Перестало битися серце Юрія Володимировича Петришина

Сьогодні, 20-го серпня, на 58-му році після тривалої важкої хвороби помер ще донедавна багаторічний завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури, професор, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, почесний працівник фізичної культури і спорту України Юрій Володимирович Петришин.

Увесь колектив працівників нашого вишу разом зі студентами сумує з приводу непоправної втрати одного з найкращих педагогів і науковців ЛДУФК та просто прекрасної Людини й висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Вічна пам’ять...

P.S. Повідомляємо, що Парастас за покійним відбудеться у понеділок, 21-го серпня, у капличці церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Пасічна, 83). Початок – о 19:00. Похорон розпочнеться там же у вівторок, 22-го серпня, о 12:00. Поховають тіло Юрія Володимировича на цвинтарі у Дублянах.