету здоров’я людини і туризму Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Герцик потішив своїх прихильників та усіх шанувальників спорту своїм успішним виступом на етапі Кубка світу у Гавані (Куба), де завоював срібну медаль у змаганнях рапіристів.

Детальніше »

Нашим студентам – європейські можливості

20 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Ugoda.jpgЛьвівський державний університет фізичної культури днями уклав угоду про співпрацю із Вроцлавською вищою школою менеджменту «Едукація», яка має філії у 30 містах Євросоюзу. Згідно із цією угодою у Львові запрацює заміський навчальний центр, де матимуть можливість навчатися наші студенти університету фізичної культури.

Детальніше »

Дем’янюк підкорив Європу з особистим рекордом

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
20 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Demjanjuk.jpgПриємні новини надійшли з шведського Стокгольма, де триває командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Студент львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк після успішного виступу на кубку України в Ялті встановив особистий рекорд на чемпіонаті Європи, злетівши на рекордні 235 (!) см. Таким чином, Дмитро встановив особистий рекорд і повторив рекорд сезону в світі.

Детальніше »

Гнот С. І. Релігієзнавство

НАШІ ВИДАННЯ
16 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Religijeznavstvo.jpgВийшов друком навчальний посібник для студентів факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти „Релігієзнавство”. Автор – кандидат історичних наук, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін нашого Університету Соломія Іванівна ГНОТ

Детальніше »

Львівські журналісти вибороли три трофеї

15 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Zhurnalisti/Zhurnalisti.jpgЗ нагоди Дня журналіста у Харкові на високому організаційному рівні пройшов міжнародний турнір з міні-футболу.
Бронзові медалі виборола збірна команда львівських журналістів, капітаном якої є провідний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування ЛДУФК Роман Цюняк. До речі, саме Роман реалізував вирішальний, 12-й пенальті у серії післяматчевих ударів матчу за третє місце. Окрім того, наш працівник виграв турнір з гольфу й був лідером команди у змаганнях з боулінгу, які також виграла львівська команда.

Детальніше »

15 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/foto-0051.jpg25 траня 2011р. кафедрою педагогіки та психології була проведена зустріч студентів Львівського державного університету фізичної культури з заслуженим тренером України зі спортивної боротьби А.І. Пістуном. Тема зустрічі: «Спортивна боротьба: поразки та перемоги».

Роман Бондарук: «П’ять днів мій пістолет літав по всьому світі»

14 червня 2011 р.

У Львові завершився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Команда Львівської області з результатом 2202,5 бала виборола загальнокомандну першість. Другою фінішувала перша команда Дніпропетровська – 2 107,5 бали, третьою – АР Крим (1797,5).В особистій першості львів’яни теж показали добрі результати. Студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук посів перші місця у трьох вправах – МП-8, МП-10, РВ-5 (револьвер).

Детальніше »

Яна Шемякіна виграла етап Кубка світу в Китаї

ФЕХТУВАННЯ
14 червня 2011 р.

У китайському місті Нанцзині пройшов черговий етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок. В особистих змаганнях перемогу святкувала третій номер світового рейтингу львів’янка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна.

Детальніше »

Перший випускний Університету третього віку

10 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/vipusknij_tretij-vik.jpg7 червня 2011 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбулася урочиста конференція з нагоди завершення першого навчального року в Університеті третього віку.

Детальніше »

"Топ-200 Україна" – 2011

10 червня 2011 р.

У рейтингу вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна" Львівський державний університет фізичної культури піднявся на сходинку вище. Випередивши Українську академію друкарства, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Львівську національну академію мистецтв, Львівський національний аграрний університет і Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

Детальніше »

Легка атлетика : правила змагань на 2010-2011 рр.

НАШІ ВИДАННЯ
9 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/Legka-atletika.jpgВийшли друком правила змагань з легкої атлетики.
Правила змагань ІААФ українською мовою переклав й упорядкував колектив кафедри легкої атлетики нашого Університету:
Конестяпін В. Г., канд.педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри,
Лемешко В. Й., cтарший викладач, відмінник освіти України,
Прокопенко В. І., майстер спорту, старший викладач,
Чорненька Г. В., старший викладач,
Дацків П. П., викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Детальніше »

Круглий стіл "Заснування Церковної футбольної ліги"

8 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Kruglij stil_cerkovna liga/IMG_4443..jpgCьогодні футбол є найпоширенішою грою серед молоді. Якщо навчатися цій грі під патронатом церкви, то він може служити способом формування у молодого покоління християнського способу життя  та культивування в них морально-етичних засад. Саме тому у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся круглий стіл "Заснування Церковної футбольної ліги".

Детальніше »

Легка атлетика в нашому університеті прогресує

6 червня 2011 р.

У останні роки відчутного прогресу досягли студенти-легкоатлети Львівського державного університету фізичної культури, у чому заслуга усього колективу кафедри легкої атлетики на чолі із завідувачем Володимиром Конестяпіним.
На Універсіаді України в Ялті представник Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Олександр Нартов (44 ФС) з результатом 2.22 піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани. Інші студенти ЛДУФК Дмитро Дем’янюк (3 ФС) і Віктор Черниш (2 ФВ) підкорили планку на висоті 2.13 – четверте і п’яте місця відповідно.

Детальніше »

Наш університет серед флагманів освіти і науки України

1 червня 2011 року на урочистому нагородженні лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України» Львівському державному університетові фізичної культури вручили диплом від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», кришталеву нагороду «Флагман освіти і науки України 2011» та презентаційне видання «Флагмани освіти і науки України».

Дмитро Дем’янюк: «Олімпійському нормативу особливо не радію»

2 червня 2011 р.

На кубку України з легкої атлетики, що завершився в Ялті, відомий львівський стрибун, студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк не тільки переміг на змаганнях, а й став першим з українців кому вдалося виконати олімпійський норматив. Львів’янин підкорив висоту 2 м 31 см і став недосяжним для своїх переслідувачів.

Детальніше »

На п’єдесталі – представники ЛДУФК

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА
1 червня 2011 р.

У Львові завершився відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. Команда Львівської області з результатом 2202,5 бали виборола загальнокомандну першість. Другою фінішувала перша команда Дніпропетровська – 2 107,5 бали,  третьою – АР Крим  (1797,5).

Детальніше »

Олімпійський результат Дем’янюка

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
1 червня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Demjanjuk.jpgУ Ялті відбувся Кубок України з легкої атлетики, де відразу двоє студентів Львівського державного університету фізичної культури – Андрій Тиндик (33 ФС)  – 51.85, Вадим Чугай (33 ФС) – 52.51 – виконали нормативи майстрів спорту України у бігу на 400 метрів з бар’єрами, чим дуже потішили своїх тренерів Ольгу та Віталія Тарнакіна. У фіналі «А» Андрій Тиндик фінішував шостим (52.09), а Вадим Чугай – у фіналі «Б» – другим (52.51).

Детальніше »

Вікторія Байталюк – на форумі програми Фонду Віктора Пінчука

1 червня 2011 р.

Магістранка Львівського державного університету фізичної культури Вікторія Байталюк стала однією із 320 студентів-переможниць зі всієї України спеціальної програми Фонду Віктора Пінчука. Усі вони взяли участь у IV молодіжному форумі цієї програми, який днями відбувся в смт.Козин, що неподалік Києва.

Детальніше »

Х літня Універсіада України


Cуденти ЛДУФК у збірній команді України

КАРАТЕ
31 травня 2011 р.

