На Універсіаді-2017 в Тайбеї за збірну України гратимуть п’ятеро футболістів ЛДУФК

Студентська збірна України з футболу у суботу, 19-го серпня, розпочне свої виступи на ХХІХ літній Всесвітній Універсіаді-2017, що відбудеться у період з 18-го по 30-е серпня в місті Тайбей (Тайвань).

У заявці української футбольної збірної на планетарний форум студентського спорту одразу п’ятеро студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури, а саме троє гравців львівських «Карпат»: воротар Іван Сілецький, крайній захисник Андрій Бусько і півзахисник Тарас Завійський, а також центральний захисник винниківського «Руху» Ігор Дуць і атакувальний хавбек ФК «Олександрія» Михайло Козак.

Працюватиме у тренерському штабі «синьо-жовтої» студентської команди, який очолює Анатолій Бузник і випускник Львівського державного університету фізичної культури, легендарний голеадор львівських «Карпат» Степан Юрчишин, який є рекордсменом в історії «зелено-білих левів» за кількістю забитих голів упродовж одного сезону.

Нагадаємо, що українська студентська футбольна команда двічі ставала кращою на Всесвітніх Універсіадах – у 2007 та 2009 роках. Цього разу футбольна Україна буде представлена на літніх Універсіадах в одинадцяте.

На Універсіаді-2017 «синьо-жовті» на попередньому етапі гратимуть у групі «D», де їхніми суперниками будуть студентські збірні Аргентини, Південно-Африканської Республіки та Південної Кореї. У чвертьфінал вийдуть дві найкращі команди з квартету.

РОЗКЛАД МАТЧІВ У ГРУПІ «D»

19 серпня (п’ятниця)

• 06:00. Аргентина – Південна Корея