Переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної команди ЛДУФК

Універсіада Львівщини з футзалу (жінки)  

29 березня 2017 р.

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провела черговий матч в  рамках «Універсіади Львівщини-2017». Збірній нашого вишу протистояла жіноча збірна Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Поєдинок достойних та відмінно підготовлених команд виявився досить цікавим.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з учасниками ХХVІІІ Всесвітньої зимової Універсіади 2017 року

28 березня 2017 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч з учасниками ХХVІІІ Всесвітньої зимової Універсіади 2017 року, які є студентами та аспірантами нашого вишу. Спортсмени вирішили розповісти студентам ЛДУФК про свої враження від цьогорічної зимової Універсіади, яка відбувалася у м. Алмати.

Детальніше »

Чергові перемоги команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ. ВИЩА ЛІГА  

27 березня 2017 р.

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобула свою 16-ту перемогу у вищій лізі чемпіонату України. У залі Львівської обласної ДЮСШ підопічні Ірини Кленіної (тренер – Ігор Романчук) двічі були сильнішими за баскетболісток клубу «Полтава-Баскет-ПСДЮСШОР №2» – 60:51 і 74:62.

Детальніше »

ЛДУФК – другий серед вишів України

Фехтування. Універсіада України 

24 березня 2017 р.

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури виборола друге загальнокомандне місце серед вишів України за підсумками Універсіади України з фехтування, яка нещодавно завершилася в Миколаєві.

Детальніше »

Діана Нагорнюк – срібна призерка чемпіонату України серед юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

27 березня 2017 р.

В Запоріжжі у виставковому центрі «Козак Палац» з 20 по 24 березня відбувався чемпіонат України серед юніорів та Всеукраїнський турнір пам’яті двохразового Олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського.

Цьогорічні змагання зібрали 75 жінок та 132 чоловіків з 18 областей України, які боролися за путівки до далекого Токіо, де будуть представляти Україну на чемпіонаті світу серед юніорів. У складі команди жінок Львівської області змагалася студентка 32 групи ФС майстер спорту Нагорнюк Діана.

Детальніше »

Перемога – у Литві

БОКС  

23 березня 2017 р.

Студент першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України з боксу Олександр Гриців став переможцем престижного міжнародного турніру класу «А» «Данас Познякас-2017» у Литві.

Детальніше »

Кафедра хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК взяла активну участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції

22 березня 2017 р.

16- 17 березня 2017 року викладачі та студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК взяли активну участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», яку проводили Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Управляння освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Львівський державний університет фізичної культури, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Детальніше »

Студентки ЛДУФК сильніші за тернопільський «Універ»

БАСКЕТБОЛ  

22 березня 2017 р.

Баскетболістки львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчик) минулими вихідними зіграли чергові матчі чемпіонату України серед команд вищої ліги. У залі Львівської ОДЮСШ студентки ЛДУФК двічі перемогли «Універ» з Тернополя – 77:41 і 62:50.

Детальніше »

Беззаперечна перемога ЛДУФК

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА  

22 березня 2017 р.

Збірна команда борців греко-римського стилю здобула беззаперечну перемогу у командному заліку Універсіади Львівщини, яка 16 березня завершилася у спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка».

Детальніше »

Медальний доробок студентів ЛДУФК

БОРОТЬБА  

21 березня 2017 р.

На чемпіонаті Львівської області з боротьби вільної серед юніорів студенти Львівського державного університету завоювали дві золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди.

Детальніше »

Командна перемога ЛДУФК

БОКС 

21 березня 2017 р.

Команда боксерів Львівського державного університету фізичної культури домінувала на Універсіаді Львівщини, який з 14 по 16 березня приймав спорткомплекс Львівської Політехніки. Тому логічно, що загальнокомандну першість з-поміж семи команд виграли студенти-боксери ЛДУФК.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК - призери ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Спорт» та спеціальністю «Спорт (за видами)»

20 березня 2017 р.

15-17 березня 2017 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Спорт» та спеціальністю «Спорт (за видами)». Участь в Олімпіаді взяли 47 представників з 15 вищих навчальних закладів України. Львівський державний університет фізичної культури представляли студенти 5 курсу факультету спорту Надія Ясінська та 4 курсу факультету спорту Ірина Шуста та Олег Некрасов під керівництвом професора, доктора наук з фізичного виховання та спорту Ю. А. Бріскіна.