У п’ятницю, 27 травня, відбулося засідання тренерської ради ВГО «Української федерації карате», на якому було затверджено список членів студентської збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи серед студентів, що проходитиме 22 – 24 липня 2011 р. у м. Сараєво (Боснія та Герцоговина). Із 19 членів збірної 5 спортсменів є вихованцями Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Фестиваль театрального мистецтва, поезії та пісні "Сурми звитяги ЛДУФК – 2011"

31 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Surmi zvitjagi/Izobrazhenie-286.jpg27 травня 2011 р. в нашому Університеті лунали акорди фестивалю студентської творчості "Сурми звитяги ЛДУФК – 2011", організованого культурно-мистецьким відділом та студентським самоврядуванням ЛДУФК. Учасники демонстрували свої таланти, підтверджуючи мистецьке реноме у номінаціях.

Детальніше »

Андрій Іленко – чемпіон України

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
30 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ilchenko.jpgДнями у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) завершився чемпіонат України з кіокушинкай карате, де змагалися чоловіки та жінки у відкритій ваговій категорії, молодь – у розділах «куміте» та «ката», молодші юнаки та дівчата 1999-2000 років народження.

Детальніше »

Зустріч студентів із Ярославом Диким

27 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Zustrich-dikij.jpg18 травня 2011 року кафедра теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури організувала зустріч студентів із заслуженим вчителем України Ярославом Диким.

Детальніше »

Науковці ЛДУФК допоможуть біатлоністам

26 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Brinzak_kruglij stil.jpgДоволі пам’ятна й незабутня подія відбулася 25 травня у Львівському державному університеті фізичної культури, бо в цьому навчальному закладі побували перші особи вітчизняного біатлону – Володимир Бринзак (президент Федерації біатлону України), Василь Карленко (головний тренер збірної України) разом з капітаном чоловічої команди Сергієм Сєднєвим і капітаном жіночої команди Оленою Підгрушною.

Детальніше »

День студентської науки

25 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Studentska nauka/Den studentskoji nauki/IMG_2101.jpg19 травня 2011 року в нашому університеті відбулась студентська наукова конференція «День студентської науки» присвячена 65-й річниці Львівського державного університету фізичної культури, 20-й річниці Незалежності України та Дню науки

Детальніше »

Молодь та майбутнє олімпізму у глобальному світі

24 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/IMG_1329.jpgНа запрошення Міжнародної олімпійської академії завідувач кафедри теоретико-методичних основ спорту Львівського державного університету фізичної культури проф. Ю.Бріскін взяв участь у сесії МОА "Молодь та майбутнє олімпізму у глобальному світі", що відбулася 11 – 18 травня цього року в Олімпії (Греція).

Детальніше »

Мокринчук виграв Кубок Києва

КАРАТЕ
24 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/karate.jpg21 травня у столиці України розігрувався традиційний, 8-й за ліком, Кубок Києва з карате-до WKF, в якому взяло участь 546 спортменів із восьми країн. Ці змагання були особливо важливими для студентів спеціалізації карате-до WKF кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Командний успіх Комонюка

СТРІЛЬБА З ЛУКА
23 травня 2011 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/sportsmeni/Komonjuk-Vitalij.jpgЗ 15 по 22 травня у Вірменії проходив перший етап Кубка Європи зі стрільби з лука.
До юніорської збірної України потрапив і наш студент 1-го курсу факультету спорту, майстер спорту міжнародного класу Віталій Комонюк.

Детальніше »

Вітання

Колектив Львівського державного університету фізичної культури
 щиро вітає молодих викладачів 


Ольгу Зіньків
(науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання, доцент Ярослав Володимирович Тимчак)
та
Ярослава Свища
(науковий керівник
кандидат біологічних наук Марія Григорівна Сибіль)


з успішним захистом кандидатських дисертацій,
зичить подальших творчих успіхів, добра й щастя!

Детальніше »

Свято Героїв для тих, хто відчуває себе українцем

23 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Svjato Gerojiv/IMG_2720.jpgУчора Львів вшанував героїв, які віддали своє життя за волю нашої держави, крізь роки пронісши ідею незалежної України. Львівський державний університет фізичної культури спільно з обласною радою міста провів традиційну легкоатлетичну смолоскипну естафету "Вогонь пам’яті Героїв".

Детальніше »

Сходження на г.Маківка

23 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Makivka_sxodzhennja/IMG_3037.jpg21 травня 2011 р. кафедра туризму на честь 20-річчя незалежності України до свята Героїв організовувала похід-сходження на г.Маківка стежками січових стрільців, або січовиків з Тухлі на Головецько та на меморіальний цвинтар.
За бажанням студентів факультету спорту, які брали участь у поминальному сходженні, маршрут вибрали складний, із північно-західного схилу гори, яким йшли січові стрільці на гору, щоб вибрати краще місце для бою.

Детальніше »

Що? Де? Коли?

23 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/scho-de-koli.jpgВ середу, 18 травня 2011 р. в ауд. 312 відбувся Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». До участі в турнірі зголосилося 15 команд із факультетів фізичного виховання (5 команд), спорту (2 команди) та здоров’я людини і туризму (8 команд).

Детальніше »

Універсіада України з рекордами

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
20 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Galina Obleschuk.jpg19 травня на ялтинському стадіоні "Авангард" завершилася 10 літня Універсіада України з легкої атлетики, де 23-річний Роман Авраменко побив національний рекорд у метанні списа, а у стрибках у довжину Інна Ахкозова показала кращий результат сезону в Європі. Щодо представників Львівського державного університету фізичної культури, то випускниця ЛДУФК 2010 року Галина Облещук у штовханні ядра показала найкращий результат – 17,27 м.

Детальніше »

Європейський футбольний тиждень Спеціальних Олімпіад

files/photoGallery/2011/Zagalni/Volonteri.jpgВолонтери – студенти факультету спорту: Кондратюк Євгенія, Мадяр Емілія, Соколенко Катерина, Бабич Ольга, Дорощук Ірина, Мазіна Наталія, демічковський Андрій, Первачук Ростислав, Папандопуло  Анастас, Великий Володимир, Великий Андрій, Прищ Юрій, Миханів Володимир, Крет Володимир, Зарубко Максим, Чорний Андрій, Чухній Роман, Зарічний Богдан, Будзяк Роман, Матвійчук Віталій, Джула Володимир, Вихопень Юрій.

Координатор – Передерій Аліна Володимирівна – доц. каф. теоретико-методичних основ спорту

Олександра Бірбан виборола титул "Міс ЛДУФК-2011"

20 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Mis-LDUFK.jpgВчора, у львівському дискоклубі "Галактика" відбулося грандіозне розважальне дійство – конкурс краси "Міс ЛДУФК-2011", на якому Львівський державний університет фізичної культури обирав власний взірець справжньої краси, неповторної грації і таланту. Серед семи учасниць фінального конкурсу найдосконалішим втіленням цих  прекрасних якостей стала cтудентка другого курсу Олександра Бірбан (22 група ФС).

Ігор ШИМЕЧКО: "Матеріали на мою аспірантську роботу беруться на базі моїх виступів за збірну України"

20 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Shimechko_sokil.jpgУ квітні титулований львівський важкоатлет, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Казані з результатом 412 кг (195 кг – у ривку, 217 кг – у поштовху) виборов срібну нагороду, за що відділенням НОК України у Львівській області був визнаний кращим спортсменом місяця.

Детальніше »

Наші – на п’єдесталі

СТРІЛЬБА З ЛУКА
20 травня 2011 р.

