Відійшов у інший світ Байцар Юрій Іванович

Сьогодні, 23-го квітня, на 70-му році життя перестало битися серце старшого викладача кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, судді національної категорії з лижного спорту Байцара Юрія Івановича. Ректорат та увесь колектив університету разом зі студентами сумують і висловлюють щирі співчуття рідним, друзям та колегам по роботі покійного.

Юрій Іванович, отримавши атестат про середню освіту, поступив на навчання у Львівський державний тоді ще інститут фізичної культури, а отримавши диплом про вищу освіту та відслуживши строкову службу в армії, почав свою трудову діяльність на кафедрі зимових видів спорту нашого вишу і пропрацював на ній усе своє життя. За майже півстоліття він проявив себе справжнім професіоналом, якого завжди побоювалися але водночас й любили студенти та цінувало керівництво і поважали колеги по роботі.

А ще Юрій Іванович, проживши далеко не легке життя, завжди вирізнявся своєю добротою та позитивним настроєм – що б не траплялося, які б проблеми чи негаразди не з’являлися на його життєвому шляху, він завжди залишався оптимістом і шукав рішення проблеми, думаючи в першу чергу не про власну вигоду, а про те, щоб творити добро для інших. Чого варта лише його багаторічна плідна робота, фактично на громадських засадах, із дітьми з розумовими відхиленнями. Юрій Іванович готував українські команди з лижних гонок та легкої атлетики для участі у Special Olympics – Всесвітніх Спеціальних Олімпіадах, де його підопічні неодноразово завойовували золоті, срібні та бронзові медалі.

Окрім того, він був членом головної суддівської колегії України з лижних перегонів та профспілкового комітету нашого вишу, де відповідав за організацію та проведення загально-університетських спортивно-масових заходів та за організація роботи кафедри з спортивними організаціями регіону. А найголовніше, у пам’яті усіх, хто його знав, він назавжди залишиться, як Людина з великої літери. Шкода лише, що усе це тепер уже в минулому...

Вічная пам’ять...

Прощання з покійним та поховання відбудеться у середу, 25-го квітня,
з каплички на вулиці Пекарській.
Початок – о 14:00.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