У серпні – Всеукраїнський молодіжний пленер з питань студентського самоврядування та фізичного виховання студентської молоді

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України проводить Всеукраїнський молодіжний пленер з питань студентського самоврядування та фізичного виховання студентської молоді 21-28 серпня 2017 року на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве, Миколаївської області).

Інформація про захід та реєстраційна форма розміщена на веб-порталі НУ «Львівська політехніка» (http://lp.edu.ua), а також у спільнотах ВМГО «Національний студентський союз» у соціальних мережах.

Вартість участі в заході – 2.172 грн. (362 грн./доба перебування). Зазначена сума включає проживання, триразове харчування, роздаткові і методичні матеріали). Для реєстрації потрібно заповнити електронну анкет, що розміщена за ПОСИЛАННЯМ.

Реєстрація триває до 23:59 години до 31 липня. Наголошуємо на важливості мотиваційного блоку питань. Валсникам найкращих анкет організатори забезпечують знижку на участь до 50%.

Додаткову інформацію можна отримати у в.о. Президента ВМГО «Національний студентський союз» Анастасії Козак (096-36-59-147, 050-06-69-907).