Європа пишається українськими студентами

Керівництво Європейської спортивної студентської асоціації (EUSA) привітало українських студентів з вдалим виступом на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка нещодавно фінішувала у місті Тайбей (Тайвань).

Пропонуємо вашій увазі повний текст вітання та запрошення української делегації на Європейські студентські ігри-2018 у місті Коїмбра (Португалія).

Шановні друзі,

Від імені Виконавчого комітету Європейської спортивної студентської асоціації (EUSA) та від себе особисто вітаємо із досягненнями ваших студентів-спортсменів на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді-2017 у місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР).

Ми захоплені, що наші європейські студенти змогли репрезентувати не тільки себе, але й свої університети, країну та увесь студентський спорт Старого Світу в найкращий можливий спосіб на цьому міжнародному студентському святі. Ми також горді тим, що з 62 країн-медалістів 31 – з Європи, члени EUSA.

Ми з нетерпінням чекаємо ваших студентів-спортсменів на Європейських студентських іграх-2018 у місті Коїмбра (Португалія) та інших майбутніх заходах EUSA.

З найкращими побажаннями

Адам Рошек, президент EUSA