З 12 по 17 травня у Новій Каховці, що на Херсонщині, проходив чемпіонат України зі стрільби з лука, де змагалися й лучники нашого університету. У чоловіків на п’єдесталі пошани були двоє наших випускників – чемпіон України Маркіян Івашко та бронзовий призер – Дмитро Грачов. У жінок студентка Кушнірук Олена (53 гр. ФС) поділила дев’яте місце з випускницею нашого ВНЗ Шабалітовою Катериною.

Детальніше »

Ігор Шимечко – кращий у квітні

19 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Shimechko_010.jpgВідділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області підтримує започатковану традицію нагороджувати кращих спортсменів місяця. У квітні перемогу здобув титулований львівський важкоатлет, заслужений майстер спорту України, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко, котрий на чемпіонаті Європи в Росії виборов срібну медаль.

Детальніше »

Сестри Музичук на чемпіонаті Європи

ШАХИ
19 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Sest-Muzichuk.jpgДоволі успішним можна вважати виступ рідних сестер Музичук, котрі навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури, на чемпіонаті Європи у Тбілісі. Старша сестра Ганна виступала на турнірі із четвертим рейтингом з-поміж усіх учасниць. У  11 зіграних партіях стриянка не програла жодної (!!!) партії, здобувши 4 перемоги й сім разів звівши матчі унічию...

Детальніше »

Нартов – другий на Універсіаді

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
19 травня 2011 р.

17 травня у Ялті розпочалася Х літня Універсіада України з легкої атлетики. У перший день змагань представник Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Олександр Нартов (44 ФС) з результатом 2.22 піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

У області домінують студенти ЛДУФК

ВАЖКА АТЛЕТИКА
18 травня 2011 р.

14-15 травня у Львові проходив чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед дорослих, де домінували студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Перемога Тимчишина у Литві, Сумченка – у Івано-Франківську

БОКС
18 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/boks-sait.jpgУ литовському місті Каунас відбувся міжнародний турнір за участю боксерів України, Литви, Естонії, Польщі, Чехії та Росії. Студент Львівського державного університету фізичної культури Ігор Тимчишин (2 група ФВ) провів три поєдинки і в усіх святкував перемоги.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – на п’єдесталі Кубка Строкатова

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
17 травня 2011 р.

У спеціалізованому залі настільного тенісу містечка Жовква завершився третій за ліком міжнародний турнір Кубок Анатолія Строкатова. Найцікавіші баталії розгорнулися серед чоловіків 1992 років народження та старших.

Детальніше »

Яна ШЕМЯКІНА: “Третє місце – добрий результат”

ФЕХТУВАННЯ
17 травня 2011 р.

З успіхом до рідного Львова з далекої Бразилії повернулася випускниця Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна. В країні карнавалу, кави та диких мавп наша фехтувальниця на четвертому у році етапі кубка світу з фехтування виборола бронзову нагороду.

Детальніше »

Візит делегації УЄФА до Львівського державного університету фізичної культури

13 травня 2011 р.

13 травня 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури за ініціативи УЄФА, відбулася зустріч представників УЄФА з керівництвом ЛДУФК (ректор Євген Приступа) та ЛУФК (директор Степан Родак).

Детальніше »

Універсіада України в Харкові

ДЗЮДО
12 травня 2011 р.

У Харкові відбулася Х літня Універсіада України з дзюдо, на якій жіноча команда Львівщини посіла сьоме місце. У складі нашої збірної змагалися три студентки Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Навчальна практика студентів

10 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/foto-002.jpgУпродовж двох тижнів бригада студентів 4 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури за методичного керівництва професора О.М.Жданової проходила організаційну практику в управлінні з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Детальніше »

Волейболісти ЛДУФК-«Розточчя» – чемпіони Універсіади

10 травня 2011 р.

Беззаперечною перемогою закінчилась Універсіада Львівщини з волейболу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. З 24-ох закладів нашої області в Універсіаді брало участь 12 вишів, які розділені за рівнем спортивної майстерності на дві групи: по шість команд у кожній. Студенти ЛДУФК виступали в 1-ій категорії разом зі студентами Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного аграрного університету, Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Львівського національного університету ім.І.Франка і Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Детальніше »

Вітаємо

із присвоєнням вченого звання доцента

 декана факультету спорту Львівського державного університету
 фізичної культури
 Ігора Мироновича Ріпака
та завідувача кафедри атлетичних видів спорту
Федора Івановича Загуру наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.04.2011 №336Універсіада Львівщини

БАДМІНТОН
6 травня 2011 р.

На спортивній базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися змагання з бадмінтону за програмою обласної Універсіади. Команда Львівського державного університету фізичної культури, як і належиться, другий рік поспіль виборює абсолютну першість у всіх категоріях.

Детальніше »

Олімпійські надії - 2011

СТРІЛЬБА З ЛУКА
5 травня 2011 р.

Вже чотирнадцятий рік поспіль у Львові відбувається традиційний щорічний Міжнародний турнір зі стрільби з лука "Олімпійські надії". Вдалими ці змагання були для першокурсника Львівського державного університету фізичної культури Віталія Комонюка (2 група ФС). Віталій виборов золоту медаль "Олімпійських надій" в особистій першості та дві бронзові в командних змаганнях.

Детальніше »

Міжнародний турнір у Чернівцях

КАРАТЕ
5 травня 2011 р.

У Чернівцях відбувся 18 Міжнародний турнір з карате «Chernivtsi Open». Честь Львівського державного університету фізичної культури захищала команда із трьох спортсменів. Викладачі кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК Ігор Богдан та  Сергій Вишневецький були у складі суддівської колегії цих змагань.

Детальніше »

Наші шахісти увійшли в десятку лідерів світового рейтингу

ШАХИ
5 травня 2011 р.

ФІДЕ оприлюднила рейтинг-лист на 1 травня 2011 року. Трійку лідерів світового рейтингу  очолює чемпіон світу Вішванатан Ананд (Індія, 2817), услід за ним – Магнус Карлсен (Норвегія, 2815) і Левон Аронян (Вірменія, 2808). Лідер збірної України Василь Іванчук залишився на п’ятій позиції (2776). У жінок серед 100 шахісток на восьмому місці студентка Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук.

Детальніше »

Ірина Моцик: "На особистий чемпіонат світу їду вперше"

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
4 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/motsyk5.jpgЗ 8 по 15 травня у Роттердамі (Голландія) стартує особистий чемпіонат світу з настільного тенісу. До країни тюльпанів їдуть одразу восьмеро українських майстрів малої ракетки, серед яких студентка Львівського державного університету фізичної культури, львів’янка Ірина Моцик, його аспірант Євген Прищепа та випускник ЛДУФК Олександр Дідух.

Детальніше »

Юлія Оcтапчук: “Мрію здобути олімпійську золоту нагороду”

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
4 травня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ostapchuk_Ukrajinskij sokil.jpgЮлія Остапчук студентка Львівського державного університету фізичної культури є справжнім прикладом для наслідування, як серед студентів цього вишу так і серед майстрів вільної боротьби. Вихованка Андрія Пістуна на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який нещодавно завершився у німецькому Дортмунді у ваговій категорії 63 кг завоювала золоту медаль. Про дортмундські баталії, емоції від нагороди та плани на майбутнє Юлія Остапчук розповіла “СПОРТИВЦІ”.

