Аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у серпні

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня 2017 року представницю борцівської школи, заслуженого майстра спорту України, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлію Ткач.

Її особистий наставник Олексій Ткач став найкращим тренером Львівщини за підсумками останнього літнього місяця. Зазначимо, що це почесне звання 28-річна львів’янка отримала завдяки блискучому виступу у складі національної збірної команди України на чемпіонаті світу з боротьби у Парижі, де вона виборола срібну медаль.

Роман ЦЮНЯК