Детальніше »

Ксенія Пантелєєва – дворазовий переможець Універсіади України-2017

ФЕХТУВАННЯ  

20 березня 2017 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з фехтування на шпагах Ксенія Пантєлєєва (ФС 51) виборола дві золоті медалі на змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України в Миколаєві.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК посіла третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»

17 березня 2017 р.

Вчора на базі Львівського інституту економіки і туризму проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм». З-поміж 79 учасників попереднього етапу конкурсу до участі у підсумковій конференції було запрошено 20 кращих студентів-туризмознавців України, серед яких і студентка ІІІ курсу факультету туризму ЛДУФК Мисяк Ольга (науковий керівник – доцент кафедри туризму Голод А.П.).

Детальніше »

Вітаємо

Колектив кафедри «Педагогіки і психології» вітає доцента, кандидата педагогічних наук – СТЕПАНЧЕНКО Наталію Іванівну з успішним захистом докторської дисертації за спеціальністю – 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти».

Бажаємо подальших успіхів!

 

Антон Литвинець – головний доповідач засідання Українського богословського наукового товариства

16 березня 2017 р.

Викладач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Антон Литвинець був головним доповідачем засідання Українського богословського наукового товариства, головою якого є викладач Дрогобицької семінарії УГКЦ о. Іван Гаваньо. Він виступив з доповіддю: «Спорт у навчанні Церкви і в сучасному контексті».

Детальніше »

Оптимізація фізичної та технічної підготовки у швидкісно-силових видах легкої атлетики

НАШІ ВИДАННЯ 

15 березня 2017 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією „Оптимізація фізичної та технічної підготовки у швидкісно-силових видах легкої атлетики”, яка присвячена 70-річчю нашого Університету.

Оптимізація фізичної та технічної підготовки у швидкісно-силових видах легкої атлетики : монографія / авт. кол.: Конестяпін В. Г., Свищ Я. С., Дунець-Лесько А. В. [та ін.] ; за ред. В. Конестяпіна та Я. Свища. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 220 с.

ISBN 978-617-7336-02-9

Детальніше »

До складу виконкому ВГО «Спортивна студентська спілка України» увійшов студент ЛДУФК

15 березня 2017 р.

Вчора в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась позачергова конференція Спортивної студентської спілки України, у якій взяв участь ректор Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Євген Приступа. Основною подією цього заходу стало обрання президента Спортивної студентської спілки України Є. В. Імаса, ректора НУФВСУ, доктора економічних наук, професора.

До складу виконкому організації увійшов студент нашого вишу, майстер спорту України з боротьби вільної П. П. Білас.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК повернулися з перемогою

РУКОПАШ ГОПАК 

14 березня 2017 р.

Студенти-першокурсники Львівського державного університету фізичної культури із спеціалізації рукопаш гопак Олег Сенченко та Орест Кіячик відзначилися на турнірі у Верховинському районі (с. Красноїлля) Івано-Франківської області. Перший з них удостоївся відзнаки за найкращу техніку, другий – запам’ятався двома достроковими перемогами. Обоє повернулися до Львова переможцями турніру.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» переміг одного з лідерів

БАСКЕТБОЛ 

14 березня 2017 р.

Минулих вихідних студентки-баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури з команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчик) у рідних стінах обмінялися перемогами з одним із лідерів чемпіонату України у вищій лізі БК «Полтава» – 57:49 і 51:60.

Детальніше »

Представники ЛДУФК взяли участь у X Міжнародній науковій інтернет-конференції «Спорт та сучасне суспільство»

14 березня 2017 р.

3 березня 2017 року за сприяння Міністерства освіти і науки України та Спортивного комітету України відбулась X Міжнародна наукова інтернет-конференція «Спорт та сучасне суспільство». На конференції розглянуто результати наукових досліджень з історичних, соціально-гуманістичних, організаційно-правових, економічних аспектів розвитку професійного, неолімпійського та адаптивного спорту.

 

Детальніше »

Шевченкове слово пророче

13 березня 2017 р.

