У неділю «Галичанка» стартує в Кубку ЄГФ

Чинні чемпіонки України та володарі Кубка і Суперкубка країни гандболістки львівської «Галичанки», в складі яких майже усі гравці є студентами або випускниками Львівського державного університету фізичної культури, у неділю, 10-го вересня, на домашньому майданчику розпочнуть боротьбу і за Кубок ЄГФ.

Єврокубковий матч відбудеться у львівському палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8). Початок о 18:00. Вхід на гру для вболівальників – безкоштовний.

Зазначимо, що «Галичанка» у новому сезоні – єдиний представник України у жіночих єврокубках. Львів’янки виступають у другому за престижністю клубному турнірі Європи з гандболу – Кубку ЄГФ (Європейської гандбольної федерації).

В рамках першого кваліфікаційного раунду Кубку ЄГФ сезону-2017/2018 підопічні Тетяни Штефан зіграють два матчі з командою «Морренгоф Янсен Дальфсен» (Нідерланди). Перший матч відбудеться у Львові, другий – в Нідерландах 16 вересня.

Як розповіла другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко, львів’янкам випало мати сильних суперниць: «Гандболістки «Морренгоф Янсен Дальфсен» досить таки міцні горішки – володарки Кубка і Суперкубка Нідерландів та віце-чемпіонки країни».

До наступного раунду Єврокубка вийде команда, яка переможе за сумою м’ячів, забитих у двох іграх. В разі однакової кількості голів перевагу отримає команда, яка більше м’ячів закинула на полі суперника.

У другому кваліфікаційному раунді на переможця чекатиме чеська команда DHK Banik Most. Матчі другого раунду відбудуться 14/15 та 21/22 жовтня 2017 року.

За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка»