Наталка Козачук доклалася до перемоги збірної України над Туреччиною

Жіноча збірна команда клубів України з хокею на льодовому майданчику у Києві зіграла товариський матч проти команди клубів Туреччини. «Синьо-жовті» перемогли свого суперника з розгромним рахунком 7:1. Ворота української збірної захищала студентка Львівського державного університету фізичної культури Наталка Козачук.

Початок поєдинку вийшов доволі жвавим. Турчанки краще контролювали шайбу і діяли більш злагоджено, проте наша команда була дуже успішною в завершальній стадії атак. У першому періоді команда Євгена Аліпова, закинувши «п’ять» сухих шайб, реалізувала майже всі створені нагоди. Саме у стартовому ігровому відрізку і було вирішено долю поєдинку.

В подальшому ігрова перевага українок не викликала жодних сумнівів. Гості лише інколи загрожували воротам Наталії Козачук, а єдину шайбу провели після обрізки нашої команди в центрі майданчика та контратаки у відповідь. Цікаво, що в цей момент турчанки грали у чисельній меншості.

На жаль, кінцівка поєдинку була затьмарена травмами двох хокеїсток (в українській команді ушкодження ноги отримала Елен Аліпова, одна з доньок головного тренера збірної України).

Найбільший внесок у перемогу української команди зробила Тетяна Онищенко, на рахунку якої чотири шайби та результативна передача. «Дубль» на рахунку найкращого бомбардира чемпіонату України Олени Ткачук.


ХОКЕЙ. ЖІНКИ. МІЖНАРОДНИЙ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

Україна (збірна клубів) – Туреччина (збірна клубів) – 7:1 (5:0; 1:1; 1:0)

УКРАЇНА: Козачук (В. Ткаченко, 50:55); Ветренко – Сердюк, Удовиченко – Романенко, Криворучко – Кобчук, Денисенко – Ценова; Ткачук – Т. Ткаченко – Цимиренко, Артем’єва – Добровольська – Бобошко, Елен Аліпова – Онищенко – Елізабет Аліпова, Гадлія – Євтєхова – Громова.

Головний тренер – Євген Аліпов.


ЗАКИНУТІ ШАЙБИ:

  • 1:0. Онищенко (Кобчук, Елізабет Аліпова, 03:27)
  • 2:0. Ткачук (Цимиренко, 05:45 – у більшості)
  • 3:0. Онищенко (08:49)
  • 4:0. Цимиренко (Онищенко, 13:31)
  • 5:0. Онищенко (Кобчук, Елен Аліпова, 13:43)
  • 5:1. Йілмаз (Карабук, 25:29 – у меншості)
  • 6:1. Онищенко (29:44 – у меншості)
  • 7:1. Ткачук (43:48 – у меншості)


Іван ДУПНАК 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