Детальніше »

Наші студентки удостоєні нагороди "Український сокіл"

29 квітня 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/1.jpgУ Львові вже вдруге відбулося нагородження кращих спортсменів місяця за версією відділення НОК України у Львівській області. Кращими спортсменами березня і володарями унікальної нагороди "Український сокіл" стали студентки Львівського державного університету фізичної культури, чемпіонки Європи з вільної боротьби 2011 року Юлія Остапчук (44 група ФФВ) та Юлія Благіня (33 група ФС).

Детальніше »

Успіх наших юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА
27 квітня 2011 р.

З 19 по 22 квітня у Запоріжжі завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Тішить те, що збірна команда Львівщини посіла почесне друге місце цих змагань, адже шість із вісьми її атлетів є студентами Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Міжнародний турнір у Чехії

КАРАТЕ
27 квітня 2011р.

У чеському місті Градец Кралове 23-24 квітня 2011р. відбувся традиційний міжнародний турнір “12th GRAND PRIX HRADEC KRALOVE”, на якому вітчизняна команда “UKRAINIAN TEAM” виборола перше загальнокомандне місце. До її складу увійшло 132 спортсмени з 22 провідних клубів України, серед них студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Беззаперечна перевага ЛДУФК

 СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
27 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Kulova-strilba-_-Universiada.jpgНапередодні Великодня (19-22 квітня) Львів приймав змагання зі стрільби кульової за програмою X Універсіади України.
Потішили нас своїми влучними пострілами представники Львівського державного університету фізичної культури (жінки – 598, чоловіки – 382), які й вивели на перше місце (980) ЛДУФК серед усіх 46 вищих навчальних закладів України, які брали участь в Універсіаді.

Детальніше »

До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи

27 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Chornobil_foto.jpgВ історії українського народу багато скорботних дат. Однією з них є аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка вважається найжахливішою ядерною катастрофою в історії людства. До 25-х роковин Чорнобильської трагедії у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся вечір-реквієм за участю артистів Львівської обласної філармонії.

Детальніше »

Наш науковий компонент до Всесвітньої Універсіади в Китаї

26 квітня 2011 р.

У Китайській Народній Республіці пройшла апробацію стаття науково-педагогічних працівників Львівського державного університету фізичної культури у співавторстві Євгена Приступи, Юлії Павлової, Богдана Виноградського, Вікторії Тулайдан, яка буде презентована на Міжнародній науковій конференції з питань розвитку фізичної культури і спорту серед студентської молоді  присвяченій 26 Всесвітній Універсіаді.

Детальніше »

ІV Всеукраїнські ігри ветеранів

ПЛАВАННЯ

21 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Igri veterativ/IMG_1436.jpgНещодавно у Харкові відбулися ІV літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з плавання. На змагання приїхало 350 ветеранів спорту з 25 регіонів України. У складі збірної ветеранів спорту Львівщини були старший викладач кафедри туризму  Львівського державного університету фізичної культури Лідія Олексіївна Тимошенко та доцент кафедри фізичної реабілітації ЛДУФК Наталія Орестівна Івасик.

Детальніше »

Ігор Шимечко: "На Євро-2011 був не на піку своєї форми"

20 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Shimechko_Kazan.jpgУ Казані завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики. Один з кращих випускників Львівського державного університету фізичної культури, а нині аспірант другого року навчання ЛДУФК Ігор Шимечко завоював срібну медаль у найпрестижнішій ваговій категорії понад 105 кг. Повернувшись до міста Лева, Шимечко поділився враженнями від чемпіонату.

Детальніше »

Черговий тріумф львівських студентів

ФЕХТУВАННЯ
20 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Universiada_Fextuvannja/SDC13107_0006.jpgУ Львові закінчився фехтувальний турнір у рамках Х літньої Універсіади України, в якому взяли участь представлники 35 вищих навчальних закладів нашої держави. Вдруге в історії змагань перемогу здобули Львівські фехтувальники.
Левова частка успіху галичан належить мушкетерам Львівського державного університету фізичної культури, адже кожна з шести команд Львівщини, які на 90 відсотків було сформовано зі студентів нашого університету, зійшла на п’єдестал пошани.

Детальніше »

Всесвітні ігри в Анталії

ПЛАВАННЯ
20 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Marija-Shtal.jpgВітаємо студентку Львівського державного університету фізичної культури Марію Шталь (1 курс ФС), яка  здобула золоту та дві срібні медалі на  ІV Всесвітніх іграх з плавання серед спортсменів з вадами зору, що відбулися у турецькому місті Анталія.

Передвеликодня толока

19 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Toloka.jpgСтуденти Львівського державного університету фізичної культури взяли участь у толоці, яку організувала дирекція музею "Личаківський цвинтар". Упродовж  двох днів наші студенти разом з працівниками музею та колегами з інших вишів впорядкували значну територію музею-цвинтаря.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ПЛАВАННЯ
19 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/P1010236a.jpgТріумфом для Львівського державного університету фізичної культури закінчилася «Універсіада Львівщини – 2011» з плавання. Не маючи у своєму підпорядкуванні жодного плавального басейну для тренувань, збірна команда ЛДУФК посіла перше загальнокомандне місце.

Детальніше »

Ігор Шимечко – віце-чемпіон Європи

ВАЖКА АТЛЕТИКА
18 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/sportsmeni/Shimechko Igor.jpgОдин з кращих випускників Львівського державного університету фізичної культури, а нині аспірант другого року навчання ЛДУФК Ігор Шимечко завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у російському місті Казань.

Детальніше »

Медалі з "Олімпійської хвилі"

ДЗЮДО
18 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Hmelnick.jpg9 квітня 2011 р. у Хмельницькому відбулася відкрита першість ДЮСШ "Динамо" "Олімпійська хвиля". Ці змагання зібрали понад 200 дзюдоїстів наймолодшої вікової групи. Честь львівщини захищали троє наймолодших спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи "СКІФ" Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Круглий стіл «Євро-2012. Проблеми і перспективи»

15 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Kruglij-stil_JeVRO.jpg... А найбільше пожвавлення в залі викликав цікавий виступ менеджера ЛКП «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи-2012» Марії Чубатої, котра зосередилася на концепції волонтерської служби під час проведення Євро-2012. Вочевидь, саме ця тема найбільш актуальна для активних студентів ЛДУФК, які влітку наступного року спробують себе в ролі волонтерів. 2 грудня ми дізнаємося, збірні яких країн Європи гратимуть у Львові, а відтак, яку мову доведеться швидко освоїти майбутнім волонтерам.

Детальніше »

Благиню і Остапчук привітав губернатор

14 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/_DSC0335.jpgУже вдруге губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк ініціював зустріч із провідними спортсменами області після їхніх успіхів на європейських і світових форумах. 14 квітня керівник області почесним дипломом і екслюзивними подарунками привітав новоспечених чемпіонок Європи, студенток Львівського державного університету фізичної культури Юлію Благиню і Юлію Остапчук та їхніх тренерів Олега Сазонова й Андрія Пістуна відповідно. 

Детальніше »

Ольга Чайковська вдруге здобула титул чемпіонки та рекордсменки світу

ПАУЕРЛІФТИНГ
14 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Chajkovska.jpgЧемпіонка світу з пауерліфтингу Ольга Чайковська здобула золоту медаль на ІV Всесвітніх іграх серед спортсменів з вадами зору, які нещодавно відбулися в турецькому місті Анталія. Окрім того, на цих змаганнях Ольга встановила два світові рекорди.

Детальніше »

На Х-літній Універсіаді України домінувала Львівщина

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
13 квітня 2011 р.