У березневі дні відзначаємо 203-ю річницю від дня народження Великого Українця – Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського відбувся літературно-музичний вечір, який зібрав студентську молодь і професорсько-викладацький колектив вишу. Організував дійство культурно-мистецький відділ.

Детальніше »

Павло Білас – друге місце у Хмельницькому

БОРОТЬБА ВІЛЬНА 

13 березня 2017 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Павло Білас (вагова категорія 96 кг) найкраще з-поміж інших студентів нашого вишу виступив на Всеукраїнському турнірі з боротьби вільної, пам’яті Героя Радянського Союзу, старшого лейтенанта Олега Онищука. Впевнено дійшовши до фіналу, наш борець поступився представнику Херсону, й повернувся до Львова із срібною нагородою.

Детальніше »

Вероніка Марченко – чемпіонка Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

13 березня 2017 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного классу, учасниця Олімпіади-2016 Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука у приміщенні. У фіналі Вероніка не залишила жодних шансів росіянці Євгенії Тімофєєвій – 6:0.

Детальніше »

Переконлива перемога збірної команди ЛДУФК

Універсіада Львівщини-2016  

10 березня 2017 р.

Виконком Львівського обласного спортивного товариства „Гарт" підбив підсумки міжвузівських змагань "Універсіада Львівщини-2016", де переконливу перемогу з-поміж команд першої групи (18 кращих результатів) здобула збірна Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Анну Музичук нагородили Орденом княгині Ольги III ступеня

10 березня 2017 р.

Одну з кращих випускниць Львівського державного університету фізичної культури Анну Музичук нагородили Орденом княгині Ольги III ступеня. Відповідний указ розміщений на офіційному сайті Президента України.

Детальніше »

«День відкритих дверей» у ЛДУФК

9 березня 2017 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського відбувся «День відкритих дверей». Цього дня представники ЛДУФК розповіли абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії та про можливості, які відкриються перед ними під час навчання в Університеті.

Детальніше »

Жіноча збірна ЛДУФК перемогла з рахунком – 5:0

9 березня 2017 р.

У четвер, 2 березня, в спортивному залі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбувся перший матч «Універсіади Львівщини-2017» з футзалу.  Жіночій збірній Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського протистояла жіноча збірна Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Стосовно перебігу подій у поєдинку можна сказати, що жіноча збірна Львівського державного університету фізичної культури досить активно йшла вперед великими силами, що вплинуло на результат гри.

Детальніше »

У «Палаці спорту» відбувся традиційний ХХI Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби (скопійовано)

6 березня 2017 р.

У київському «Палаці спорту» відбувся традиційний ХХI Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Понад 400 борців з 212 країн світу виборювали нагороди турніру. Українські борці не просто бажали перемогти перед рідними трибунами, адже на кону був і статус першого номера в збірній, що давало право поїхати на чемпіонат Європи.

Детальніше »

В ЛДУФК відбувся семінар на тему: «Теоретичні та практичні основи концепції PNF»

6 березня 2017 р.

1 березня у рамках співпраці між Львівським державним університетом фізичної культури та Польським центром функціональної реабілітації «VOTUM» (Краків) відбувся семінар на тему: «Теоретичні та практичні основи концепції PNF».

Детальніше »

Два золота, срібло та бронза з чемпіонатів України

6 березня 2017 р.

З 1 по 4 березня 2017 р. у м. Коломия проходять чемпіонати України з жиму лежачи серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок в яких взяли участь представники 17 областей України.  

До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти ЛДУФК.

Детальніше »

Анна Музичук повертається зі сріблом

ШАХИ. ЧС-2017

3 березня 2017 р.

Фінальна серія партій між чемпіонкою світу з рапіду та бліцу, випускницею Львівського державного університету фізичної культури Анною Музичук зі Стрия та китаянкою Тан Жонгі стала спражньою окрасою цьогорічного чемпіонату світу у Тегерані. Ще б пак, інтрига трималася до останнього – чотири партії у класичні шахи не виявили переможця – нічия – 2:2.

Детальніше »

Професор ЛДУФК взяла участь у черговій обласній галузевій скайп-нараді

3 березня 2017 р.

