Викладачі ЛДУФК відвідали Prime Marketing Forum у Львові

24 березня в конференц-залі готелю «Львів» відбувся Prime Marketing Forum в якому взяли участь: Павленчик Н.Ф., Павленчик А.О., Криштанович С.В., Гуль І.Г., Гуцуляк В.Р., Наконечна Л.Р.

Ця конференція була особливо корисною для тих, хто бажає скоротити рекламний бюджет і в той же час отримувати більше продажів, підвищити продуктивність бізнес-середовища і лояльність аудиторії до свого бренду. Участь пацівників кафедри економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу дала змогу освоїти нові прийоми маркетингу та в подальшому використовувати їх у навчанні та практиці при викладанні матеріалу студентам Львівського державного університету фізичної культури.

Prime Marketing – перша у Львові подія для бізнесу, яка об'єднає ТОП маркетологів України та представників успішних компаній.