Анастасія Горлова – чемпіонка України серед молоді

Радісна звістка надійшла з Дніпра, де завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років. Львівська спортсменка Анастасія Горлова, котра вищу освіту здобуває у Львівському державному університеті фізичної культури, стала чемпіонкою України серед молоді до 23 років у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.

Днем раніше екіпаж-четвірка, до складу якого входить Анастасія Горлова, Діана Свиридова (м. Горішні Плавні), Наталія Докієнко (м. Фастів) та Тетяна Єднак (м. Тернопіль) здобули дві золоті нагороди на дистанції 500 м та в спринті.

Інший львівський каноїст Тарас Мазовський став чемпіоном України (U-23) на дистанції 500 м та здобув бронзову нагороду на дистанції 200 м. Сергій Нагорний здобув «срібло» та «бронзу» на дистанціях 200 та 500 м у каное-одиночці. Чоловічий екіпаж у складі львівських спортсменів Кирила Федечка, Станіслава Львова, Андрія Корця та Андрія Захарова з Херсону, посів 2 місце на дистанції 1000 м в каное-четвірці.

У командному заліку Львівська область на чемпіонаті України серед молоді до 23 років – на другому місці після Херсонської. Зазначимо, що на чемпіонаті України серед юніорів, команда Львівщини посіла перше командне місце.