Стартова перемога збірної команди ЛДУФК

Шостого березня розпочалися змагання з футзалу за програмою Універсіади Львівщини 2018 року. Чоловіча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури у домашньому залі спорткомплексу «СКІФ» здобула перемогу в матчі-відкритті над командою Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – 2:1.

Зі стартовим свистком арбітра збірна команда ЛДУФК пішла в атаку. Володіючи великою ігровою та територіальною перевагою, постійно і тактично грамотно контролюючи м’яч на чужій половині майданчика та поблизу воріт суперника, «інфізівці» реальних загроз для взяття воріт не створили. Натомість, пропустили контратаку і воротар молодіжної збірної України і львівської «Енергії», студент 34 групи факультету спорту ЛДУФК Назар Войтович змушений був витягати м’яча із сітки власних воріт – 0:1. Та невдовзі другій четвірці нашої команди вдалося зрівняти рахунок завдяки несподіваному удару з-під гравця суперника в нижній кут воріт у виконанні студента 44 групи факультету спорту ЛДУФК, центрального нападника Валентина Гнатюка – 1:1.

У другому таймі після професійної та плідної, як виявилося згодом, розмови в перерві матчу наша команда застосувала високий пресинг, «ганяючи» команду суперника по всьому майданчику. Ті, в свою чергу, часто розпочинали власні атаки простою довгою передачею на висунутого вперед свого центрального нападника. Активні переміщення наших гравців в атаці з відкриваннями і прониканнями у відкриті ігрові зони призводили до гольових моментів біля воріт наших суперників. Могли відзначитися студент 24 групи факультету спорту ЛДУФК, вихованець СДЮШОР «Карпати» Маркіян Лесько та студент 34 групи факультету спорту ЛДУФК, гравець основного складу львівської «Енергії» Олег Гасюк.

 

Та це була тільки прелюдія до рішучих і вирішальних для долі матчу миттєвостей. Продумані зусилля партнерів зумів реалізувати лідер команди ЛДУФК, студент 24 групи факультету спорту, гравець основного складу львівської «Енергії», капітан молодіжної збірної України з футзалу Віталій Радевич. Як і належить лідерові, Віталій дуже вдало завершив одну з багаточисельних атак команди, обігравши суперника, і вийшовши на ударну позицію – 2:1. Отож, перемогу святкувала команда ЛДУФК: Назарій Войтович (воротар, капітан), Олег Гасюк, Віталій Радевич, Тарас Абрамчук, Маркіян Лесько - Валентин Гнатюк, Олександр Цінчик, Назарій Слав’як, Василь Сюрко, Дмитро Пентелейчук, Остап Возний (воротар), Богдан Мацьків (воротар). Старший тренер – Чорнобай І. М., тренери – Колобич О. В., Огерчук О. Ф.

 

Роман Цюняк

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