Успішно виступила збірна команда Львівської області з настільного тенісу на Х-літній Універсіаді України, яка нещодавно завершилася у єдиному на Львівщині спеціалізованому залі містечка Жовква. У загальнокомандному заліку наша команда, честь якої відстоювали й представники Львівського державного університету фізичної культури, випередила найближчого конкурента команду Києва аж на 106 очок.

Детальніше »

Із Франківська – з нагородою

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
13 квітня 2011 р.

З 8 по 10 квітня у Івано-Франківську відбувався міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений борцям Прикарпаття. У турнірі брали участь представники Словаччини, Білорусі, Росії, Молдови та, звісно, України. Загалом – майже 400 спортсменів. Приємно, що в цій поважній компанії знайшлося місце на п’єдесталі представнику Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Наші – найкращі

ФЕХТУВАННЯ
12 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Gerck-i-Klod.jpgУ Львові відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті заслужених тренерів СРСР і України Вадима та Марії Андрієвських. На ці змагання приїхали усі найсильніші фехтувальники України. Студент Львівського державного університету фізичної культури Юнес Клод став володарем найвищої нагороди турніру Андрієвських, а  магістрант ЛДУФК Ростислав Герцик піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани цих змагань.

Детальніше »

Європейське золото Остапчук – нагорода за виснажливі тренування

11 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ostapchuk_chempionat-Jevropi.jpg1 квітня Юлія Остапчук із золотою медаллю повернулася на Україну з Німеччини, де проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби. Усі п’ять сутичок наша студентка виграла доволі переконливо й заслужено піднялася на першу сходинку п’єдесталу пошани Євро-2011.

Детальніше »

Фінішний акорд успішного сезону Крупського

11 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Krupskij_Murmansk.jpgПісля успішного виступу на чемпіонаті світу в Канаді для доцента кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Василя Крупського сезон не закінчився. Він помандрував аж до Північного полюсу, де у Мурманську проходив 77-й за ліком міжнародний турнір з лижних перегонів «Празднік Сєвєра».

Детальніше »

Кафедра Олімпійської освіти набирає сил

7 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/kafedra-olamp.jpgУ 115-річницю відкриття I Олімпійських ігор сучасності  у Львівському державному  університеті фізичної культури відбулося перше засідання кафедри Олімпійської освіти, яка віднедавна запрацювала у нашому виші. Завідувачем кафедри є доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, проректор з виховної роботи ЛДУФК Ярослав Тимчак.

Детальніше »

Кубок України розіграли на Свічі

ВОДНИЙ ТУРИЗМ
6 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Vodnij-turizm.jpgЗ 1 по 3 квітня поблизу селища Вигода Долинського району Івано-Франківської області відбувся Кубок України з водного туризму "Карпатське ралі-2011". За звання кращих на берегах Свічі боролися представники Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Сумської та Вінницької областей. 

Детальніше »

Рівняння на ЛДУФК

ВАЖКА АТЛЕТИКА
6 квітня 2011 р.

2-3 квітня у Львові відбувалася Універсіада Львівської області з важкої атлетики, де збірна команда ЛДУФК впевнено виборола перше місце із сумою очок – 1065.

Детальніше »

У області домінує ЛДУФК

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
6 квітня 2011 р.

З 29 по 31 березня проходила "Універсіада Львівщини-2011" з греко-римської боротьби, де змагалися більше 150 атлетів. Команда ЛДУФК, як і належиться, виборола перше загальнокомандне місце (411 очок). У активі наших студентів 4 золоті, 5 срібних і 6 бронзових медалей.

Детальніше »

Юлія Остапчук – чемпіонка Європи

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
4 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Ostapchuk-Ju..jpgСтудентка Львівського державного університету Юлія Остапчук після перемог на різноманітних міжнародних турнірах виборола золоту медаль чемпіонату Європи з вільної боротьби, що проходив у німецькому Дортмунді.

Детальніше »

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

4 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Studentska nauka/Gramoti/DSC05432a.jpgВ Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, на якому  було відзначено високий рівень знань студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Всеукраїнські студентські олімпіади

4 квітня 2011 р.

У Києві відбулася Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності «Олімпійський і професійний спорт», а у Луцьку Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності "Фізична реабілітація".

Детальніше »

Чемпіонат України WKF

 КАРАТЕ-ДО
1 квітня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Chempionat-Ukrajini-WKF.jpg26-27  березня 2011 року в Харкові відбувся Чемпіонат України з карате за версією WKF серед чоловіків та жінок. Чемпіонат України проводився під егідою Української федерації карате і зібрав 128 учасників. Захищаючи честь Львівщини студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули три золоті медалі та одну срібну.

Детальніше »

Перше "доросле" золото Юлії Благині

ВІЛЬНА БОРОТЬБА  
1 квітня 2011 р.

Зібравши рясний медальний врожай на юніорських першостях, студентка ІІІ курсу (33 група, факультет спорту) Львівського державного університету фізичної культури Юлія Благиня нарешті додала в свою особисту скарбничку "дорослу" золоту медаль у ваговій категорії до 51кг.

Детальніше »

Чемпіонат України у Харкові

БОКС
1 квітня 2011 р.

У Харкові відбувся ювілейний XX чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Упродовж семи днів найкращі боксери України боролися за звання чемпіона 2011 року. Змагання проходили у нових для любительського боксу вагових категоріях, які нещодавно були затверджені Міжнародною асоціацією любительського боксу (AIBA), тому й зібрали рекордну кількість (понад 200) учасників.

Детальніше »

Спортивна слава ЛДУФК - 2010

30 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportivna slava/Izobrazhenie-308.jpgТрадиційно на початку нового року Львівський державний університет фізичної культури підводить підсумки попереднього. Цьогоріч свято "Спортивна слава ЛДУФК 2010" відбулося у надзвичайно урочистій атмосфері.
Після феєричного виступу славетного і вже знаного в Україні та світі "Театру спорту ЛДУФК" слово взяв вправний господар і керівник університету, професор Євген Приступа, котрий зазначив, що єдиний профільний навчальний заклад на теренах Західної України має ким пишатися.

Детальніше »

Подарунок для Альма-матері


30 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Turisti/Goverla/IMG_1392.jpg25 березня, за складних погодніх умов і фірнового обледеніння схилів Чорногірського хребта, відбулося чергове успішне спортивне сходження збірної команди ЛДУФК зі спортивного туризму на найвищу вершину України – гору Говерла (2061м.), присвячене 65-річчю нашого Університету.

Детальніше »

ЛДУФК-«Розточчя» - володар Кубка Львівщини

ВОЛЕЙБОЛ
30 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/voleibol.jpgМайже п’ять місяців (листопад-березень) тривали волейбольні баталії за Кубок Львівщини. У змаганнях брали участь 30 (!!!) команд зі Львова та області, які були поділені на три групи за рівнем спортивної підготовленості.

Детальніше »

Олімпіада з іноземних мов

29 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Student-olimpiada.jpg18 березня 2011 року в Києві у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з іноземних мов.

Детальніше »

Іван Ільницький – срібний призер України

БОКС
29 березня 2011 р.

У Харкові з 21 по 27 березня проходив чемпіонат України, який зібрав усіх найсильніших вітчизняних боксерів. Приємно, що в цій титулованій компанії зміг проявити свої найкращі якості студент 3-го курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Іван Ільницький.

Детальніше »

Дзюдо в ДЮСШ "СКІФ"

28 березня 2011р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Dzjudo.jpgДнями в Києві відбувся турнір з дзюдо на призи  В. А.  Лященко серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження. Вдалими були ці змагання для спортсменів ДЮСШ "Скіф"

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ДЗЮДО
25 березня 2011 р.