Вчора, 2 березня, за головування начальника управління Юрія Майбороди завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада у якій взяла участь професор Львівського державного університету фізичної культури Іванна Боднар, а також начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».

Детальніше »

Долю чемпіонського титулу визначить тай-брейк

ШАХИ. ЧС-2017 

2 березня 2017 р.

Третього березня визначиться чемпіонка світу з шахів серед жінок у Тегерані. Чотири матчі у класичні шахи не визначили переможця – нічия – 2:2. Тому доля чемпіонського титулу визначиться на тай-брейку 3 березня.

Детальніше »

Сьогодні Анна Музичук зіграє вирішальну партію

ШАХИ. ЧС-2017  

2 березня 2017 р.

2 березня (після обіду) випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук розпочне вирішальну, четверту, партію фіналу чемпіонату світу з шахів у Тегерані. Учора, 1 березня, стриянка білими фігурами перемогла китаянку Тан Жонгі й зрівняла загальний рахунок зустрічі – 1,5:1,5.

Детальніше »

Лютневий успіх наших велосипедистів

2 березня 2017 р.

Найкращою спортсменкою Львівщини у лютому стала Тетяна Клімченко. Вона – одна з найкращих недавніх випускниць кафедри стрільби та технічних видів спорту, майстер спорту України з велосипедного спорту (трек). Тренується під керівництвом заслуженого тренера України Ореста Тичка та В’ячеслава Рудька.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: у дебютному сезоні – п’яті

ВОЛЕЙБОЛ 

1 березня 2017 р.

Львівська жіноча волейбольна команда студенток Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун) у своєму дебютному сезоні вищої ліги України мали шанси потрапити до фінального етапу, де розіграють єдину путівку у суперлігу. Але дві поразки у заключному турі відкинули наших студенток з третього на п’яте місце.

Детальніше »

Чотири поспіль перемоги «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ 

28 лютого 2017 р.

З перемінним успіхом у вищій лізі України виступає жіноча баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук). Після чотирьох поспіль поразок від лідерів турніру наші баскетболістки здобули чотири поспіль перемоги, обігравши спочатку львівську «Політехніку» (71:38 і 67:28), а минулими вихідними – одеську команду «ОНМУ-Вінар» (61:45 і 74:37).

Детальніше »

У першому матчі фіналу – нічия

ШАХИ. ЧС-2017  

28 лютого 2017 р.

Сьогодні, 28 лютого, у свій День народження випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук зіграє другу партію фіналу чемпіонату світу з шахів, який триває у Тегерані.

Детальніше »

Успішні виступи легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонатах України

28 лютого 2017 р.

З 13 по 15 лютого 2017 року у м. Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Збірна команда Львівської області, набравши 510 очок, посіла 5 загальнокомандне місце.

Детальніше »

Сучасні тенденції у практиці й освіті з фізичної терапії

НАШІ ВИДАННЯ  

27 лютого 2017 р.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами Міжнародного наукового семінару «Сучасні тенденції у практиці й освіті з фізичної терапії», присвяченого 70-річчю нашого Університету.

Сучасні тенденції у практиці й освіті з фізичної терапії : тези доп. Міжнар. наук. семінару. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 76 с.

ISBN 978-617-7336-06-7

Детальніше »

Роман Алтунян – із «бронзою» чемпіонату України

БАДМІНТОН  

27 лютого 2017 р.

Радісна звістка надійшла з Вінниці, де минулими вихідними завершився чемпіонат України з бадмінтону  серед молоді 1999 р.н. Студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Алтунян (3 ФС) виборов третє місце у одиночних змаганнях і четверте – у парних.

Детальніше »

Сьогодні Анна Музичук стартує у фіналі

ШАХИ. ЧС-2017  

27 лютого 2017 р.

Сьогодні, 27 лютого (після обіду) у Тегерані розпочинається фінальна серія матчів чемпіонату світу-2017, у якій випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук зустрінеться з головною сенсацією турніру китаянкою Тань Чжуні.
Суперниці зіграють чотири класичні партії, а в разі загального нічийного рахунку 3 березня відбудеться тай-брейк.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК - призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 р.

24 лютого 2017 р.

