Перестало битися серце Ігоря Слюсарчука

Сьогодні, 6-го лютого, у Львові, на 29-му році життя зупинилося серце дворазового чемпіона світу із фрі-файту у важкій вазі, випускника Львівського державного університету фізичної культури Ігоря Слюсарчука.

Ігор Слюсарчук народився 14-го серпня 1989 року у Тернополі. Закінчивши навчання в нашому університеті, перебрався жити у місто Лева. З часом одружився, разом з дружиною виховував сина та продовжував на професійному рівні займатися змішаними єдиноборствами, зосередившись на
ММА та фрі-файті. При цьому тренувався він як у Львові, так і в Тернополі.

Починаючи з 2010 року Ігор Слюсарчук провів на рингу понад 30 боїв, у 15-ти з яких переміг нокаутом. У його колекції низка золотих нагород чемпіона України і Європи, престижний трофей за перемогу на «Кубку Буковеля – 2017», чимало нагород з різноманітних міжнародних турнірів у різних куточках світу. А в 2011 і 2012 роках він двічі поспіль вигравав титул чемпіона світу з фрі-файту у суперважкій вазі. Та тепер це все уже історія...

Експерти, що оглянули тіло покійного, ознак насильницької смерті не виявили. Остаточну причину смерті ще встановлюватимуть, однак, за попередніми висновками, Ігор Слюсарчук помер від інсульту.

Колектив Львівського державного університету фізичної культури висловлює щирі співчуття дружині, синові, рідним, близьким та друзям покійного.

Вічная пам’ять...

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