23-24 березня 2011 р. у Львові відбулась Універсіада Львівщини  з дзюдо. Серед десяти команд учасників Універсіади команда Львівського державного університету фізичної культури виборола І місце серед жінок, у чоловіків - ІІІ, а у загальнокомандному заліку здобувши 640 очок, посіла ІІ місце.

Детальніше »

"Молода спортивна наука України-2011"

24 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Konferencija/Izobrazhenie-055.jpg24 березня 2011 року  у Львівському державному університеті фізичної культури відкрилася XV Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України», яка щорічно збирає молодих науковців України та зарубіжжя. Цьогоріч на конференцію прибули близько 150 представників із Польщі, Білорусі, Росії та 19 міст України.

Детальніше »

 КАРАТЕ WKF
24 березня 2011 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури  Денис Сумішевський у складі збірної команди України  з карате WKF здобув 9 місце на міжнародному турнірі "Dutch Open", який відбувся у голландському місті Роттердам.

Рукопаш гопак виховує й загартовує молодь

24 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Rukopash gopak/turnir_vesna/Izobrazhenie-155.jpgНа високому організаційному рівні у манежі Львівського державного університету фізичної культури пройшов Всеукраїнський турнір з рукопашу гопак. Змагання відбувалися у рамках святкування перемоги у Хотинській битві (1621р.) та згідно з розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше »

Чемпіонат області у Трускавці

 БОКС
24 березня 2011 р.

У Трускавці відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів (1993-1994 р.н.). Близько ста спортсменів Львівщини намагалися показати найкращий результат, адже змагання були відбірковими до чемпіонату України серед юніорів, який стартуватиме вже 3 квітня 2011р. у Кіровограді.
Серед щасливих переможців  студенти кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури. Ігор Тимчишин (2 курс ФВ) провів 4 двобої і посів ІІ місце, а Ігор Сумченко (2 курс ФВ), провівши два поєдинки, став переможцем  цього чемпіонату.
 СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО
23 березня 2011 р.

У Донецьку відбувся чемпіонат Кубка України з сучасного п’ятиборства, бронзовим призером якого став студент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту з сучасного п’ятиборства,  кандидат у члени національної збірної команди України, член збірної команди України серед юніорів Андрій Федечко. Вітаємо нашого спортсмена та його тренерів з черговою перемогою.

                    
               

ЛДУФК домінував на Універсіаді Львівщини

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
22 березня 2011 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури із сумою 811 очок (жінки – 439, чоловіки – 372) виборола перше місце на Універсіаді Львівщини з вільної боротьби, яка відбувалася в залі Львівського Національного університету ветеринарної медицини.

Детальніше »

Командний чемпіонат України

  ТРІАТЛОН
18 березня 2011 р.

З медалями здобутими в Ялті, де відбувся Командний чемпіонат України з тріатлону, до Львова повернулися семеро студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Чемпіонат України у Тисовці

 
18 березня 2011 р.

На чемпіонаті України з лижних перегонів, який відбувся на НСБ "Тисовець", що поблизу м. Сколе  переможцями стали  аспірантка Львівського державного університету фізичної культури,  багаторазова призерка Всесвітньої зимової Універсіади в Туреччині Катерина Григоренко та учасник XXV Всесвітньої студентської Універсіади, випускник ЛДУФК Віталій Штунь. Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів.

В’ячеслав Ткачов: "Нарешті перед Іриною Моцик відкрилися двері збірної України"

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
16 березня 2011 р.

До своїх титулів і регалій майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, вихованка СДЮШОР "Прудкий м’яч", студентка Львівського державного університету фізичної культури Ірина МОЦИК додала ще одну, але дуже вагому золоту медаль дорослого чемпіонату України. Тому віднедавна наша Ірина є повноправною чемпіонкою України.

Детальніше »

Василь Крупський: "Я гордий за країну, яку представляв у Канаді"

16 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Krupskij_Kanada.jpgНеймовірною наполегливістю, працелюбством та юначим запалом дивує нас доцент Львівського державного університету фізичної культури Василь КРУПСЬКИЙ, який щойно повернувся з Канади, де проходив чемпіонат світу з лижних перегонів "MASTERS WORLD CUP–2011".

Детальніше »

Лідія Тимошенко перемогла у спринті

15 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vikladachi/Timoshenko L. O..jpgВетеранські змагання будь-якого рівня засвідчують, що перемагати ніколи не пізно. А з роками ціна такої перемоги лише зростає й додає людині нової енергії і життєвої наснаги. Днями знову на першу сходинку п’єдесталу пошани зійшла викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту, триразовий призер СРСР з легкої атлетики Лідія Олексіївна ТИМОШЕНКО.

Детальніше »

Яна Шем’якіна – призер етапу Кубка світу

ФЕХТУВАННЯ
14 березня 2011 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/Shemjakina.jpgУ іспанській Барселоні завершився етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок.
В індивідуальному турнірі срібним призером стала одна з кращих випускниць Львівського державного університету фізичної культури Яна Шем’якіна. Львів’янка виграла п’ять поєдинків і лише у фіналі поступилася румунці Ане Бранзе – 13:15. Третє місце поділили китаянка Сан Юнцзі та румунка Симона Олександру.

Детальніше »

Завищені нормативи чи слабкі діти?

Євген Приступа «Дзеркало тижня. Україна» №9, 11 Березень 2011

files/photoGallery/2011/Zagalni/article.jpgЗа численними даними ВООЗ, фізична активність є одним з головних чинників, що забезпечують психічне та фізичне здоров’я людини.
Відповідна можливостям індивіда фізична активність аж ніяк не може зашкодити здоров’ю, а, швидше, навпаки, — є одним з найголовніших чинників відтворення та зміцнення здоров’я. Отже, не урок фізичної культури, головна складова якого — спеціально організована фізична активність, є причиною низки трагічних смертей школярів, а, скоріш за все, неправильно визначена і реалізована величина фізичного навантаження, що не відповідає адаптаційним можливостям дитячого організму.

Детальніше »

Шевченкове свято

12 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Shevchenkivske svjato/Izobrazhenie-019.jpgУ ці березневі дні Україна вшановує свого генія Тараса Шевченка. Його безсмертна спадщина є чи не найбільшим національним скарбом, а пророче Шевченкове слово надзвичайно актуальне в нинішній час.
11 березня 2011 р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся літературно-мистецький вечір пам’яті великого Кобзаря, присвячений 150-літтю від дня його смерті.

Детальніше »

Ірина Моцик – чемпіонка України

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
11 березня 2011 р.

У Донецьку на базі спортивного клубу "Норд" відбувся чемпіонат України з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів у складі 11-ти жіночих і 17-ти чоловічих команд.
В особистому заліку перше місеце серед жінок виборола
студентка Львівського державного університету фізичної культури Ірина Моцик.

Детальніше »

Дві медалі – у Мінську, ще шість – у Хмельницькому

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
11 березня 2011 р.

З 3 по 5 березня у Мінську відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. Перше місце виборола студентка третього курсу (32 група, факультет фізичного виховання), майстер спорту міжнародного класу, член збірної України Ірина Гусяк.

