«Освітні програми МОК»

13 вересня за програмою олімпійського тижня Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кафедра теорії спорту та фізичної культури провела освітньо-пропагандиський захід для магістрантів спеціальності «Фізична культура і спорт» - «Освітні програми МОК».

В межах заходу відбулася лекція аспірантки кафедри, члена Комісії МОК з Олімпійської освіти, молодого посла ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року Віри Передерій. Магістранти ознайомилися з сучасними напрямами освітньої політики Міжнародного олімпійського комітету, освітніми платформами Міжнародного олімпійського комітету, діяльністю Національного олімпійського комітету України з реалізації завдань олімпійської освіти, зокрема, з проектом #OlympicLab. За словами ректора університету професора Євгена Приступи захід відбувся під гаслом «МОК – НОК - ЛДУФК».