22 – 23 лютого на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А. С Макаренка (м. Суми) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016 – 2017 навчальному році з галузі «Фізичне виховання і спорт».

У конкурсі взяло участь близько 80 учасників з понад двадцяти міст України, які представили актуальні наукові дослідження.

Детальніше »

Анна Музичук: ще один крок до фіналу

ШАХИ. ЧС-2017  

24 лютого 2017 р.

Блискучу перемогу чорними фігурами здобула випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук у першій партії півфінальної серії із росіянкою Алєксандрою Костенюк. Сьогодні, 24 лютого (після обіду) – повторна зустріч, у якій українку влаштовує навіть нічия.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася вікторина «Мова – душа народу»

24 лютого 2017 р.

23 лютого 2017 року, в рамках відзначення Всесвітнього дня рідної мови, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася вікторина «Мова – душа народу». Уже вдев’яте цей конкурс організували  кафедра української та іноземних мов,культурно-мистецький відділ та студентський профспілковий комітет.

Детальніше »

У ЛДУФК вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

22 лютого 2017 р.

Вчора в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід «Україна у боротьбі за незалежність: історія та сучасність». Подія була приурочена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше »

Анна Музичук уже в півфіналі

ШАХИ. ЧС-2017  

22 лютого 2017 р.

Продовжує тішити своїх прихильників випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук, котра дісталася півфіналу чемпіонату світу. За вихід у фінал українка зустрінеться з росіянкою Алєксандрою Костенюк.

Детальніше »

Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» переможці

БАСКЕТБОЛ 

21 лютого 2017 р.

Цього вікенду наша команда "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" зустрілася в чемпіонаті вищої ліги України з баскетболу серед жіночих команд з командою Львівської Політехніки. Суботній матч завершилася переконливою перемогою наших дівчат (рахунок 71:38). Найрезультативнішими серед студенток ЛДУФК були: Анжеліка Зволяк (17 очок), Катерина Скакаліна (16 очок) та Вікторія Бабич (12 очок).

Детальніше »

Анна Музичук: перша перемога у чвертьфіналі

ШАХИ. ЧС-2017  

21 лютого 2017 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури, єдина українська учасниця, яка залишилась на чемпіонаті світу в Тегерані, стриянка Анна Музичук, обігравши Антоанету Стефанову з Болгарії у першій партії чвертьфінальної двоматчевої дуелі, зробила вагомий крок до півфіналу головного турніру року. Сьогодні, 21 лютого (після обіду) – повторна партія.

 

Детальніше »

Студенти ЛДУФК медалісти молодіжного чемпіонату Європи

КАРАТЕ 

20 лютого 2017 р.

17-19 лютого у столиці Болгарії м. Софії проходив 43-й чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді у якому брала участь збірна команда України. Змагання зібрали 1147 молодих спортсменів з 50 країн Європи які змагались у вікових групах 14-15, 16-17  та 18-20 р.р.. Українська команда складалась з 35 спортсменів, серед яких були троє студентів ЛДУФК, вихованців львівського клубу «Юніон»Герчук Тарас (42 гр.ф\в), Мястковська Анастасія (41 гр. ф\с) та Рябошапко Кирило (2 гр. ф\в),  які виступали у розділі куміте серед молоді.

Детальніше »

Анна Музичук стартує у чвертьфіналі

ШАХИ. ЧС-2017  

20 лютого 2017 р.

Сьогодні, 20 лютого (після обіду), випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук розпочне першу партію чвертьфінального етапу чемпіонату світу проти Антоанети Стефанової з Болгарії.

Детальніше »

Олена Підгрушна – срібний призер чемпіонату світу

БІАТЛОН 

20 лютого 2017 р.

Національна жіноча збірна команда України (Ірина Варвинець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна) виборола срібні медалі чемпіонату світу у австрійському Хохфільцені в естафетній гонці. Приємно відзначити, що останній етап біатлонної гонки феноменально провела капітан нашої збірної, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна.

Детальніше »

Залишилася лише Анна Музичук

ШАХИ. ЧС-2017 

17 лютого 2017 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук продовжує успішні виступи на чемпіонаті світу у Тегерані. Наша краянка пройшла два етапи змагань і тепер гратиме у 1/8 фіналу із Фам Ле Тхао Нгуен із В’єтнаму (перша партія - 17 лютого після обіду).

