Шановні педагоги та студенти!

Прийміть сердечні вітання з Днем знань та з початком нового навчального року!

Це не тільки наше спільне свято, але й важливий та відповідальний день для усіх нас. Адже разом з першими кроками до знань студентів провідного спортивного закладу України відкриється і нова сторінка життя майбутнього Батьківщини. Країни, незалежність якої дорогою ціною завойовано революцією Гідності та ще і до сьогодні захищається нашими співвітчизниками на сході України.

Нова генерація спеціалістів – високопрофесійних і патріотичних, з активною громадянською позицією – це найактуальніше питання сьогодення. Тому уроки у вашій alma mater стануть новим серйозним етапом підготовки до шляху у доросле професійне життя. А разом з цим, маємо надію, і сталим поступом до розвиненої та сильної української держави. Від прагнень, наполегливості, терпіння і завзятості в навчанні залежатимуть як особисті результати, так і реалізація амбітних завдань державотворення.

Важлива роль, як і раніше, належатиме педагогам. Ваш безумовний професіоналізм, особистісні якості, досвід та власний приклад стануть вирішальною умовою якісного розвитку навчально-виховного процесу.

Успіхів Вам у новому році, здоров’я та благополуччя. І хай звершаться ваші плани та сподівання!

Міністр молоді та спорту України                 Ігор Жданов

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