Олександр Усик: «Я не дозволю собі поводитися так само брудно, як робив це Хук»

Український боксер-важковаговик, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик, який переміг у ніч з суботи на неділю в Берліні у рамках турніру Світової суперсерії боксу (WBSS) німця Марко Хука, нагадав своєму суперникові, що бокс – спорт джентльменів.

«Він обзивався, штовхався, всі бачили, що відбувалося... Він бив мене нижче (пояса), він намагався вдарити мене в потилицю... І у відповідь він не отримав жодного удару, тому що бокс – це вид спорту джентльменів, який народився в Англії. І я не дозволю собі поводитися так само брудно, як робив це він. Тому що Його Величність Бокс не заслуговує такого», – заявив переможець.

Коментуючи неналежні витівки Хука і людей з його команди напередодні бою, на зважуванні, образи, українець зазначив, що ті, напевно, хотіли якимось чином вивести його з себе. Але слухайте, хлопці, це дуже складно зробити», – сказав Олександр Усик та пообіцяв і надалі «відповідати тільки правильними речами – бити їх, у ринзі».

Слабкість суперника Олександра Усика, за його словами, «заводила» і він «сміявся в рингу».

При цьому українець запевнив, що «не злий» на Марко Хука. І що це не він не захотів з ним сидіти за одним столом на прес-конференції, а той його не почекав, поки переможець здавав проби. Боксери вийшли до преси окремо. При цьому Марко Хук заявив, що деякі його удари влучили в ціль і його супротивник їх «відчув».

За матеріалами ukrinform.ua