Детальніше »

Анна Музичук гратиме у 1/8 фіналу

ШАХИ. ЧС-2017 

16 лютого 2017 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук продовжує успішні виступи на чемпіонаті світу у Тегерані. Наша краянка пройшла два етапи змагань і тепер гратиме у 1/8 фіналу.

Детальніше »

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради  України привітав срібну призерку Всесвітньої зимової Універсіади-2017 зі сноуборду, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Аннумарі Данчу

Третя поспіль перемога Анни Музичук

ШАХИ. ЧС-2017 

15 лютого 2017 р.

Стриянка Анна Музичук, котра вищу освіту здобула у Львівському державному університеті фізичної культури, здобула третю поспіль перемогу на чемпіонаті світу з шахів у Тегерані. Після того як наша шахістка двічі обіграла Аміну Мезуд з Алжиру у 1/16 фіналу Анна Музичук у першій партії двоматчевого протистояння перемогла росіянку Аліну Кашлінскую. Сьогодні, 15 лютого, після обіду – друга партія між ними.

 

Детальніше »

Українські студенти привезли з Універсіади-2017 два «золота», три «срібла» та чотири «бронзи»

Всесвітня Універсіада-2017 

13 лютого 2017

У Казахстані завершилася ХХVІІІ Всесвітня зимова Універсіада-2017, на якій українські студенти-спортсмени здобули 9 медалей – 2 золотих, 3 срібних та 4 бронзових. Однією з перших виборола срібну медаль для нашої країни у змаганнях зі сноуборду представниця Львівського державного університету фізичної культури Аннамарі Данча.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – третій у вищій лізі

ВОЛЕЙБОЛ 

13 лютого 2017 р.

Волейболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» під керівництвом головного тренера Василя Ковцуна минулих вихідних відіграли у місті Лева чергові матчі чемпіонату України серед команд вищої ліги, після яких наш колектив залишився на третьому місці турнірної таблиці.

Детальніше »

Аня Музичук стартувала з перемоги

ШАХИ. ЧС-2017 

13 лютого 2017 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук з перемоги розпочала свої виступи на чемпіонаті світу у Тегерані. У стартовому раунді (1/32 фіналу) наша шахістка двічі обіграла Аміну Мезуд з Алжиру і вийшла до 1/16 фіналу.

Детальніше »

Конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт» стартував!

10 лютого 2017 р.

Сьогодні, 10-го лютого, на Львівщині розпочався обласний конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт». В рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року Львівський державний університет фізичної культури разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з 10 лютого до 20 березня 2017 року проводить обласний конкурс дитячих творчих робіт «Я і мій друзяка Спорт».

 

Детальніше »

Анну Музичук нагородили як найкращу спортсменку у грудні

ШАХИ  

8 лютого 2017 р.

7 лютого відділення НОК у Львівській області провело традиційну церемонію нагородження найкращого спортсмена і тренера місяця Львівщини. За підсумками грудня 2016 року нагороду і грошову премію від голови обласного відділення НОК Юрія Турянського отримала шахістка зі Стрия, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук та її двоє наставників і батьків, випускники нашого «інфізу» Наталія і Олег Музичуки.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Антон Мигда у ТОП-10 мас-старту

Всесвітня Універсіада-2017  

7 лютого 2017 р.

У казахському Алмати біатлонна програма зимової Всесвітньої Універсіади завершилася чоловічою гонкою з масовим стартом, де студент Львівського державного університету фізичної культури, прапороносець збірної України на відкритті Ігор Антон Мигда потрапив до десятки кращих – дев’яте підсумкове місце.

Детальніше »

Чотири медалі студентів ЛДУФК

БОРОТЬБА САМБО 

6 лютого 2017 р.

З 2 по 5 лютого в одеському спорткомплексі «Університет» тривав молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо (спортивний і бойовий розділи), на якому студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули чотири медалі.

Детальніше »

Віталій Олевич фінішує другим у Кубку України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

6 лютого 2017 р.

Студент 32 групи факультету спорту, майстер спорту України здобуває срібні нагороди Кубку України з важкої атлетики у Чернігові – першому національному старті 2017 року.