Детальніше »

Наші студенти – за крок від п’єдесталу

БАДМІНТОН
10 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/DSCN1525.JPGЗ 2 по 6 березня у Києві відбулася Х літня Універсіада України з бадмінтону, у якій взяли участь представники 12 областей України. Команду Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України представляли студенти Львівського державного університету фізичної культури

Детальніше »

Поліна Барвінова – дворазова чемпіонка Європи

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА
 9 березня 2011 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/sportsmeni/Barvinova-Polina.jpgПодвійного успіху досягла студентка Львівського державного університету фізичної культури Поліна Барвінова.  У перший день юніорської першості Європи зі стрільби з пневматичної зброї вона разом з Марією Крамар та Оленою Марків піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани в командних змаганнях. Цей успіх лише додав впевненості нашій студентці, котра згодом здобула золоту медаль і в особистій першості. У підсумку, з італійської Брешії Поліна Барвінова повертається з двома медалями найвищої проби. Її партнерка по юніорській збірній Марія Крамар настріляла на срібло по мішені, що рухається, а в команді у наших – бронзова нагорода. А от наші юніори стали чемпіонами Європи.

Детальніше »

Наші зірки засвітилися над Бугом

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА
3 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/akrobati_chetvirka.jpgУ вінницькому спорткомплексі «Авангард» відбувся ювілейний XX міжнародний турнір зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці «Зірки над Бугом», на якому уславлена львівська четвірка (Гнатюк Констянтин, Романяк Ростислав, Москва Андрій, Пецух Роман) заслужено піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Вітаємо наших акробатів і їхніх тренерів Аліну і Михайла Сениць. 
 

Детальніше »

На п’єдесталі наші студенти

САМБО
3 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/Paljux-Oleg.jpg26 - 28 лютого 2011 року на базі спортивного комплексу  СКА відбувся чемпіонат України з боротьби самбо, де  брали участь студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема,
студент першого курсу факультет спорту Олег Палюх посів друге місце у ваговій категорії понад 87 кг.

Детальніше »

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

У Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона І. Богдана з греко-римської боротьби, де студент третього курсу (33 група, ФС) Валентин Луцов'ят (тренер – О.Козак) виборов друге місце у ваговій категорії до 66кг.   
    

Подяка та іменний годинник голови ЛОДА


1 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/laureati-sportivnogo-roku.jpgСьогодні, 1 березня, День народження святкує ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа, котрому напередодні голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк вручив подяку та іменний годинник за присутності усієї спортивної еліти Львівщини під час підведення підсумків 2010 року, які минулої суботи урочисто й пафосно пройшли у конференц-залі палацу мистецтв.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» гратиме у фіналі

ВОЛЕЙБОЛ
1 березня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/18.JPGДнями у спорткомплексі Львівського технологічного коледжу, що на Пулюя, 20, проходили матчі другого туру чемпіонату студентської ліги України з волейболу серед жіночих команд першої ліги. Успішно зіграла команда нашого університету «ЛДУФК-СКІФ», яку тренує завідувач кафедрою спортивних ігор Василь Ковцун.

Детальніше »

Cемінар до підготовки проведення Євро-2012

28 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Seminar/IMG_8357.JPG26 – 27 лютого на комплексно-спортивній базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся семінар до підготовки проведення Євро-2012. Головними організаторами семінару були регіональні підрозділи Національної професійної ліги тілоохоронців України у Львівській і Донецькій областях та навчальний центр «Академія тілоохоронців України».

Детальніше »

Срібна медаль нашого студента

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
25 лютого 2011 р.

18-20 лютого у Києві відбувся традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Олександра Колчинського. Приємно, що в компанії іменитих спортсменів студент 33 групи факультету спорту Валентин Луцов’ят виборов друге місце у ваговій категорії 66кг. Вітаємо з цим успіхом самого атлета та його тренера Остапа Богдановича Козака.

Детальніше »

ІІІ Cтудентський конкурс-вікторина "Мова - душа народу"

24 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Svjato movi/IMG_8301.jpgЗ нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся ІІІ студентський конкурс-вікторина «Мова – душа народу», який підготували і провели кафедра української та іноземних мов і культурно-мистецький відділ ЛДУФК.

Детальніше »

Тарас ОСАДЦІВ: «У Львові вже ніде проводити змагання»

СПОРТИВНІ ТАНЦІ
24 лютого 2011 р.

Минулої суботи у львівському «Романтику» розігрували Кубок Фламінго-2011 – Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту, які зібрали понад 400 пар з багатьох куточків України (Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Волинська, Хмельницька та Житомирська області).

Детальніше »

Юлія Благіня та Юлія Остапчук – чемпіонки України

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
18 лютого 2011 р.

З 15 по 18 лютого у Харкові проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок і чоловіків, де студенти кафедри атлетичних видів спорту вибороли чимало нагород.
Зокрема, у статусі чемпіонки України до Львова повернулися Юлія Благіня (МСМК, 33 група ФС) у ваговій категорії до 51 кг та Юлія Остапчук (МСМК, 44 група ФФВ) у ваговій категорії до 63кг.

Детальніше »

Презентація книжки Івана Яремка «100 персон Львівського спорту»

18 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Jaremko/NA-GOLOVNU--DSCN2931.jpg17 лютого у стінах Львівського державного університету фізичної культури відбулася презентація книжки відомого українського спортивного журналіста, історика, архівіста, колишнього виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Івана Ярославовича Яремка «100 персон Львівського спорту».

Детальніше »

Першість Львівської області

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
16 лютого 2011 р.

Днями неабиякі пристрасті вирували в спортзалі львівського НДІ «Містопроект», де відбулася першість Львівської області з настільного тенісу. Цьогоріч в обласному чемпіонаті змагалося більше 100 учасників серед чоловіків, що дозволило арбітрам утворити вісім підгруп, з яких по два тенісисти виходили до фіналу, де й розпочалися найцікавіші поєдинки.

Детальніше »

Катерина ГРИГОРЕНКО: В Ерзурумі планувала дві, а виграла п’ять нагород

16 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Katerina-Grigorenko.jpgНа ХХV Всесвітніх зимових студентських Іграх в турецькому Ерзурумі в складі збірної України змагалося п’ятеро представників Львівського державного університету фізичної культури і одна з них, Катерина Григоренко, стала справжньою героїнею Білої Універсіади-2011.

Детальніше »

З медалями Комонюк і Кушнірук

СТРІЛЬБА З ЛУКА
11 лютого 2011 р.

Успішно виступили студенти ЛДУФК на чемпіонаті України зі стрільби з лука у приміщенні, що з 1 по 5 лютого проходив у Черкасах. Зокрема, Віталій Комонюк (1 к., ФС, 2 гр.) виборов перше місце у командному олімпійському раунді серед юніорів, а Олена Кушнірук (5 к, маг.ФС), – показала другий результат у командному олімпійському раунді серед дорослих.

Детальніше »

Україна – третя у медальному заліку

ВСЕСВІТНЯ ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА
9 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/zustrich-Grigorenko_1.jpgТріумфаторами повернулися додому українські студенти, які змагалися на ХХV Всесвітній зимовій Універсіаді в Туреччині, де завоювали 15 медалей: 6 золотих, 5 срібних, 4 бронзових. Відтак, Україна посіла третє місце у медальному заліку. Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник разом із керівниками вищих навчальних закладів тепло зустріли спортсменів у аеропорту «Бориспіль». Зустрічали свою тріумфаторку й інших чотирьох представників Львівського державного університету фізичної культури на Універсіаді ректор університету Євген Приступа та завідувач кафедри зимових видів спорту Орест Стефанишин.

