Ксенія Пантелєєва – бронзовий призер особистого турніру шпажисток!

Представниця Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва зійшла на п’єдестал пошани ХХІХ літньої Всесвітньої Універсіади-2017, яка проходить в Тайбеї. У особистих змаганнях з фехтування на шпагах вона здобула бронзову нагороду.

Ксенія у турі прямого вибування стартувала з 1/32 фіналу, де здобула перемогу над німкенею Ванессою Рідмюллер з рахунком 15:10. У наступному ж бою, за вихід до ТОП-16, Ксенія зустрілася з ще однією випускницею нашого вишу Анфісою Почкаловою і перемогла партнерку по національній збірній з перевагою в чотири уколи – 15:11.

Після важкої перемоги в 1/16 фіналу Пантелєєва не зазнала проблем у дуелі в 1/8 фіналу з американкою Катериною Ніксон, завершивши поєдинок з рахунком 15:9, і в чвертьфіналі з аналогічним рахунком вибила з боротьби представницю Південної Кореї Дан Ву Ю.

23-річна львів’янка зачохлила свою шпагу лише в півфіналі турніру, де вона тільки одним уколом (13:14) програла польці Камілі Питці і завершила свій виступ на третьому місці, вперше вигравши особисту бронзову медаль Всесвітньої Універсіади.

Для Пантелєєвої студентські Ігри-2017 на Тайвані стали третіми в кар’єрі. До цього найкращим результатом українки в особистих змаганнях на турнірах такого масштабу було 36-е місце в корейському Кванджу в 2015 році. А от в командних змаганнях вона була бронзовим призером на Універсіаді-2013 в Казані.

Додамо, що в особистих змаганнях шпажисток Україну також представляла студентка ЛДУФК Юлія Свистіль, яка зупинилася в 1/32 фіналу, не впоравшись з Чой Хай Джо з Південної Кореї – 13:15.

ХХІХ
ЛІТНЯ ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА. ТАЙБЕЙ-2017. ФЕХТУВАННЯ

20 липня. Шпага. Жінки. Особиста першість (89 учасниць)

Чвертьфінал