Детальніше »

Ольга Заяць – на п’єдесталі пошани

ВАЖКА АТЛЕТИКА   

3 лютого 2017 р.

Студентка 43 групи факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту України Ольга Заяць виборола бронзову нагороду Кубка України у Чернігові. Зазначимо, що це – перший всеукраїнський старт важкоатлетів у 2017 році за новими міжнародними правилами.

Детальніше »

Олександр Чакалов і Роман Алтунян – срібні призери чемпіонату України

БАДМІНТОН 

3 лютого 2017 р.

У місті Дніпро завершився чемпіонат України з бадмінтону 2017 року серед молоді не старше 1998 року народження. Львівщину представляли троє спортсменів ДЮСШ «Верховина», студенти першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Олександр Чакалов, Роман Алтунян і Олег Жуцький (тренери – Оксана Гречанюк та Іван Каратник).

Детальніше »

У Сумах завершився чемпіонат України зі стрільби з луку в приміщенні

СТРІЛЬБА З ЛУКА

2 лютого 2017 р.

27-30 січня 2017 р. у Сумах відбувся чемпіонат України зі стрільби з луку в приміщенні. До Сум з’їхалися найкращі лучники України, щоб позмагатися у першості серед дорослих, юніорів, які виступлять у олімпійському та блочному луці. Участь у змаганнях взяли випускники та студенти Львівського державного університету фізичної культури. Змагання проводилися в манежі СумДУ.

Детальніше »

Перші медалісти вже повернулися додому

Всесвітня Універсіада-2017  

2 лютого 2017 р.

Вчора команда сноубордистів повернулася із Всесвітньої зимової Універсіади – 2017 додому. Першими медалістами Універсіади стали: срібна призерка Аннамарі Данча (аспірантка Львівського державного університету фізичної культури) та дворазовий бронзовий призер Олександра Белінський (студент Харківської державної академії фізичної культури).

Детальніше »

У оновленому світовому рейтингу Анна Музичук на третьому місці, Марія – на шостому

ШАХИ  

1 лютого 2017 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила оновлений рейтинг-лист станом на 1 лютого 2017 року.

В першу десятку списку у жінок, як і раніше, входять дві українки – випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук (коефіцієнт – 2558) та її молодша сестра, екс-чемпіонка світу Марія Музичук (2546), які зберегли за собою третю і шосту позиції відповідно, повідомляє.

Детальніше »

Гратуляції родині Боберських!

1 лютого 2017 р.

У вівторок 31 січня 2017 р. у Львівському державному університеті фізичної культури нещодавно іменованому почесним ім’ям Івана Боберського привітали його племінницю - п. Лесю Чабан (дівоче прізвище – Боберська) з нагоди її 80-річного ювілею.

Детальніше »

Антон Мигда – сьомий в індивідуальній гонці біатлоністів на Універсіаді-2017

Всесвітня Універсіада-2017 

31 січня 2017 р.

В столиці ХХVІІІ Всесвітньої зимової Універсіади-2017 Алмати закінчилася індивідуальна гонка у чоловіків на дистанції 20 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

 

Детальніше »

Збірна викладачів ЛДУФК - бронзові призери футбольного турніру

31 січня 2017 р.

26 січня 2017 року на спортивній базі ЛНУ ім. І.Франка відбувся кубок з міні-футболу, присвячений пам’яті завідувача кафедри фізичного виховання та спорту, професора Володимира Осінчука.

Детальніше »

Сьома перемога команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ 

31 січня 2017 р.

Минулими вихідними у вищій лізі жіночого вітчизняного баскетболу відбулися чергові матчі. Баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобули дві перемоги над командою СДЮСШОР «Миколаїв» (51:36, 42:41) у залі Львівської ОДЮСШ, де 1-2 лютого прийматимуть одного з лідерів турніру БК «Франківськ» (початок матчів – 15:00 та 11:00 відповідно).

Детальніше »

Історія розвитку футболу

НАШІ ВИДАННЯ   

31 січня 2017 р.

Пропонуємо ознайомитися з посібником „Історія розвитку футболу”.
Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри футболу нашого Університету Ігор Миколайович ЧОРНОБАЙ.
 