Детальніше »

«Кубок Галичини» розіграли ветерани

БАДМІНТОН
8 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/foto badm.jpgЗ 4 по 6 лютого на базі споркомплексу Львівського національного університету імені Івана Франка проходив міжнародний турнір з бадмінтону серед ветеранів „Кубок Галичини-2011”, який зібрав понад 130 учасників з 15 міст України і Молдови.
Переможцями та призерами різних категорій стали викладачі Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Підкорив область, націлюйся на Україну

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
8 лютого 2011 р.

Ми уже звикли до успіхів наших майстрів вільної боротьби. Але останнім часом греко-римська боротьба прагне не відставати, засвідчуюючи, що вона потроху виходить з кризи. Відтак, виграти область для майстрів греко-римського стилю уже престижно. А там і Україну можна підкорювати…

Детальніше »

Представники ЛДУФК на чемпіонаті України

БАДМІНТОН
8 лютого 2011 р.

З 1 по 4 лютого у Харкові проходив чемпіонат України з бадмінтону, де змагалися більше 50 чоловіків і понад 30 жінок різних регіонів країни. Честь Львова відстоювали й представники нашого університету.

Детальніше »

Тріумфальний виступ Катерини Григоренко

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА
7 лютого 2011 р.

Справжньою тріумфаторкою повернулася на Україну аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів Катерина Григоренко (тренер – Микола Штунь). На Всесвітній Універсіаді в Туреччині наша лижниця завоювала п’ять (!!!) медалей різного гатунку (дві срібні та три бронзові)
.

Детальніше »

Павлова Ю. Виноградський Б. Відновлення у спорті

НАШІ ВИДАННЯ
07 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Vidavnictvo/nashi vidannja/vidnovlennja-u-sporti.jpgПобачила світ монографія „Відновлення у спорті” кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника науково-дослідного інституту ЛДУФК Юлії Олександрівни ПАВЛОВОЇ та кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри стрільби та технічних видів спорту, майстра спорту, відмінника освіти України Богдана Анатолійовича ВИНОГРАДСЬКОГО.

Детальніше »

Чергова медаль Григоренко

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА
4 лютого 2011 р.

Продовжує тішити нас своїм виступом на Всесвітній Універсіаді в Туреччині аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів Катерина Григоренко (тренер – Микола Штунь).
Катерина Григоренко завоювала на Всесвітній Універсіаді чотири медалі: дві срібні та дві бронзові. Вітаємо!!!

Детальніше »

Третя медаль аспірантки ЛДУФК

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА
3 лютого 2011 р.

Студентська збірна України завоювала 10 нагород на Всесвітній зимовій Універсіаді, яка триває в Туреччині. А започаткувала лік медалям аспірантка першого курсу навчання Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів Катерина Григоренко (тренер – Микола Штунь). Фінішувавши другою у лижній гонці на 5 км, підопічна тренера Миколи Штуня, завоювала бронзову медаль у дуатлоні, а згодом ще й допомогла партнеркам по збірній Україні вибороти срібну медаль у естафеті, випередивши француженок лише за допомогою фотофінішу.

Детальніше »

Дві медалі Катерини Григоренко

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА
31 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/grygorenko.jpgНа студентській універсіаді, яка триває в Туреччині, українська збірна здобула перші свої нагороди. Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу Катерина Григоренко у лижних перегонах на дистанції 5 кілометрів продемонструвала неабиякі морально-вольові якості і заслужено піднялася на другу сходинку п'єдесталу.

Детальніше »

Конференція трудового колективу

28 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Konferencija.jpg27 січня 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася конференція трудового колективу університету, на якій було обговорено і схвалено нову редакцію Статуту ЛДУФК.

Детальніше »

День відкритих дверей ЛДУФК

28 січня 2011 р.

27 січня 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся «День відкритих дверей», на який завітали одинадцятикласники львівських шкіл, ліцеїв, училищ, котрі мають намір стати студентами цього навчального закладу.

Детальніше »


ІІ Спортивні ігри України серед ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації

Впродовж лютого-грудня 2010 року проходили фінальні змагання Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
У стартах І і ІІ етапів ігор взяло участь понад 500 тисяч студентів-спортсменів. У фінальних змаганнях з 15 видів спорту, які проведено в 15 містах України, взяло участь понад 2500 студентів.І категорія


Переможці серед усіх категорій вищих навчальних закладів, які брали участь у ІІ Спортивних іграх, (абсолютний залік):
  •     І місце Харківська державна академія фізичної культури, ректор Олійник М.О.
  •     ІІ місце Національний університет фізичного виховання і спорту України, ректор Платонов В.М.
  •     ІІІ місце Львівський державний університет фізичної культури, ректор Приступа Є.Н.
Підсумки змагань в загальнокомандній першості (І категорія)


Успіх наших студентів на чемпіонаті Львівщини

СТРІЛЬБА З ЛУКА
26 січня 2011 р.

З 16 по 22 січня на стрільбищі «СКА» проходив чемпіонат Львівської області зі стрільби з лука, де проявили себе студенти кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Георгій Коробейніков:"Бажаю ЛДУФК стати національним"

25 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/Korobejnikov.jpgПсихологічний чинник для спортсмена є чи не найбільшою перешкодою в досягненні високих результатів. Георгій Валерійович Коробейніков відомий учений саме в галузі психофізіологічної та психологічної діагностики спортсменів, керівник лабораторії психофізіологічної діагностики Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту. Його майстер-клас зібрав чимало магістрантів, аспірантів, викладачів та студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олександр НАРТОВ: «Ці змагання для мене важливі»

 ЛЕГКА АТЛЕТИКА
20 січня 2011 р.

Минулої суботи у Львові пройшов традиційний Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту, переможцем якого, як і торік, став його син Дмитро Дем’янюк (результат – 2 м 30 см). Друге місце посів харків’янин Олександр Нартов, який навчається у Львівському державному університеті фізичної культури.

Детальніше »

День пам’яті українських студентів

18 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Tjurma na Lonckogo/001.jpgСімдесят років тому Львів спостерігав за жахливою розправою комуністичного режиму над цвітом нації, молодими паростками львівської інтелігенції, які відстоювали права українців на гідне життя. Показовий політичний судовий процес над 59-ма львівськими студентами й гімназистами тривав чотири місяці.

Детальніше »

Дмитро Дем’янюк знову стрибнув найвище

 ЛЕГКА АТЛЕТИКА
17 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Memorial Demjanjuka/Memorial.jpgЛьвівський державний університет фізичної культури вже 12-й раз поспіль приймав міжнародні змагання зі стрибків у висоту пам’яті відомого львівського легкоатлета, майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських Ігор у Москві Олексія Дем’янюка. Турнір доволі швидко з локальних змагань перетворився на всеукраїнський, а згодом і на міжнародний. Цьогоріч він став особливим ще й тим, що його включили в календар європейської федерації легкої атлетики.

Детальніше »

Василь БУСОЛ: «На всеукраїнській Універсіаді дамо бій визнаним фаворитам»

12 січня 2011 р.

ІІ спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації уже стали історією. Львівський державний університет фізичної культури виборов призове – третє місце як серед усіх ВНЗ України, так і серед навчальних закладів першої категорії.

Детальніше »

Лідія ТИМОШЕНКО: "Мріємо винести прапор ЛДУФК на Ельбрус"

5 січня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Turisti/007.jpgЗ-поміж викладацького складу Львівського державного університету фізичної культури є чимало цікавих людей. Одна з них - відмінник народної освіти України, почесний працівник туризму України, ветеран альпінізму, старший викладач кафедри туризму Лідія ТИМОШЕНКО у грудні разом із 28 студентами третього курсу підкорювала вершини наших мальовничих Карпат.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