Студент ЛДУФК втратив свідомість і... через 15 хв. отямився

Невтішним виявися другий ігровий день для студентської збірної України з футболу на 29-й Всесвітній Універсіаді в Тайбеї. Мало того, що наші студенти програли Південній Кореї (0:5). Та й ще дуже прикрий епізод трапився на 80-й хвилині гри, коли студент Львівського державного університету фізичної культури й гравець «Карпат» Андрій Бусько через неймовірну спеку (постійно більше 35 градусів) втратив свідомість і впав на футбольне поле.

Арбітр матчу цього не помітив і гру своєчасно не зупинив. Згодом ще й карета швидкої допомоги ніяк не могла заїхати на стадіон. Тому першу медичну допомогу надавали лікарі команд разом з футболістами. На щастя, через 15 хв. Андрій отямився і машиною швидкої допомоги поїхав у лікарню. За словами головного тренера студентської збірної Анатолія Бузніка найстрашніше позаду й життю футболіста уже нічого не загрожує.

Тим часом, у наших футболістів завтра, 23 серпня, вирішальний матч групового етапу турніру з Аргентиною, яка виграла дві гри з однаковим рахунком 2:1 у Кореї та ПАР. Аби вийти з групи українцям треба перемогти Аргентину й сподіватися, що Корея не зможе обіграти ПАР.

Натомість значно кращі справи у наших волейболістів, за яку на Універсіаді виступає представник ЛДУФК Юрій Семенюк. Збірна України здобула перемои у перших двох матчах Універсіади над командами Мексики та Португалії.

Також переможно стартувала і жіноча волейбольна збірна України, кольори якої захищають представники ЛДУФК Дарія Дрозд і Катерина Сильченкова. Наші дівчата у першій грі впевнено обіграли Аргентину – 3:0 (25:13; 25:20; 25:10).

А ще дві медалі до загальної скарбнички студентської збірної України поклали плавці: Андрій Говоров виграв заплив на 50 метрів батерфляєм з новим рекордом Всесвітньої Універсіади – 23,56 секунди. Третім у цьому запливі фінішував ще один українець Андрій Хлопцов – 23,86 сек.

Отож, в активі нашої збірної уже дві золоті медалі плавців, одна срібна медаль гімнастів і три бронзові нагороди (плавання, дзюдо, фехтування), з-поміж яких і медаль представниці Львівського державного університету фізичної культури Ксенії Пантелєєвої.

Роман ЦЮНЯК