Сьогодні «Галичанка» у Львові зіграє матч за Суперкубок України-2017

У вівторок, 5-го вересня, у львівському палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбудеться поєдинок за Суперкубок України-2017 з гандболу серед жінок. Цей матч відкриє новий сезон-2017/2018 в українському жіночому гандболі.

Боротимуться за почесний трофей чемпіон Суперліги, володар національного Кубка львівська «Галичанка», кістяк якого сформовано з випускників та студенток Львівського державного університету фізичної культури, та бронзовий призер Суперліги, срібний призер Кубка України – херсонська «Дніпрянка».

Нагадаємо, що проведення Суперкубка України з гандболу серед жінок було започатковано минулого року. Володарем першого розіграшу Суперкубка України-2016 стала «Галичанка». Спершу матч за Суперкубок заплановано було провести у Львові між «Галичанкою», як чинним чемпіоном Суперліги сезону 2015/2016 і володарем Кубка України-2016 та ужгородськими «Карпатами», які в чемпіонаті й на Кубку України фінішували другими. Але «Карпати» відмовилися від участі, натомість погодилася «Дніпрянка», і матч пройшов у Херсоні 28 серпня 2016 року. Перемогу святкували львів’янки з рахунком 44:23 (20:12). Також гандболістку «Галичанки» Марину Коновалову визнали кращим гравцем Суперкубка.

Таким чином у 2016 році львівська команда завоювала усі можливі трофеї вітчизняного гандболу – «золото» чемпіонату України в Суперлізі, Кубок України та Суперкубок. Цьогоріч в активі «Галичанки» перемоги на чемпіонаті України та Кубку України.

Отож, запрошуємо львів’ян та гостей міста підтримати наших гандболісток у боротьбі за Суперкубок України-2017.

Початок матчу – о 18:00. Вхід для усіх категорій вболівальників – вільний.

За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка»