Волейболістки України гарантували собі місце у плей-оф

Жіноча студентська збірна України з волейболу, за яку виступають студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Дарія Дрозд і Катерина Сильченкова, здобула другу перемогу поспіль і гарантувала собі вихід у плей-оф.

Перемігши у стартовому матчі Аргентину (3:0), підопічні Андрія Романовича обіграли збірну Канади – 3:1. У іншому матчі групи В другого ігрового дня Аргентина завдала поразки Швейцарії – 3:2 (14:25, 25:9, 25:18, 24:26, 15:8) і наздогнала аргентинок за кількістю перемог. Таким чином, українки гарантували собі місце в плей-оф і в останньому матчі зіграють зі швейцарками за перше місце в групі (23 серпня, о 10.00), – повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України.

Дебютантка Всесвітньої Універсіади, студентка ЛДУФК і волейболістка южненського «Хіміка» Дарія ДРОЗД поділилася своїми враженнями клубній прес-службі.

– Дарія, це ваша перша Універсіада. Які враження залишає це свято спорту?
– Тут здорово. Дуже багато всього цікавого на змаганнях такого масштабу. Приймають тут дуже тепло. Гріх скаржитися.

– Різниця між Тайбеєм та Києвом п’ять годин. Як пройшла акліматизація?
– Адаптувалися доволі швидко. З цим не було проблем.

– Як годують у Тайбеї? Чи вистачає їжі? На фотографіях у соцмережах бачив довгі черги за їжею – тому і запитую.
– Такі черги цілком зрозумілі – дуже велика кількість учасників. А щодо безпосередньо їжі, вибір дуже великий вибір. Своєрідні страви, звичайно, присутні, але в цілому
смачно.

– Напередодні старту збірна України провела два спаринги. Який настрій у команді?
– Настрій бойовий. У нас хороша команда.

Україна – Канада – 3:1 (25:19, 25:18, 22:25, 25:20)

УКРАЇНА: Дегтярьова – 8 (2 - атака, 3 – блок, 3 – подача), Дрозд – 10 (8,2,0), Карпець – 10 (5,2,3), Сильченкова – 11 (10,1,0), Чернуха – 24 (20/45, 4/11, 0), Кириченко – 9 (6,2,1); Нємцева, Дудник 0. Тренер – Андрій Романович.

КАНАДА: Брісбуа (15), Вельтман (11), Отто (4), Касал (3), Корвалл (1), Леа (2); Феоре, Дорман (9), Культе, Ербін, Жарман (3), Робітайл.

Судді: Чі Чор Вонг (Гонконг), А.Г.Сардесаї (Індія)

Тривалість матчу: 104 хв. (23+25+28+28)

22 серпня. Тайбей. «National Taiwan Normal University Main Сampus Gymnasium». 900 глядачів.

На фото прес-служби БК «Хімік» (Южне): студентки ЛДУФК і гравці БК «Хімік» Дарія ДРОЗД (зліва) та Катерина СИЛЬЧЕНКОВА.

Роман ЦЮНЯК