Футболісти України вийшли у чвертьфінал

Ще одна приємна звістка надійшла з далекого Тайбея. Студентська збірна України з футболу виграла вирішальний матч групового етапу Всесвітньої Універсіади в Аргентини (2:1), а суперники по нашій групі Корея й ПАР зіграли унічию (2:2), що дозволило «синьо-жовтим» пробитися до чвертьфіналу.

Ворота збірної України у цій грі захищав студент Львівського державного університету фізичної культури і гравець «Карпат» Іван Сілецький. Увесь матч відіграли ще двоє студентів ЛДУФК – півзахисники Тарас Завійський з «Карпат» і Михайло Козак з «Олександрії». Обоє, до речі, отримали попередження на 3-й і 76-й хвилинах відповідно, а два голи у складі збірної України забив Антон Котляр (16-а і 58-а хв.). Ще двоє студентів ЛДУФК Андрій Бусько та Ігор Дуць залишилися в запасі.

Загалом склад нашої команди у грі з Аргентиною був таким: Іван Сілецький – Василь Курко, Микита Безуглий, Євген Потароченко (Максим Банасевич, 72), Гліб Бухал, Тарас Завійський, Костянтин Пархоменко, Олексій Моісеєнко, Михайло Козак, Алішер Якубов (Роман Бочак, 65), Антон Котляр (Данило Книш, 74).

Підсумкове турнірне становище в нашій групі: Аргентина - 6 очок, Україна - 6, Республіка Корея - 4, ПАР - 1.

Отож, чвертьфінальний поєдинок збірна України проведе 25 серпня проти команди Мексики (початок матчу – 14:30 за Києвом), яка посіла перше місце у квартеті А – 7 очок (нічия з Францією – 1:1, перемоги над Ірландією – 1:0 і збірною Тайбея – 3:0).