Футзалісти ЛДУФК здобули другу перемогу в рамках Універсіади Львівщини-2018

У вівторок, 13 березня, відбувся другий тур Універсіади Львівщини з футзалу 2018 року. Збірна команда ЛДУФК «на виїзді» у багатофункціональному залі-манежі СКА зіграла з командою Національної академії сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного і перемогла з рахунком 9:3.

Тон у грі одразу ж від початку матчу задала перша четвірка ЛДУФК, яка складається з гравців львівської «Енергії» Віталія Радевича, Олега Гасюка, Тараса Абрамчука, а також вихованця футбольної школи «Карпати» Маркіяна Леська. До речі, зараз футзальна «Енергія» готується до напруженого півфінального двобою за Кубок України з футзалу, який відбудеться у Запоріжжі.

Гра з перших хвилин тривала за переважного володіння м’ячем гравців нашої команди і була багатою на красиві ігрові комбінації та забиті м’ячі. До середини першого тайму рахунок вже був 3:0 на користь команди ЛДУФК. Ефективно та ефектно, і, найважливіше, результативно діяли Віталій Радевич, Тарас Абрамчук, Олег Гасюк, Валентин Гнатюк, Роман Сачко. Не «загубився» у грі й дебютант футзальної збірної ЛДУФК, студент 34 групи факультету спорту ЛДУФК Юрій Іваночко.

Та захопившись атакувальними діями, в яких безпосередньо «феєрив» воротар молодіжної збірної України і львівської «Енергії» Назар Войтович, «інфізівці» поплатилися небезпечними контратаками суперників та пропущеним спочатку одним, а згодом і другим забитими м’ячами у ворота збірної ЛДУФК. Тренерський штаб (старший тренер – Ігор Чорнобай, тренери – Олег Колобич і Олександр Огерчук) відразу вніс певні корективи у тактико-стратегічні побудови і дії нашої команди. Як результат, перший тайм завершився з рахунком 5:2 на користь збірної ЛДУФК. Проте, треба сказати, такий рахунок у футзалі аж ніяк не гарантує переможного результату до завершення матчу.

Другий тайм розпочався стартовим натиском і комбінаційною грою першої четвірки, яка забила у ворота військовиків ще один м’яч. Варто підкреслити, що друга половина гри пройшла за ще більшої ігрової та територіальної переваги команди ЛДУФК як у володінні м’ячем, так і в завершальних фазах атакувальної гри. Наш воротар Назар Войтович на чужій половині майданчика брав активну участь в атаках команди, займаючи позицію на фланзі та поблизу «чужих» воріт.

Матч закінчився з рахунком 9:3 на користь збірної ЛДУФК. Попереду важливі ігри з основними конкурентами в боротьбі за «золоту корону» Універсіади-2018.

Склад команди ЛДУФК: Назар Войтович (воротар, капітан), Олег Гасюк, Віталій Радевич, Тарас Абрамчук, Маркіян Лесько – Валентин Гнатюк, Роман Сачко, Юрій Іваночко, Богдан Мацьків (воротар).