Квартет робінгудів стартує в Берліні на IV етапі Кубка світу-2017

Сьогодні, 9-го серпня, у Берліні розпочинається четвертий, заключний етап Кубка світу зі стрільби з лука сезону 2017 року. Змагання у столиці Німеччини триватимуть упродовж п’яти днів – за заключними пострілами, які остаточно й визначать володарів почесних трофеїв, глядачі спостерігатимуть у неділю, 13-го серпня.

Серед головних претендентів на медалі німецької проби традиційно й українські робінгуди. Зазначимо, що склад «синьо-жовтої» дружини рівно на половину (четверо з восьми спортсменів) сформовано з представників Львівського державного університету фізичної культури.

У складі чоловічої команди в Берліні виступатимуть студент ЛДУФК Юрій Гавелко та два випускники нашого вишу – чинний чемпіон України Георгій Іваницький і ветеран національної збірної Мар’ян Івашко.

Представниця ЛДУФК змагатиметься в столиці Німеччини і в складі української жіночої збірної – це минулорічна випускниця нашого вишу Вероніка Марченко.

Додамо, що обидві збірні команди України, чоловічу і жіночу, очолюють також випускники Львівського державного університету фізичної культури – заслужені тренери України Сергій Антонов та Віктор Михайленко відповідно.


Іван ДУПНАК 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