Волейболісти обіграли Бразилію і вийшли до півфіналу

Чоловіча студентська збірна України з волейболу продовжує боротьбу за медалі на XXIX Всесвітній літній Універсіаді-2017, що триває в Тайбеї (Тайвань). У чвертьфіналі змагань «синьо-жовті» сьогодні, 27-го серпня, у чотирьох сетах обіграли команду Бразилії, одного з головних претендентів на медалі Студентських Ігор-2017 за оцінками фахівців перед стартом турніру.

Зазначимо, що українська збірна, вигравши перший сет, геть провалила другий, але зуміла зібратися і в третьому та четвертому знову домінувала, здобувши перемогу з рахунком 3:1 (25:20, 13:25, 25:21, 25:16).

За вихід у фінал Універсіади-2017 українці завтра, 28-го серпня, посперечаються з волейболістами збірної Ірану (початок о 08:00 за київським часом), які у чвертьфіналі дуже впевнено взяли гору над чехами – 3:0 (25:14, 25:23, 25:20). Другу півфінальну пару склали збірні Японії та Росії, які у чвертьфіналі перемогли Португалію (3:0) і Аргентину (3:2) відповідно.

Нагадаємо, в складі збірної України на позиції центрального блокуючого діє студент кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури Юрій Семенюк, який на клубному рівні виступає за львівську команду «Барком-Кажани», керманич якої Угіс Крастіньш є головним тренером як національної, так і студентської українських збірних.

Додамо, що також завтра, 28-го серпня, свій останній матч на Універсіаді-2017 зіграє і наша жіноча студентська збірна, у складі якої виступають дві представниці ЛДУФК – центральна блокуюча Дарія Дрозд та догравальниця Катерина Сильченкова, які на клубному рівні виступають за лідера жіночого вітчизняного волейболу южненський «Хімік».

Наші дівчата вчора у півфіналі програли росіянкам з рахунком 0:3 (21:25, 18:25, 21:25) і тепер в матчі за «бронзу» зустрінуться з господарем Універсіади-2017, командою Тайбея, яка в іншому півфіналі поступилася збірній Японії – 1:3 (27:25, 19:25, 15:25, 17:25). «Бронзовий» жіночий фінал завтра розпочнеться о 14:30 за київським часом.

Іван ДУПНАК