Чорнобай І. 
Історія розвитку футболу : посібник / Ігор Чорнобай. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 648 с. [+68 c. іл.]
 
ISBN 978-966-2328-94-3

Детальніше »

Перша медаль України

Всесвітня Універсіада-2017  

30 січня 2017 р.

Представниця Львівського державного університету фізичної культури Аннамарі Данча виборола срібну медаль у змаганнях зі сноуборду на Всесвітній зимовій Універсіаді в казахському Алмати.

Детальніше »

Одне срібло та дві бронзи з чемпіонатів України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

27 січня 2017 р.

З 23 по 27 січня у м. Коломия проходять чемпіонат України з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок та чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп в якому взяли участь представники 18 областей України.  

До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти ЛДУФК.

Детальніше »

Троє випускників ЛДУФК змагаються на шаховому турнірі в Гібралтарі

ШАХИ 

26 січня 2017 р.

Стартував традиційний шаховий фестиваль в Гібралтарі Tradewise Gibraltar Chess – 2017. Цьогоріч серед його учасників і троє зіркових випускників нашого зоряного університету.

Детальніше »

Театр "Мета" - дипломант різдвяних фестивалів

26 січня 2017 р.

Упродовж січня різдвяні традиції об’єднували українську громаду через милозвучні колядки та вертепи, які мандрували із благодатною звісткою про народження маленького Божого дитятка. Із своїм вертепом актори театру «Мета», в якому займаються учасники театрального гуртка культурно-мистецького відділу ЛДУФК, також взяли участь у фестивалях, які впродовж багатьох років збирають талановитих виконавців. Це, зокрема, ХІ фестиваль «Спалах різдвяної звізди», ХVІІІ фестиваль «Велика коляда» закарпатська, «Різдвяний дзвін Покрови».

Детальніше »

Студентська спортивна делегація України вирушила на зимову Універсіаду-2017

26 січня 2017 р.

У столичному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочисті проводи студентської збірної команди України на Всесвітню зимову Універсіаду, яка стартує 29 січня в казахстанському місті Алмати. Під оплески Василь Кремень передав Державний прапор України прапороносцю команди, біатлоністу, студенту Львівського державного університету фізичної культури Антону Мигді.

Детальніше »

Шпажистки Почкалова і Пантєлєєва – п’яті на третьому етапі Кубка світу-16/17

ФЕХТУВАННЯ 

24 січня 2017 р.

20–22 січня в іспанській Барселоні відбувся третій етап Кубку світу з фехтування на шпагах серед жінок сезону-2016/2017. Відразу дві українки – Олена Кривицька з Тернополя та випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анфіса Почкалова зуміли пробитися в 1/8 фіналу особистого турніру.

Детальніше »

У XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді візьмуть участь спортсмени ЛДУФК

20 січня 2017 р.

17 січня 2017 року у МОН України відбулося засідання Організаційного комітету щодо підготовки та участі збірних студентських команд України в XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді, яка відбудеться в місті Алмати Республіки Казахстан. На спортивних аренах Алмати змагатиметься чимало представників Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Анна Музичук дізналася ім’я першої суперниці на Чемпіонаті світу-2017

ШАХИ 

19 січня 2017 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) опублікувала пари першого туру на жіночому Чемпіонаті світу 2017 року, який пройде з 10 лютого по 5 березня у Тегерані (Іран).

У числі 64-ох учасниць змагань за світову корону боротимуться і п’ятеро представниць України, серед яких цього разу не буде екс-чемпіонки світу, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Марії Музичук.

Детальніше »

Віталій Кільчицький показав третій в історії біатлону результат за швидкістю стрільби

БІАТЛОН  

13 січня 2017 р.

Під час чоловічої естафети 4х7.5 км на п’ятому етапі Кубку світу сезону-16/17 в німецькому Рупольдінгу, український біатлоніст, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький на заключному  етапі показав один з кращих результатів по швидкості стрільби в історії чоловічих естафет – закрив усі мішені на «стійці» за 17 секунд.

Детальніше »

Анна Музичук – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня 2016 року

ШАХИ 

4 січня 2017 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщині за підсумками спортивного грудня 2016 року.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