Двоє робінгудів ЛДУФК стрілятимуть з лука на Універсіаді-2017 в Тайбеї-2017

Упродовж п’яти днів, з 20-го по 24-е серпня включно, у Тайбеї триватиме турнір зі стрільби з лука в рамках ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади-2017, яка загалом збере понад 12 000 студентів-спортсменів зі 160-ти країн з усіх куточків нашої планети.

Українська команда зі стрільби з лука традиційно для найпрестижніших змагань найвищого ґатунку буде серед головних претендентів на нагороди. У Тайбеї в складі «синьо-жовтих» лучників виступатимуть й двоє представників кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, у чоловічому турнірі з класичного лука змагатиметься випускник нашого вишу, золотий медаліст Перших Європейських ігор у Баку-2015, чинний чемпіон України Георгій Іваницький. А в складі української збірної з блочного лука стрілятиме Ігор Кардаш.

А в тренерському штабі української збірної лучників на майбутніх змаганнях у Тайбеї працюватиме старший викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, заслужений тренер України Василь Ткачек.

Додамо, що у Тайбеї упродовж перших трьох днів, 20-го – 22-го серпня, турніру зі стрільби з лука проходитимуть кваліфікаційні змагання. А дуелі, у яких безпосередньо буде розіграно комплекти медалей ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади-2017, відбудуться 23 та 24-го серпня.

Іван ДУПНАК