Обласний конкурс відеороликів під гаслом «Я і мій друзяка Спорт»

В рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року Львівський державний університет фізичної культури разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділенням Національної академії наук України у Львівській області з 10-го вересня по 20-е листопада 2017 року проводить обласний конкурс відеороликів «Я і мій друзяка Спорт».

МЕТА ЗАХОДУ:

• популяризація традицій і культури здорового способу життя
• формування престижу здоров’я, активних занять спортом
• привернення уваги до оздоровчої рухової активності, як важливого компоненту здорового способу життя населення України
• виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, як найвищої соціальної цінності в державі
• популяризація професії вчителя фізичної культури
• розвиток творчого потенціалу молоді
• виявлення та підтримка талановитих осіб

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ ВИСТАВКИКОНКУРСУ

Організатором конкурсу виступає Львівський державний університет фізичної культури (далі – Організатор), який:

• забезпечує організацію і проведення конкурсу відповідно до цього Положення
• здійснює координацію діяльності конкурсної комісії та сприяє її роботі
• визначає тематику конкурсу
• приймає рішення про оголошення конкурсу
• забезпечує організацію проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів з метою популяризації конкурсу
• проводить реєстрацію конкурсних робіт та їх перевірку на відповідність встановленій формі і передає конкурсній комісії для здійснення оцінювання
• визначає переможців конкурсу на підставі пропозицій конкурсної комісії та проводить їх нагородження

Для проведення конкурсу Організатор утворює конкурсну комісію, строк повноважень якої завершується після підбиття підсумків конкурсу та проведення нагородження переможців.

До складу конкурсної комісії входять: голова, заступник голови, секретар та члени комісії (представники місцевих органів виконавчої влади за погодженням з їх керівниками), а також за згодою представники органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, громадських організацій, а також незалежних експертів, науковців.

Організатори конкурсу можуть залучати до його проведення партнерів та спонсорів.

УЧАСНИКИ
ТА УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Можливість взяти участь у конкурсі має будь яка особа або група осіб віком від 12 до 25 років, яка проживає чи навчається у Львівській області.

Об’єктом конкурсу є відеоролики. Вимоги до конкурсних робіт:
• відеоролики мають стосуватися теми пропаганди цінностей фізичної культури та масового спорту, відповідального ставлення до власного здоров’я, активного дозвілля, здорового способу життя, популяризації професії вчителя фізичної культури тощо
• тривалість – до 2 хвилин
• тип носія: CD, DVD, флеш-карта
• формат: AVI, MPEG, DVD
• на початку ролика вказати назву і дані автора (авторів)

Кожну конкурсну роботу необхідно супроводити авторською довідкою, (видрукуваною на листі паперу формату А4).

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК-АНКЕТУ АВТОРСЬКОЇ ДОВІДКИ МОЖНА ТУТ!

Від кожного учасника (колективу) приймається не більше трьох робіт.

Організатор конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

• актуальність
• повнота розкриття теми
• творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем з відомих робіт тощо)
• естетичність роботи

Організатор конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з 10-го вересня по 20-е листопада 2017 року включно.

Конкурсні роботи (або посилання на відеоролик для скачування його в «хмарному сховищі») надсилати на адресу ivannabodnar@ukr.net, подають особисто (передають через уповноважених осіб) або надсилають поштою на адресу Львівського державного університету фізичної культури (79007, м. Львів, вул. Костюшка, 11; кімн. 202) до 20-го листопада 2017 року і після зазначеної дати прийматися не будуть.

Переможці конкурсу визначаються колегіально за рішенням конкурсної комісії, яке приймається більшістю її голосів.

Організатор конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Організатором конкурсу передбачені перше, друге та третє призові місця.

Переможці конкурсу отримують подарунки і нагороджуються дипломами:
• за перше місце у конкурсі – диплом І ступеня
• за друге місце у конкурсі – диплом ІІ ступеня
• за третє місце у конкурсі – диплом ІІІ ступеня

Нагородження переможців здійснюється Організатором конкурсу, який має право вносити зміни в порядок нагородження переможців.

Інформація про умови проведення та результати конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Організатора – www.ldufk.edu.ua.

Оргкомітет конкурсу відеороликів «Я і мій друзяка Спорт»