«Галичанки» виграла Суперкубок України

5 вересня львівська «Галичанка», за яку виступають здебільшого студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, перемогла херсонську «Дніпрянку» (34:23) і вдруге поспіль стала володарем Суперкубка України.

Підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко залишили почесний трофей, який є перехідним і розігрується вдруге в історії українського жіночого гандболу, у Львові. Нагадаємо, минулого року «Галичанка» також здолала «Дніпрянку».

Асистент головного тренера «Галичанки» Анжела Савченко так прокоментувала цей матч: «Це наша перша офіційна гра у новому сезоні. Ми з головним тренером Тетяною Штефан хвилювалися  за дівчат, адже склад команди значно оновився. Але вони перемогли. Звичайно, ми дуже раді, що Суперкубок залишився у нас. Загалом задоволені, але зрозуміло, що не буває ідеальних ігор, у кожній – можна знайти якісь похибки. У цьому матчі дівчата припускалися помилок в захисті. Про це не дуже хочеться говорити, адже є результат, є перемога, тому ми на позитиві. Але, як тренери, певні висновки зробили та знаємо над чим потрібно допрацювати, які нюанси та елементи гри підправити. Додам, що далося взнаки й хвилювання, адже це перший і відповідальний матч, ще й вдома, на очах у своїх уболівальників. Це хвилювання треба забрати і гра піде значно краще. Є і дуже позитивні моменти. Добре проявила себе Наталія Стрюкова: зіграла стабільно і як належить півсередньому. Наталка із вісьмома м’ячами стала найрезультативнішим гравцем Суперкубка.

Суперкубкова гра ще й стала для нас контрольною перед єврокубковим матчем, який відбудеться цієї неділі у Львові. Приймаємо нідерландську команду «Morrenhof Jansen Dalfsen». Це буде дуже серйозна зустріч – європейського рівня. Тому ні дня не відпочиватимемо і вже сьогодні проведемо тренування».

Гандбол. Жінки. Суперкубок України-2017
«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) –  34:23 (18:11)
«Галичанка»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк – Наталія Стрюкова (8 голів), Марина Коновалова (5), Анастасія Баранович (5), Софія Давидянц (3), Ілона Гайкова (3), Олена Косик (3), Наталія Воловник (3), Наталія Сабова (2), Тетяна Поляк (2), Наталія Савчин, Мар’яна Маркевич, Ольга Василяка, Юлія Головко, Тетяна Череп. Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко.
«Дніпрянка»: Тетяна Чорнявська, Тетяна Кузеванова – Олена Сорокіна (6 голів), Христина Гречка (4), Марта Іщенко (4), Дарина Сурган (3), Марина Поцелуєва (1), Анастасія Головко (1), Ірина Павлик (1), Софія Лисенко (1),  Анастасія Калигіна (1), Ірина Мінєєва (1), Альона Каменщик, Ганна Дябло. Тренери: Михайло Милославський, Борис Милославський.

Наталія ВАСЬО

Фото Романа Шарого